Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

1.kapitola

Chtěla bych mocinky poděkovat Pajušce za pomoc. Moc ti děkuju, jsi zlatíčko. A proto ti tuhle kapitolu věnuju. Jo a co ta občanka?

Ještě děkuju Lucian a Bellatrix Black Lestrange za její psychologickou poradnu….také ji věnuju tuhle kapitolu.

A taky nesmím zapomenout na beta-readr Frox, děkuju!

Limit je 20komentů

***

Voldemort se šokovaně díval na dopis před sebou. Takže on má syna. Potter je jeho dítě, jeho krev. Přesně ten Potter, kterého se snaží tak dlouho zabít. Říct, že byl teď Voldemort rozčarovaný, bylo slabé slovo. On totiž přímo zuřil. Prudce se zvedl z křesla a začal přecházet po místnosti. Vypadal jako rozzuřený lev v kleci. Potřeboval ze sebe nutně ten vztek vyventilovat. Procházel zrovna kolem police, na které stála moc pěkná stará váza. Rozběsněný Pán Zla ji popadl a vší silou jí mrštil o protější zeď. Se značným zadostiučiněním sledoval, jak se roztříštila na tisíc kousíčků. Nějak mu to ale nepomohlo. Měl teď chuť mučit, zabíjet, ničit.

Rozrazil dveře své pracovny a rázným krokem zamířil do sklepení, kde bylo pár vězňů. Hodlal si na nich vybít svůj vztek na všechno. Na život, Lily, Pottera, Brumbála…

***

Harry Potter ležel na posteli a přemýšlel.

Hodiny odbíjely půlnoc a pokoj naplnilo oslňující světlo, které vycházelo od stolu. Po chvíli záře ustala a Harry spatřil na stole dopis, který od pohledu vypadal hodně staře. Byla z něj cítit silná magie. Vstal z postele a vydal se k němu. Neustále přemítal, kdo by mu ho mohl poslat. Nikdo ho ale nenapadal.

Obálka byla značně zežloutlá a zelený inkoust byl místy vybledlý. Docela ho překvapilo, že na dopise nebyla žádná adresa, ale jen jeho jméno. Dál se tím ale nezaobíral. Zlomil pečeť a vyndal dopis. Rozdělal ho a dal se do čtení:

Můj milovaný synu,

Jestli čteš tento dopis, znamená to, že jsi právě dovršil plnoletosti a já jsem už mrtvá.

Harrymu vhrkly slzy do očí. Ten dopis je od jeho matky!!!

Píšu ti, abych ti vyjasnila několik věcí. Vím, že z toho asi nebudeš nadšený, ale měl bys vědět pravdu, ať je jakákoliv. Jen doufám, že se na mě za to nebudeš moc zlobit, ale dělala jsem to všechno pro tvé dobro.

Harry, James Potter není tvůj otec, nýbrž strýc. Tvůj otec je Tom Rojvol Raddle známý jako Lord Voldemort.

Budu se ti to snažit celé vysvětlit.

Toma jsem milovala už na škole. V pátém ročníku jsem se nachomýtla u jednoho z mnoha jeho útoků. Tenkrát si vybral zrovna Příčnou ulici, kde jsem si kupovala věci do školy. Tenkrát mě zajal a odvedl do Temného sídla. Tehdy to celé začalo. Od té doby jsme se často tajně scházeli a když jsem složila zkoušky, tak jsem odešla s ním do jeho sídla. Byla jsem s ním šťastná. Snažil se ze všech sil udělat mě šťastnou. Doslova dělal to, co mi viděl na očích. Někdy mi připadalo, že mě opravdu miluje. Vím, právě se určitě směješ mojí naivitě, ale i Pán Zla může milovat. Pevně věřím, že Tom je toho schopen. Spáchal sice hodně zlé věci, ale už sis někdy položil otázku proč? Zkus to. Pokud si vše správně odvodíš, přijdeš na to, že není zlý. Může sice nosit masku nenávisti a opovržení, ale nezapomeň na jeho srdce. Doufám, že budeš mít brzy možnost ho pořádně poznat. Poprosila jsem ho, aby si tě vzal k sobě. Nečekej ale, že se pro tebe hned přetrhne. Žil 17 let v domnění, že jsem ho zradila. Bude v tobě ještě dlouho vidět syna svého rivala - Jamese Pottera. Ale jak bude postupně vyprchávat kouzlo, co jsem na tebe použila, abych ti změnila vzhled, přestane v tobě Jamese vidět a začne se k tobě chovat tak, jak by měl. Třeba přestane i ničit svět, tak jako to dělal, když jsme byli spolu. Chtěl mi udělat radost. Byla jsem mu za to neskonale vděčná, ale bylo to zrovna v tu dobu, kdy jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Musela jsem něco udělat. Měla jsem strach, že by z tebe udělal pravého Zmijozela. Proto jsem ho ten den vyburcovala k hádce a poté odešla. Šla jsem rovnou za Jamesem. Byl to můj bratranec a slíbil, že mi pomůže. Postaral se o mě a tebe přijal za svého. Všem jsme říkali, že dítě je Jamesovo. Jediný Brumbál znal pravdu.

