Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

HTS-dramatický konec

Ahojky, jak všichni víte, rozhodla jsem se napsat dva konce, jeden romantický a druhý smutný. Tak doufám, že se vám alespoň jeden bude líbit. Ráda bych znala vaše názory, kterému dáváte přednost. Limit je 8.

Sirina

~Voldemort~

Přemístil se s Harrym kousek od krásného přímořského letoviska na jihu Francie. Cítil, jak se Harrymu podlomila kolena, tak si ho k sobě přitáhl blíž a zašeptal:

„Harry, jsi v pořádku?“ Odpovědi se ale nedočkal. Jen ho mladší muž pevně objal. Jemně ho hladil po zádech. Měl o něj strach. Severus sice říkal, že jde jen o virózu, ale stejně…

 Po chvíli se od něj Harry odtáhl. Zkoumavě se na něj podíval a znova na něj promluvil.

~Harry~

Harry pod sebou ucítil pevnou zem. Bylo mu ale špatně, točila se mu hlava a zvedal se mu žaludek. Pevně Toma objal kolem krku, aby se vůbec udržel na nohách. Párkrát se zhluboka nadechl. Žaludek se mu uklidnil a nohy ho už také zvládly nést. Odstoupil od Temného pána, který se hned zeptal:

„Harry, jestli ti není dobře, raději se vrátíme.“

„Nic mi není, jen mi nedělá dobře přemisťování.“ Snažil se na něj přesvědčivě usmát.

Až teď se teprve rozhlížel kolem. Bylo už docela šero. V dálce slyšel hukot moře a vzduch byl příjemně teplý a nasátý vůní soli. Zvědavě se otočil na Toma: „Kde to jsme?“

„V jednom malém přímořském letovisku ve Francii. Myslel jsem, že by se ti tu mohlo líbit.“

Harry se na něj vděčně usmál a líbl ho na tvář. Ještě nikdy nebyl dál jak v Londýně.

Voldemort ho vedl směrem k promenádě, aby si mohli vybrat nějakou restauraci. Měl tohle městečko rád. Nebylo tu ani moc turistů, takže tu mohli mít klid a užívat si krásného prostředí. Vybrali si takovou malou útulnou restauraci s terasou přímo u pláže.

***

~Voldemort~

Dlouho po jídle ještě seděli a užívali si tu krásu kolem. Harry byl už ale dost unavený, proto se Voldemort rozhodl, že je čas se vrátit domů. Došli kousek za vesničku a on je přemístil do Temného sídla, rovnou do jejich pokojů. Harrymu zase nebylo moc dobře, proto chvíli zůstal v Tomově objetí, na kterého to mělo trochu jiný účinek. Chtěl sex a to hned. Proto když se Harry odtáhl, tak ho vzal do náruče a donesl do postele. Začal ho líbat a osahávat.

~Harry~

Harry byl hrozně unavený. Byl rád, když ho Tom odnesl do postele, ale když ho pak začal hladit… Dnes už prostě neměl na sex ani pomyšlení, proto chytl jeho ruku, která mířila k jeho rozkroku: „Ne, Tome, jsem už unavený.“ Očividně ale Temný pán nebral ne jako odpověď. Vytrhl mu ruku a pokračoval tam, kde skončil. „Tome, prosím přestaň, já nechci.“ Ten už toho začínal mít dost. Sex neměl ani nepamatoval. Ztratil trpělivost: „Ale kdyby to byl Malfoy, to by ses nebránil, co?“ Vzal hůlku a než se Harry nadál byl nahý. Voldemort si rozepnul kalhoty, otočil Harryho na břicho a bez jakékoliv přípravy do něj vnikl. Harry zakřičel bolestí, do očí se mu dostávaly slzy naprostého zoufalství. Nechápal, co to do něj vjelo.

Ten výkřik Voldemorta jen vydráždil a začal hrubě přirážet…

***

Harry se ráno probudil a první na co si vzpomněl, byla včerejší noc. Do očí mu vhrkly slzy. Cítil, jak ho bolí zadek. Určitě mu tekla i krev. Vůbec nechápal, co to do Voldemorta včera vjelo. Teď už byl přesvědčený o tom, že od něj musí odejít, už kvůli tomu malému. Opatrně se zvedl a šel si dát sprchu. Rozhodl se, že se po ní nají a zajde za Severusem.

 

Osprchovaný, oblečený a najezený se vydal za Severusem. Doufal, že nikde nepotká Voldemorta. Už ho nechtěl vidět. Potřeboval jen získat od Severuse lektvary a rady jak a co může dělat a nesmí a pak už navždy odejde. Zrovna procházel kolem pracovny Temného pána. Ozýval se z tamo hluk. Slyšel vykřikovat různé kletby, taky zaslechl tříštění skla. Co se to děje? Rozhodl se, že se podívá dovnitř. Otevřel dveře a strnul. Voldemort a Draco proti sobě bojovali. Netrvalo mu dlouho, než mu došlo proč. Chtěl je zastavit, volal na ně: „Dost, nechte toho!“ Byli ale tak zabraní do boje, že ho neslyšeli. Musí jim v tom zabránit stůj co stůj!

