Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

1.kapitola dokončení

Ahojky,

je to neuvěřitelné. Dokázala sem po tak dlouhé době dopsat tuhle kapitolu k Ma byd daddy :-D Doufám, že to není moc hrozný. Taky byste mohli moji snahu ocenit komentáři. Limit je 8. A taky bych chtěla tuhle kapitolu věnovat Merope-včera sem jí už musela líst krkem. A samozřejmě Saskyi. Přeju hezký čtení.

Sirina

~*~ 

Harry tomu dopisu stále nemohl uvěřit. To přece nemohla být pravda. Složil ho na stůl a roztáhl se na posteli, po tváři mu stékalo pár osamělých slz. Kdyby mu to někdo řekl, považoval by to za špatný vtip, ale takhle? Nevěděl, co si má počít. Voldemort je můj otec a má matka chce, abych mu dal šanci? Proč? Já přeci žádného otce nepotřebuji, sedmnáct let jsem ho neměl, tak to teď bez něj zvládnu. Hned ráno odejdu se Siriusem a potom už mě nebude moci najít. Rozhodl se, že by se měl raději prospat. Jenže jak zjišťoval, tak to nebude vůbec jednoduché. Hlavou se mu honily všechny ty nové informace a nemohl se donutit na ně nemyslet. Přemýšlel, jak to vůbec bude s válkou. Přece by nezabil vlastního otce, ať už je to kdokoliv. Nezvedl by proti své rodině hůlku. Není přece jako on!

 

Náhle se ozvalo dvojí puknutí a v jeho pokoji se objevil Voldemort s Malfoyem. Rychle se snažil najít hůlku, ale bylo pozdě.

„Ani se nehni, Pottere.“ byl to Lucius, který se posunul blíž k němu a mířil na něj tou svou.

„Luciusi, skloň ji, to snad nebude ani nutné, že Harry.“ pronesl chladně Voldemort a rozhlížel se po synově pokoji. Docela ho překvapil jho pokoj. Byla tu jen postel, stará skříň a rozvrzaný stůl. V oknech si ještě všiml mříží. Ale tím se teď nechtěl zaobírat. Otočil se na Harryho a autoritativním hlasem mu nakázal:

„Sbal si věci, odcházíme. A hned!“ Harry na něj zůstal zírat. Je přece plnoletý, může si dělat, co chce a on chce žít ze Siriusem.

„Já nikam nejdu, nemusím tě poslouchat. Neznamená, že když jsi teď můj otec, tak že mi budeš rozkazovat!“

„Pottere, neslyšel jste Pána zla? Sbalte si věci a pojďte.“ namířil na něj Lucius znova hůlku. Tentokrát mu Voldemort nic neřekl.

Harrymu začínalo být jasné, že asi nic nezmůže. Prostě se bude muset podřídit. Malfoy tu na něj míří hůlkou a on má tu svoji v kufru. Nasadil poraženecký výraz a vytáhl ze skříně svůj už zabalený kufr. Rozhlédl se po místnosti, jestli tu ještě něco nezapomněl a oznámil:

„Já jsem sbalený.“ Na to si ho Voldemort změřil pohledem, kouzlem zmenšil kufr a strčil si ho do kapsy. Harry vzal do ruky ještě klec s Hedvikou.

„Už ses někdy asistovaně přemisťoval?“ optal se Malfoy, chytl ho za ruku a bez počkání na odpověď, se všichni přemístili do Zmijozelova hradu.

 

Harry dost neohrabaně dopadl na zem a nebýt Malfoy, který ho ještě držel, tak by to zřejmě neustál. Zvedl se mu trochu žaludek.

„Jsi v pořádku, Po-Harry?“ ozval se ledový hlas Temného pána. Harry se jen zmohl na kývnutí hlavou. Měl momentálně jiné starosti. Rozhlížel se kolem sebe. Nacházeli se v nějakém velkém spoře osvětleném sále, z kterého vedli jen jedny dveře.

„Luciusi, už můžeš jít.“ pronesl Voldemort. Lucius se mu uklonil: „Ano, pane. Děkuji.“ a přemístil se pryč.

Poté se Voldemort otočil k Harrymu: „Pojď, ukážu ti tvůj pokoj. Je vedle mého.“ Ještě to nedořekl a už byl na cestě. Prošli krátkou chodbou, pak na schodiště do prvního patra a pak prošli dlouhým koridorem až na jeho konec. Stáli před velkými masivními dveřmi, vedle kterých byli z každé strany o trochu menší. Voldemort ukázal na ty napravo a řekl: „To je tvůj pokoj.“ Otevřel je, kouzlem zvětšil kufr zpět a postavil ho do pokoje. Otočil se na Harryho: „Teď už jdi spát, je pozdě. Promluvíme si zítra.“ S tím bez jediného pozdravu zavřel dveře a nechal tam Harryho o samotě.

Harry se rozhlížel po svém novém pokoji. Byl obrovský a také působil dost chladně a snobsky. Všechno bylo laděno do černé, zelené a stříbrné. Napravo ode dveří byla obrovská postel s baldachýnem. Vedle ní byly dveře, které jak Harry zjistil, vedou do koupelny. Ta byla zařízena v modré barvě a vévodila jí velká vana. Ve dne místnost prosvětlovala tři velká okna a z té místnosti měl Harry přístup i na balkon. V roku u okna byl velký masivní pracovní stůl. V pokoji byl také krb a pohodlné sedačky. Harry nemohl uvěřit svým očím. Nejdřív musel bydlet v přístěnku, pak ta malá ložnička se zamřížovanými okny a teď tak luxusní pokoj.

Zívnul si. Uvědomil si, že už je dost hodin, proto se rozhodl, že raději půjde do postele. Hedvičinu klec položil na stůl, nalil jí čistou vodu a šel si lehnout. Dost ho překvapilo černé saténové povlečení. Bylo tak příjemné.

Harry se pořádně zachumlal do postele a velmi brzo usnul.

~*~

Voldemort si sedl zpět do svého křesla, neměl na spánek ani pomyšlení. Pořád musel myslet na to, co se dneska dozvěděl. Má syna, který má do jeho nástupce hodně daleko. Asi si ho bude muset převychovat. Měl by začít tím, že mu najde nějakého přijatelného společníka, který by na něj měl ten správný vliv. Na mysli mu hned přišel Lucius. Ano, je jisté, že on bude ten nejlepší. Pochází z bohaté čistokrevné rodiny a má zkušenosti co se týče výchovy dítěte. Zítra si ho zavolám. Ale co bude dál? Mám poslat Pottera do Bradavic nebo ho učit sám? Když se neobjeví ve škole, tak to vzbudí velký rozruch. Navíc je to jen jeden rok. Dám Brumbálovi na výběr, buď tam bude chodit, ale bude ho někdo hlídat nebo zůstane tady. Už se těším na ten jeho výraz. Zlomyslně se zasmál, pokud se ten škleb dá tak nazvat. Už se moc těšil na další den…

06.10.10 13:59
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one