Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky všichni,

tak snad je tohle už předposlední část této "jednorázovky". Konec už mám krásně vymyšlený a doufám, že si všichni přijdou na své,

Ještě bych se chtěla omluvit, že sem se tak dlouho neozvala, ale měla sem toho hrozně moc.

Tak si to užijte. Limit je 10.

Sirina

~*~

~Harry~

Po Snapeově odchodu ležel na sedačce a koukal do stropu. Nemohl uvěřit tomu, jak se to všechno může zkomplikovat. Teď, když to vypadalo, že o něj Voldemort už nestojí. Chtělo se mu brečet. Ani se těm slzám nebránil. Přitáhl si polštář k sobě a objal ho. Nejraději by se chtěl vzbudit ve svém přístěnku pod schody a o kouzlech ještě ani nevědět. Přináší mu jen samé problémy. Momentálně je ten problém dost živý a ještě sedm měsíců jej bude sebou všude nosit. Ale chce ho vůbec? Nebylo by lepší, kdyby o něj přišel? V současné situaci asi ano. Je jen otázkou času, než ho Voldemort vyhodí pryč, stačí se jen podívat, jak se v poslední době chová. A co on pak sám bude dělat s dítětem na krku? Jak by se o ně sám postaral, jak by je uživil? Bude to muset ještě nějak promyslet. Ale teď už se mu zavíraly oči…

~Voldemort~

Seděl za stolem a snažil se namáhat hlavu přemýšlením o Harrym. Takhle už to dál nešlo. Asi by si měli promluvit, ale co mu má asi tak říct? Těžko mu můžu dávat za vinu, že po něm jede Malfoy. Ne, to ne. Ale může se k němu přece chovat normálně a ne jako dnes. Když za ním přišel, byl tak odtažitý a klidně si ještě odešel. Snažil se vzpomenout, jestli něco neprovedl, ale na nic nepřišel. Krom toho mučení, ale to by se neměl jak dozvědět. Třeba je nemocný a on si toho nevšiml. Nad ránem přece zmizel do koupelny a dopoledne ho našel spát v posteli. Asi je jen unavený. Půjdu se za ním podívat a domluvím se s ním na společném večeru. Rozhodl se. Hned se vydal na Harryho hodinu nitroobrany. Jaké to pro něj bylo překvapení, když v místnosti nikdo nebyl. Otočil se a zamířil do jejich pokojů. Očividně si tu každý dělá, co chce. Pomyslel si. Už toho začínal mít dost. Jak to, že Harry není na svojí hodině?! To si Snape ještě odskáče. Došel ke dveřím a prudce je otevřel. Zarazil se, až uviděl na pohovce spícího Harryho. Veškerá zlost ho přešla. Jak by se mohl zlobit na někoho takového. Jeho mazlíček tam jen tak nevině ležel a spal. Byl tak roztomilý.

Potichu k němu došel a posadil se na pohovku.

~Harry~

Harryho probudil pohyb na sedačce, která se pod vahou neznámého prohnula. Pomalu otevřel oči a uviděl vedle sebe svého partnera.

„Stalo se něco, Tome?“zeptal se opatrně.

„Na to bych se měl zeptat spíš já, nemyslíš? Měl jsi mít teď hodinu se Severusem.“ Zněl ještě trochu nazlobeně.

„Moc jsem se necítil, tak jsem tu hodinu odložil. Snape za to nemůže.“ Měl strach, aby za to ještě profesora nepotrestal. „Teď už je mi ale dobře, když sem si na chvilku lehl.“

„No dobře. Ale nechám si ho zavolat, aby tě prohlédl.“ Když viděl, jak se Harry nadechuje, dodal: „A bez řečí. Trvám na tom.“ S tím vyšel z pokoje a smrtijeda na hlídce poslal pro Snapea.

Během toho, co čekali, než přijde Snape, si Voldemort sedl za Harrym a snažil se být…že by milí?

„Harry, co kdybych tě dnes vzal na večeři?“

Mladý kouzelník nevěřil vlastním uším. Večeři? „A-ano.“ Překvapením se zakoktal. Voldemort se naklonil a dost hrubě svého milence políbil, jazykem si vynucoval vstup. Byl puštěn dovnitř. Hned toho využil a plenil jeho ústa. Harry objal Toma kolem krku a snažil se polibky zjemnit. Temný pán rukama putoval po jeho těle, pod košili, kde laskal jeho bradavky. Rukou pomalu putoval po plochém bříšku ke kalhotám. Už chtěl rozepínat zips, když ho vyrušilo zaklepání na dveře. Znechuceně zavrčel dále.

Ve dveřích se objevil Snape. Uklonil se před Voldemortem, který mu hned nařídil:

„Prohlédni Harryho, asi je nemocný.“ Snape se pro sebe ušklíbl a hluboce se uklonil.

Harrymu se rozbušilo srdce. Snape to teď určitě provalí a jistě si to i patřičně vychutná. Co jen budu dělat? Z úvah ho vytrhl až smrtijedů hlas:

„Klidně si lehněte, Pottere, a uklidněte se. Jen provedu pár kouzel.“ Snape mezitím došel až k němu a tak, aby ho Voldemort neslyšel, pronášel různá diagnostická kouzla. Nakonec uznal, že už to stačilo a k Voldemortovi pronesl:

„Bude to jen kouzelnická viróza. Udělám pár lektvarů. Nevolnost by měla hned přejít, jen bude ještě nějakou dobu unavený.“ Zachytil Harryho vděčný pohled. Tohle mladý Potter fakt nečekal.

„Dobře, kdy budeš mít hotové ty lektvary?“ Hned vyzvídal Voldemort.

„Mám nějaké ještě v zásobě. Mohu je hned donést.“  Voldemort ho gestem vyzval, aby pro ně zašel a sám se zatím přesunul k Harrymu. „Jestli se necítíš dobře, můžeme tu večeři přesunout. Raději bys měl ležet.“

Harry se pro sebe jen usmál. Taková starost mu přišla milá. „Ne, jsem v pořádku. Chci jít dnes.“

„Dobře, v tom případě za hodinku buď nachystaný. Potřebuji si ještě něco zařídit, než půjdeme.“ Dal mu rychlou pusu na tvář a odešel.

Harry osaměl. Myšlenky mu vířily hlavou, až ho z toho bolela. Rozhodl si dát pořádnou sprchu. Měl na ni času dost.

Po tom co se oblékl a přišel do obývacího pokoje, našel na stole lahvičky s lektvary a dopis od Snapea, ve kterém mu sděloval kdy si jakou vzít a na co je. Vypil jeden na nevolnost a další vyživovací. Sedl si na pohovku a čekal na Toma.

 Dlouho čekat nemusel. Po chvíli se otevřely dveře a Voldemort nakráčel dovnitř. Harry k němu hned přišel a dlouze se políbili.

„Pevně se mě chyť, přemístím nás.“ Nařídil Voldemort a Harry ho hned pevně objal. S hlasitým puf se přemístili…

19.10.10 21:30
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one