~Voldemort~

Voldemort zrovna vykřikl dost ošklivou kletbu s černé magie, když hrůzou zjistil, že si Harry stoupl do její dráhy. Kde se tu sakra vzal?! Proč to udělal! Ne, Harry to ne!  Paprsek narazil do jeho těla a to se hned odporoučelo k zemi. Slyšel ještě Malfoy, jak hrůzou vyjekl. N nic nečekal a rychle se k němu rozběhl. Musí hned sehnat Severuse. Otočil se na Malfoye, který se nedokázal vůbec pohnout a s hrůzou stále zíral na Harryho. Asi tu kletbu zná. Probliklo mu hlavou. „Nedívej se tak a jdi rychle sehnat Snapea, odnesu ho zatím k nám do pokoje.“ Nemusel ho dvakrát pobízet, Malfoy hned vyběhl z pracovny a běžel pro svého kmotra. Voldemort zatím nabral svého milence do náruče a nesl ho do jejich pokojů. Kde zkusil rychle alespoň pár kouzel, která by mu mohla pomoci.

Severus dorazil za malou chvíli, a když zjistil, co se stalo, jeho už tak dost bledý obličej nabral ještě bělejší barvu…

~Harry~

Harry otevřel oči. Celé tělo ho dost bolelo a měl hroznou žízeň. Chtěl se natáhnout na stolek pro své brýle, ale mezitím mu je někdo podal a pomohl mu se posadit. Polštář dal tak, aby se o něj mohl Harry opřít. Ten si nasadil brýle a vyhledal dotyčného.

„Snape? Co se stalo?“ nedokázal si na nic vzpomenout.

Severus mu podal sklenku s vodou a ještě jeden lektvar. „Vypij to!“ nakázal mu. Když tak Harry udělal, dal se do vyprávění: „Zasáhla tě kletba, která byla určena pro Draca. Máš štěstí, že jsi ji vůbec přežil.“ Najednou posmutněl, věděl, jak bude Harry reagovat. Nevěděl, jak to má co nejšetrněji říct. Harry viděl jeho zaváhání a bylo mu jasné, že to nebude nic dobrého. Pobídl ho, ať pokračuje.

„No zkrátka, jde o to, že ta kletba, co Pán zla použil je smrtelná. Máš neskonalé štěstí, že jsi to přežil. Ale to už se nedá říct o tvém dítěti.“ Do Harryho jako když uhodí.

„Co je s ním?“ Snape ho musel zatlačit zpět do sedu.

„Prosím zůstaň v posteli, musíš odpočívat. Harry, je mi to líto, ale přišel jsi o něj.“ Harrymu pomalu docházela ta slova a začal ho naplňovat smutek. Do očí mu vhrkly slzy. Ne, to není možné. Jak mu to mohl Tom udělat? Nejdřív ho skoro znásilní a pak zabije jejich dítě. Říkal si. Když už se s ním konečně smířil, tak o něj má přijít. Schoulil se v posteli do klubíčka a plakal.

Severus se na to už nemohl dívat, sáhl do hábitu a vytáhl uklidňující lektvar. Podal ho Harrymu a pomohl mu ho vypít. Po chvilce začal účinkovat. Harry sice cítil velký smutek, ale už mohl racionálně uvažovat co dál. Musí odtud odejít. Nechce už Voldemorta nikdy vidět. Chce od něj pryč. Pryč od všech. Nedbal Severusova hartusení a vstal z postele. Trochu se mu zamotala hlava, ale nic co by neustál. Přešel k druhé straně pokoje a pustil se do balení svých věcí. Snape se hned ozval:

„Co děláš? Snad nechceš odejít?“ na to Harry jen kývl a dál se balil. „A kam chceš jít? Nemáš kam a potřebuješ ještě péči lékouzelníka.“ Na to černovlasý kouzelník odpověděl, aniž by se k němu otočil:

„Je mi jedno kam, hlavně pryč odsud. Už ho nechci nikdy vidět. Mohl bych tě požádat, abys o tom mlčel a odešel?“

„Harry, pokud se mě bude ptát, víš dobře, že nebudu moci mlčet.“

„Fajn, tak alespoň teď. Nebo víš co? Acio Severusova hůlka.“ Přivolal si jeho hůlku a spoutal ho, aby nemohl odejít.

„Omlouvám se, ale nechci, abys mi bránil v odchodu.“ S tím si Harry přivolal své poslední věci, naskládal je do kufru, který kouzlem zmenšil a dal si ho do kapsy. U dveří se ještě otočil a řekl:

„Sbohem, Severusi, budeš mi chybět.“ S tím se vyplížil až z hradu ven, kde se přemístil kdo ví kam…

 

20.10.10 18:25
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one