Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

HTS-romantický konec

Ahojky, jak všichni víte, rozhodla jsem se napsat dva konce, jeden romantický a druhý smutný. Tak doufám, že se vám alespoň jeden bude líbit. Ráda bych znala vaše názory, kterému dáváte přednost. Limit je 8.

Sirina

~Voldemort~

Přemístil se s Harrym kousek od krásného přímořského letoviska na jihu Francie. Cítil, jak se Harrymu podlomila kolena, tak si ho k sobě přitáhl blíž a zašeptal:

„Harry, jsi v pořádku?“ Odpovědi se ale nedočkal. Jen ho mladší muž pevně objal. Jemně ho hladil po zádech. Měl o něj strach. Severus sice říkal, že jde jen o virózu, ale stejně…

 Po chvíli se od něj Harry odtáhl. Zkoumavě se na něj podíval a znova na něj promluvil.

~Harry~

Harry pod sebou ucítil pevnou zem. Bylo mu ale špatně, točila se mu hlava a zvedal se mu žaludek. Pevně Toma objal kolem krku, aby se vůbec udržel na nohách. Párkrát se zhluboka nadechl. Žaludek se mu uklidnil a nohy ho už také zvládly nést. Odstoupil od Temného pána, který se hned zeptal:

„Harry, jestli ti není dobře, raději se vrátíme.“

„Nic mi není, jen mi nedělá dobře přemisťování.“ Snažil se na něj přesvědčivě usmát.

Až teď se teprve rozhlížel kolem. Bylo už docela šero. V dálce slyšel hukot moře a vzduch byl příjemně teplý a nasátý vůní soli. Zvědavě se otočil na Toma: „Kde to jsme?“

„V jednom malém přímořském letovisku ve Francii. Myslel jsem, že by se ti tu mohlo líbit.“

Harry se na něj vděčně usmál a líbl ho na tvář. Ještě nikdy nebyl dál jak v Londýně.

Voldemort ho vedl směrem k promenádě, aby si mohli vybrat nějakou restauraci. Měl tohle městečko rád. Nebylo tu ani moc turistů, takže tu mohli mít klid a užívat si krásného prostředí. Vybrali si takovou malou útulnou restauraci s terasou přímo u pláže.

***

~Voldemort~

Dlouho po jídle ještě seděli a užívali si tu krásu kolem. Harry byl už ale dost unavený, proto se Voldemort rozhodl, že je čas se vrátit domů. Došli kousek za vesničku a on je přemístil do Temného sídla, rovnou do jejich pokojů.

~Harry~

Po přemístění zůstal ještě chvíli v Tomově objetí a čekal, až odezní ta nevolnost. Jeho milenec ho mezitím hladil po zádech a dal mu pusu do vlasů. Harry se od něj na kousek odtáhl, ale jen tak, aby ho mohl políbit. Jejich jazyky se propletli a oba zkoumali ústa svého partnera. Tomova ruka putovala po celém těle svého milence, zatím co Harry mu jen hladil záda. Jen tak mimochodem se Tom otřel i o Harryho rozkrok. Ten jen zasténal a ještě hladověji ho políbil. Tom se odtáhl a začal ho líbat na krku a ušním lalůčku. Harry už to nevydržel: „Tome, chci tě.“ Jeho milenec ho jen chytl do náruče a přenesl na postel, kde se oba začali zbavovat oblečení. Brzo splynuli v jedno tělo…

~Voldemort~

Ráno se probudil, a když si vzpomněl na události včerejšího večera, musel se usmát. Konečně se mu to povedlo. Harry byl včera vážně šťastný. Otočil se na bok, aby se na něj podíval. Mírumilovně ležel a ve spánku se usmíval. Nechal si potichu zavolat skřítka a poručil mu donést snídani pro dva. V mžiku byl zpátky s podnosem plným různých dobrot. Voldemort se naklonil k Harrymu a jemně ho políbil. Ten jen zamrkal, otevřel oči a usmál se na něj.

~Harry~

Probudil ho letmý polibek. Otevřel oči a usmál se na svého milence. Včera prožil tak hezký večer a ještě hezčí noc. Při té vzpomínce mírně zčervenal. „Dobré ráno, Tome.“

„Dobré.“ Odpověděl jeho milenec. „Dáš si snídani?“ zeptal se a natáhl se pro tác, který donesla skřítka. Harry se jen usmál. Vůbec ho nepoznával. Byl tak pozorný. Možná je na čase mu to říct. Políbil ho na tvář a řekl: „Víš, mám pro tebe překvapení.“ Začal, nevěděl jak to říct a ani jak bude Tom reagovat.

Temný pán se na něj pozorně díval a čekal, co řekne. Když to vypadalo, že se asi nedočká, tak už se zeptal: „A co je to na překvapení?“ Harry nakonec sebral veškerou odvahu, vzal Tomovu ruku a položil si ji na břicho. „Budeme mít dítě.“ Nejistě se na něj podíval. Ten obraz milencovi naprosto zmatené a překvapené tváře si už navždy zapamatuje.

20.10.10 18:25
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one