Doufám, že mi to nemáš za zlé, snažila jsem se tě jen ochránit.

Tomovi dnes taky přišel dopis, všechno jsem mu vysvětlila. Chci tě jen poprosit, jestli tě vyhledá a věř, že to udělá a bude si s tebou chtít promluvit nebo bude chtít, abys šel k němu, dej mu prosím šanci!!! Je to mé poslední přání.

Doufám, že budeš šťastný a že se o tebe Tom dobře postará.

Tvá milující matka.

***

Konečně se Voldemort uklidnil. Zaplatili sice kvůli tomu dva vězňové životem, ale stejně to byli “jen“ Brumbálovi poskoci. Nebyli už potřební. Vše, co potřeboval, z nich vytáhl během dlouhých minut mučení.

Teprve teď, když se zbavil vzteku, mohl přemýšlet nad tím co udělat.

Takže si to shrneme. Lily mě nikdy nepodvedla, milovala jen mě. A Harry Potter je vlastně ve skutečnosti Raddle. Proč se ale k čertu tolik podobá Potterovi? Taky jsi Lily mohla napsat, co to bylo za kouzlo a kdy zmizí. Každopádně mít doma 17letého syna nebude špatné. Je to sice odpornej Nebelvír, ale z trochou správné převýchovy a vhodným partnerem z něj může být ještě správný Zmijozel. Přesně tak, jak se sluší na syna Lorda Voldemorta. Teď už jen zbývá vybrat někoho vhodného. Severus Snape? Ne, to určitě ne, nejsem si jistý jeho loajálností. Lucius Malfoy? Malfoy by mohl být dobrá volba. Je to můj společník a důvěrník, ale není přec jen mezi nimi velký věkový rozdíl? Uvidíme. Dál je tu jeho syn, Draco. Ne, to radši ne, je to rozmazlený fracek, s kterým jsou jen problémy. Bellatrix? Nepřipadá v úvahu, ta ženská je blázen. Ostatní Smrtijedy musím vynechat, jsou na tuhle roli moc neschopní. Ještě mě ale napadla Pansy. Je to pěkné a chytré děvče. Takže Lucius nebo Pansy? To se ještě uvidí. Teď musím řešit jiný problém. Jak se k němu mám chovat? Jsem jeho otec, ale taky jsem se ho snažil zabít. K čertu… Lily, čím jsem si to zasloužil? Jak dostanu Pottera do svého sídla? Musím ho dostat od Dursleyových ještě teď v noci, protože podle toho, co říkal Snape, si pro něj má někdo ráno přijít a odvést ho do štábu FŘ. Odtud bych ho už nedostal, a čekat až do září, kdy pojede do Bradavic, je zbytečně zdlouhavé. Takže proč to odkládat, můžu vyrazit hned. Ne, nejdřív to proberu s Luciusem.

Zvedl se z křesla, do kterého se během svého přemýšlení posadil, a přivolal si svého nejvěrnějšího Smrtijeda.

***

Harry zíral na dopis od své matky a neměl slov. Jeho matka a Voldemort? Kdyby mu to někdo řekl, tak se mu vysměje. Ale teď, když mu to napsala Lily, ví že je to pravda. Proč by mu taky lhala? Ale zase na druhou stranu, proč mu nikdo neřekl, že jeho matka byla milenkou Pána Zla? Může se zeptat už za pár hodin Siriuse. Teď se musí prospat, nějak ho to vyčerpalo.

***

Lucius Malfoy dorazil hned a mírně se Mistrovi uklonil.

„Luciusi, posaď se a přečti si to.“ Podal mu dopis od Lily.

Potřeboval poradit. Měl Lily moc rád, ale přeci jen jde o Harryho Pottera. Je to ale jeho syn, jeho jediné dítě, nástupce, dědic. Lily co jsi to jen provedla?! Proč jsi nechala vyrůstat potomka Zmijozela u mudlů? A ještě pod Brumbálovým vlivem!

„Co navrhuješ, Luciusi?“ zeptal se Temný pán.

„Pane, tady je těžké radit. Ale měl byste to s ním alespoň zkusit. Vždyť je to váš syn.“

„Já vím, Luciusi, já vím. Jenže já se ho snažil 17 let zabít. Nemůžu teď očekávat, že bude chtít, abych si ho vzal k sobě.“

„Jak znám Lily, tak ho určitě nabádala k tomu, aby vám dal šanci.“

„Taky si myslím, jenže on je tak tvrdohlavý.“

„Pane, promiňte mi to, ale on má být po kom. Lily i vy jste svéhlaví.“

„ Co navrhuješ, Luciusi?“

„Přemístit se do Kvikálkova a promluvit si.“ Lucius řekl přesně to, do čeho se Voldemortovi nechtělo. „Pane, co tedy uděláte?“

„Není toho moc. Prostě si s ním promluvím. Ale ty půjdeš se mnou. Víš, kam se máš přemístit?“

„Samozřejmě.“

„V tom případě se jde na věc.“

S tím se oba přemístili.

27.02.08 21:18
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one