Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

3.část

Ahojky, tak tady je po dlouhé době kousek. Moc se omlouvám, ale škola začala nějak moc rychle a docela to nedávám. Navíc máme taneční, takže, když to přičtu k hodinám na sedm a brigádě, je z toho smrtící kombinace. Navíc zítra dopoledne odjíždím na týden do Francie a Monaka, takže sem se dneska snažila aspoň něco málo zesmolit, je toděs, ale co už,že? Tak se mějte hezky, všechny vaše dotazy a připomínky si přečtu až se vrátím.

Sirina

****

„No tak, Pottere, proberte se.“ Propleskl ho Snape po tváři. Tohle bylo přesně to, co potřeboval. Teď, když už to má u Pána zla nahnuté, tak proč by v jeho přítomnosti nemohl omdlít pánův mazlíček, že? Znova ho propleskl a nic. Tudy cesta nevede. Pomyslel si. Vzal toho spratka do náruče a položil na sedačku. Vzal si hůlku a začal provádět různá diagnostická kouzla. Musí dát Pottera dohromady dřív, než na to přijde Voldemort. Už tak měl neblahé tušení, že to schytá i za Draca. Zpropadený Malfoy!

Kouzlo střídalo kouzlo. Výsledek byl stále nulový. Žádný náznak něčeho podezřelého.

To není možné! Leda, že by…..ne, to je blbost. Takový případ byl naposledy zaznamenaný v době Salazara Zmijozela. Ale proč by to nebylo možné? Oba jsou velmi silní kouzelníci. Za zkoušku nic nedám. Rozhodl se.

Znova pozvedl hůlku a provedl kouzlo. Nad výsledkem se zarazil. Byl pozitivní. U Salazara. Tohle mi byl čert dlužný.problesklo mu hlavou. Ale aspoň přišel na to, co s tím klukem je. Ohlédl se na hodiny. V tuhle dobu bývá Voldemort u sebe v pracovně. To se mu hodilo. V klidu přestěhoval Pottera do ložnice. Pak si zašel pro potřebné lektvary a začal je do něj nalévat. Vyživovací, proti nevolnosti … a nakonec na něj použil Enervate.

Harry se začal  pomaličku probouzet. Rozhlédl se po místnosti a zastavil pohledem na Snapeovi.

„Co se stalo? Jak jsem se sem dostal?“

„Omdlel jste, tak sem vás donesl sem.“

„Omdlel? Proč?“ posadil se na posteli Harry.

„Pottere, zase si laskavě lehněte. A když budete chvíli mlčet, tak se to dovíte. Myslíte si, že byste mohl poslouchat a nepřerušovat mě?“ podíval se Severus na něj a pozvedl obočí.

„Jistě.“ Vyplivl Harry.

„Výborně, takže, když jste se konečně uklidnil, tak vám to povím. Šlo o pouhé chvilkové přetažení organismu. Nerad to říkám, ale musíte teď na sebe prostě dávat pozor. Věřím, že kdyby se vám něco stalo, tak mě Pán zla potrestá. Proto buďte, Pottere, té dobroty a dejte na sebe aspoň těch zbývajících necelých sedm měsíců pozor.“ Vůbec se mu nelíbila představa, že by se měl zrovna Potter rozmnožit, ale nemohl s tím nic udělat.

„Počkat, o čem to mluvíte, Snape?“ zdálo se mu, že mluví nějak z cesty. Jakých sedm měsíců? Snape se prostě zbláznil.

Severus se zarazil. Že by to Potter nevěděl? „Mluvím o tom malém.“při tom kývnul hlavou na Harryho.

„Jaký malý?“Harry byl čím dál zmatenější.

„Přece to dítě. Neříkejte mi, Pottere, že jste až tak moc tupý, aby vám ani po šesti týdnech nedošlo, že jste gravidní.“ Pronesl sarkasticky a byl upřímně potěšen za Potterovu  reakce. Harry zblělal o několik odstínů a upřeně zíral na Severuse, buď špatně slyšel nebo si ty slova vyložil špatně. Opravdu říkal, že jsem v tom?

„A-ale jak?“ vykoktal nakonec chudák Harry.

„Jak? To byste snad měl vědět vy, ne?“ pozvedl obočí. Chlapec pod jeho pohledem zčervenal, moc dobře pochopil narážku… „Máte ještě nějaký podobný dotaz, nebo už jsme se přes tuhle ehm zřizovací část problému přenesli?“pronesl další jedovatou poznámku. Na tohle Harry ani neodpovídal, kdyby zhluboka nedýchal, asi by na něj začal křičet.

„Mlčení je souhlas. Takže si to shrneme, Pottere. Mužské těhotenství není nic častého. Poslední případ byl zaznamenaný v době Salazara Zmijozela. Máme o něm jen hodně málo informací, proto bych vám doporučoval hodně spánku, jídla, klid, žádné kouzlení a taky si dávejte pozor, aby na vás nebyla sesílána kouzla. Pokud možno žádné stresové situaci. Mohlo by to mít nedozírné následky. Podle všeho jste teď asi v šestém týdnu. Zatím by nemělo být mnoho komplikací, snad jen ta nevolnost a omdlévání. Později už to bude horší. Budete muset být pod neustálým dohledem a také budete potřebovat spoustu lektvarů. Teď byste si měl odpočinout a najíst, já zatím zajdu za Pánem zla a poprosím ho o pár speciálních přísad, abych se mohl pustit do lektvarů pro vás.“ Během toho dlouhého proslovu si sedl na postel a teď právě se zvedal k odchodu, ale Harry ho rychle chytl a zastavil.

„Prosím, nic mu neříkejte, chci mu to oznámit sám. Nemůžete zatím dělat jiné lektvary?“

„Jak chcete, Pottere, ale neměl byste to dlouho odkládat.“ Zvedl se a odešel z místnosti. Harry sebou praštil do polštářů. Tohle mu zkazilo plány. Musí si to promyslet, než něco udělá…..

 

 

 

 

 

 

19.09.08 22:30
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one