Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

Název povídky: Vánoční dárek

Fandom:Harry Potter

Autor:Sirina

Páry: HP/LV

Varování:od 15ti let, Mpreg,Moje první jednorázovka…

 

Je napsána na přání Egwain…

Za beta-readr moc Lucian

***

Už spolu žili dlouho. Jejich sňatek zajišťoval mír jak v kouzelnickém tak v mudlovském světě. Dokonale si na sebe zvykli, respektovali a i když to měli problém přiznat, tak se milovali.

 

4 roky žili v Bradavicích.

 

Harry vzal místo učitele famfrpálu a Tom obrany proti černé magii. Harry byl ředitelem Nebelvíru, Tom Zmijozelu. Harry byl extrovert, Tom introvert. Harry je submisní, Tom dominantní… Byli rozdílní snad úplně ve všem. Protiklady se ale odjakživa přitahují.

 

 Ještě před 4roky bojovali proti sobě, každý na jiné straně. Jenže pak se něco změnilo. Harry zjišťoval, že Voldemorta ve skutečnosti zabít nechce a Voldemort zase, že ho ty krásné smaragdové oči uchvátily. Nakonec přišel s tou mírovou úmluvou.

 

 Harry proti tomu nijak neprotestoval, neměl důvod…Jediné co se by se pro něj změnilo, bylo že by musel být ve společnosti Voldemorta, ale přišel na to, že mu to nějak nevadí a navíc by Voldemort vydal Petra ministerstvu…

 

 Právě se blížily Vánoce. Bradavice i přilehlé pozemky byly zahalené sněhem. Všude panovala vánoční nálada. Všem studentům právě skončila poslední vyučovací hodina tohoto roku.

 

Žáci spěchali do Velké síně na večeři, aby stihli vlak domů. Přes Vánoce zde zůstávala jen málo žáků, dalo by se je spočítat na prstech dvou rukou. Z toho měli obzvlášť dva profesoři radost(vím, že tři, páč se sem řadí i Snape, ale to sem teď nepleťme), znamenalo to, že mají celé dny pro sebe. Ti dva seděli u stolu a neustále po sobě pokukovali. Abych to upřesnila, Harry pokukoval a Voldemort ho starostlivě sledoval. Jeho manžel byl v obličeji bílý jako stěna a vrtal se v jídle.

 

Najednou se zvedl a vyběhl vchodem pro profesory ze síně. Voldemort práskl příborem do talíře a hned se za ním vydal. Otevřel dveře a naskytl se mu pohled na Harryho, který seděl schoulený u stěny. Zavřel dveře a rychle k němu přišel (spíš přiběhl J). Klekl si k němu a vzal ho do náruče.

 

„Harry, co se děje?“ptal se starostlivě.

 

„To nic, jen mi není dobře.“

 

„Chyť se mě, odnesu tě na ošetřovnu.“

 

„Ne, prosím! Dnes ne. Pokud to bude přetrvávat, tak půjdu za Poppy, ale teď ne, nechala by si mě tam na Štědrý den.“škemral Harry a hodil na něj psí oči.

 

„Tak dobře, ale jestli ti bude zítra zle, tak půjdeš i když bude 24.prosince a bez diskuse.“ Nabral ho do náruče, zvedl a vydal se s ní do jejich komnat.

 

 Rozrazil dveře a položil Harryho na postel. Chtěl se narovnat, ale mladší muž si ho přitáhl k sobě a políbil (chlapec nám rychle ožil, co?).

 

„Tome…“ zasténal Harry omámeně do Voldemortova krku, když ucítil jeho vzrušující vůni.

Chlapec  šťastně ovinul paže kolem Voldemortova pasu, posadil se a jemně ho políbil.

 Temný pán to nevydržel a začal ho líbat, velmi náruživě a vášnivě. Začal pomalu rozepínat knoflíčky manželovi košile.  Jeho doteky ho rozpalovaly, a on po něm toužil tak moc, že už se nedokázal příliš držet zpátky. Přesto se ještě ovládal … zatím.

Voldemort rozhrnul košili svého manžela a tiše zasténal. Lehce mu přejížděl dlaněmi přes prsa, laskal jeho bradavky a krouživými pohyby shrnul košili na stranu. Pak začal líbat Harryho krásná ramena, a potom jeho rty sjely pod klíční kost.

Harry se nechal laskat, jen objímal Toma, tiskl ho k sobě a lehce vzdychal… nemohl uvěřit tomu, co s ním dělal. Toužil se s ním tolik pomilovat …

Voldemort se dotýkal Harryho téměř posvátně, jako by to byl nejvzácnější poklad…

 

„Harry,“ šeptal tiše. „Jsi tak krásný, tak krásný…“

Harry zasténal, přitáhl si Voldemorta a bleskurychle mu stáhl hábit. Konečně se k sobě přitiskli kůže na kůži. Harry stáhl manžela s sebou na postel, kde se oba dlouho hladili a líbali.

 

 

„Měl bych se osprchovat,“ vstal Voldemort z postele a malátně se protáhl. Pomalu šel ke koupelně. Chlapcův hlas ho zastavil v polovině cesty: „Tome… můžu jít do koupelny s tebou?“

Voldemort to nedokázal  Harrymu odmítnout, proto přikývl. Harry se vyřítil za ním.

V koupelně ze sebe Voldemort rychle stáhnul zbytek oblečení a vstoupil do sprchového koutu, kde na sebe pustil teplou vodu.

Chlapec se rychle svléknul a doklopýtal k Tomovi. Objal jeho boky a přitiskl jeho slabiny ke svým, aby svému manželovi ukázal, jak je hodně vzrušený.

Voldemort zasténal, pozvedl Harryho bradu a přitiskl své rty na jeho. Harry si jazykem vynutil vstup do těch lákavých úst a jemně je začal prozkoumávat. Chlapcův jazyk přejížděl po každém místečku, až se nakonec propletl s jeho. Téměř zoufale svíral v náruči Tomovo tělo a chtěl víc, víc…

 

Harry si nalil do dlaní sprchový gel a začal jimi přejíždět po celém těle Pána zla. Pečlivě mu namydlil záda, a z nich rovnou přešel na zadek, kde dovolil svým prstům jemně zajet mezi Tomovi půlky. Z Voldemorta tím vylákal znovu zasténání. Na nejvyšší míru vzrušený Harry ještě rychle namydlil Tomova stehna, a mírným tlakem ho donutil se otočit.

Třesoucíma se rukama sjel k Voldemortovu pasu a tázavě se podíval staršímu muži do očí. Neviděl v nich ani trošku nesouhlasu, jen vzrušení… a tak stisknul ve svých dlaních Tomův penis.

Prsty Temného pána se zabořily do chlapcových vlasů, Tom vzdychal stále víc a víc a Harry cítil, jak ten orgán pod jeho prsty pulsuje… svezl se na kolena k Voldemortovým nohám a uchopil jeho penis do úst, laskal ho rty, jazykem a jemně i zuby, dokud Voldemort nevyvrcholil. Harry všechno spolykal, potom se nechal Tomem vytáhnout na nohy a prudce ho objal. Voldemort obtočil své dlouhé štíhlé prsty kolem chlapcova penisu, párkrát ho pohladil, a víc už dělat nemusel, Harry mu zběsile explodoval v ruce.

Oba se vzájemně usušili a vrátili se do ložnice. Ještě chvíli se laskali, ale spánek byl příliš neúprosný… Harrymu se začaly klížit oči…

 

 

 

Harry klidně oddychoval na Voldemortově hrudníku. Pán zla opatrně položil svého manžela na polštář a potichoučku se vydal do obývacího pokoje, aby mohl nachystat stromeček. Doteď se o to vždycky staral Harry, ale Tom ho chtěl překvapit.

 

 Až byl hotový, naskládal dárky pod stromeček a vydal se za Harrym do postele. Vlezl si k němu a majetnicky mu ovinul ruku kolem pasu.

 

************************

 

Harry se brzo ráno probudil a jeho první cesta vedla na záchod. Bylo mu hrozně špatně.

 

 Voldemorta probudil prudký pohyb na posteli. Otevřel oči a jediné čeho si stihl všimnout, než Harry zapadl do koupelny, byl jeho bílý obličej. Voldemort si sedl na postel a chvíli čekal až vyjde. Když Harry dlouho nešel, tak se zvedl a šel do koupelny.

 

Otevřel dveře a naskytl se mu pohled na Harryho, který byl opřený o umyvadlo. Voldemort se zděsil.

 

„U Merlina, Harry! Pojď, půjdeš hned na ošetřovnu! A bez odmlouvání, slíbil jsi to.“dodal, když chtěl protestovat. Chytil ho kolem pasu a šel s ním do ložnice, aby ho převlékl do hábitu. Potom ho podepřel a vydali se na ošetřovnu.

 

 Voldemort otevřel dveře , posadil Harryho na postel a začal shánět madam Pomfreyovou. Ta se za chvíli přiřítila:

 

„Proboha, pane Raddle! Pojďte si sem lehnout a vás profesore musím poprosit, abyste odešel. Dám vám vědět krbem, čekejte u sebe v kabinetě.“ Voldemort chtěl být ale u Harryho.

 

„Tome, běž. Neboj dlouho tu nezůstanu.“ Promluvil Harry. Tom mu dal pusu na čelo a s povzdechem odešel.

 

Madam Pomfreyová se dala hned do práce. Zkoušela všechna diagnostická kouzla, ale zatím bez úspěchu.

 

„Pane Raddle, jaké máte příznaky?“ptala se zoufale.

 

„Unavenost, pálení žáhy, citlivost na pachy a vůně, přecitlivělost a hlavně nevolnost.“ Poppy vzala znova hůlku, zamumlala kouzlo a Harryho břicho začalo vyzařovat namodralé světlo.

 

„Pane Raddle, blahopřeji vám, jste těhotný.“

 

Harry se na ni chvíli zmateně díval, než mu došlo, co mu právě ošetřovatelka sdělila, pak ji z radosti objal.  Potom ho začala Poppy poučovat o tom co smí a co nesmí dělat atd. Nakonec dostal pár lektvarů proti nevolnosti a byl propuštěn.

 

 Harry zvesela vyšel z ošetřovny a zamířil do jejich soukromých místností. Vešel do obývacího pokoje a pozoroval Voldemorta, jak nervózně chodí sem a tam.

 

„Tome, musím ti něco říct.“ozval se zvesela ode dveří Harry.

 

„Harry, tak co? Jak to, že tě pustila?“vyzvídal hned

 

„Mám pro tebe vánoční dárek, posaď se.“řekl Harry a posadil se Tomovi na klín. Vzal jeho ruku a položil ji na své břicho:

 

„Brzo nás bude o jednoho víc.“usmál se Harry.

 

„Cože?“ptal se nevěřícně Voldemort.

 

„Říkám, že jsem těhotný.“odpověděl šťastně Harry.

 

******************************

 

Doufám, Egwain, že se ti to alespoň trochu líbilo….

 

01.06.08 18:05
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one