Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

Zápisky ze srazu

Ahojky, heh tak tady je malej úryvek z toho srazu. Bacha na to, první část jsme psaly, když jsme byly dost na mol. Opisuji přesně tak, jak je to psáno i s chybama.

                     

17.8.2008              01:03   Břestek

Ellion, Fleur_packyt, Sirina

Drazí zesnulý?

Zdravíme vás z našeho srazu. Zdravíme vás z našeho srazu. Sirinka na sebe vylila jelzina, Ellion slivovici, ale vůbec jí to nevadí, Fleur včera džus a je jí to naprosto jedno. Zabijeme MHD, jinak musí Fleur čekat na bus 3hodiny. Včera večer jsme byli v hospodě v takové prdeli světa, pojmenovali jsme náš nový drink SEF (Sirina. Ellion, Fleur). Všichni jsme tu na mol. Rozpadá se nám vodní dýmka a posloucháme Saport Lesbiens! Škoda, že nás nepřijelo víc. Sirinka je úplně, úplně na dně. Fleur tvrdí, že vše je zákeřné. Život je na hovno! Ellion si musí sundat naušnice, nebo jí to v noci urve uši. Sirinka si po cestě zpívala „Svítí slunce nad hlavou“, Ellion štěkala a Fleur chtěla vlést přes plot za agresivním psem. Dneska se nám bude dobře spát. Dáváme si další dýmku. Hajný začal s budulínkem spát- Kryštof. Slash 4ever! Slash je věčný. Z toho se kouří, kurva! Fleur tvrdí, že jsme povrchní. Sirina se líbala s Fleur. Takže je tu povrchní už jen Ellion. Sirina nám ukazuje draka. Máme trochu zakouřenou místnost. Všem se chce na WC. Foťák udělal BUM! Všichni se líbaj se všema, všichni chtějí vraždit všechny. Sirinka a Ell říkají, že Remus je hnusnej! Sousedi už asi nespí. Fleur vylila pivo na zem. Sezame otevři se! Jde se na WC a na cígo! Dráček! Dveře! Chceme budulínka!!! Sirinka z Fleur udělá kulatou krychly a Ellion jí dá přes hubu. Už tu není povrchní nikdo. Sirina chce jít spát.

 

17.8.2008    13:25   nádraží, Staré Město

Tak a teď už to popíšeme za střízliva.

Sirina je debil, jela špatným vlakem, Ale naštěstí dojela. Slavnostně jsme se srazily v 14:25 ve Starém Městě na vlakáči. Pak jsme se busem přesunuly do chatové oblasti Chabaně, kde jsme to vzaly zkratkou (tedy aspoň podle Sirininého otce), lesem k chatce. Vytáhly jsme piva, cíga a povídky. Posadily jsme se s nima pod slunečník(za velmi intenzivního deště). Nakonec se nám písmo “malinko“ rozteklo písmo a musely jsme se přesunout dovnitř, kde hróóóózně šikovná Sirina polila povídky a pečivo pivem. Sem to ale expert,co? Ale Fleur a Ellion rohlíky s pivem chutnaly.

Poté následovalo sledování Dr. House a dalších pičovin. V deset jsme chtěly jít spát, ale nakonec jsme vytáhly vodní dýmku a Jelzina. Připily jsme si na ex, na chlapy a na sex. Vykládaly jsme si historky ze života. Asi o půl třetí jsme to zabalily.

Sirina vstávala v osm a Ell s Fleur mezi dvanáctou a jednou, díky Sirině, protože pustila sousedovic pejska do chaty a ten běžel rovnou do postele…

Poschovávaly jsme chlas, cíga a dýmku, protože se ohlásil Sirinin papínek, který dovezl dřevo, maso na grilování a ovoce. Macecha zatím natrhala Fleur a Ell rajčata. Až odjeli, tak jsme začaly grilovat. Fleur s Ellion klepaly řízky a Sirina zapalovala dřevěné uhlí, ale ani se slivovicí ji to nechytlo. Takže se na….. a zapálila dřevo. Nakonec se nám řízky “malinko“ připálily, ale ani jedna si nestěžovala. Odpoledne jsme hrály flašku, kde jsme se na sebe dozvěděly hodně zajímavé věci, že holky? Poté následovala úžasná hra Myslím si osobu/ věc z HP. To byla zábava. Bylo to fajn, než Sirina myslela na obraz misky z ovocem. Pak už to začal být mazec, zvlášť když Ellion myslela třeba na příbory, že?

Poté jsme navštívily místní hospodu. Každá si dala jedno pivo, až na Sirinu, ta měla dvě. Dál jsme si daly Sefa (náš nový vynález) a dva bambusy. Poté jsme chtěly navštívit místní WC, ale bylo zamčeno, takže jsme prolezly všechny šatny a Ell zkoušela v tělocvičně hvězdu.

Celá hospoda byla už devět na mol.

Cestou zpět si Sirina zpívala „Svítí slunce nad hlavou“, Ell štěkala a Fleur se snažila přelést plot k “mile“ vyhlížejícímu psovi. Byla to strastiplná cesta do kopce.

Na chatě dostala Ell úžasný nápad dát si slivovici. Vše jsme ještě zapily Jelzinem. Sirina si v něm okoupala i vlasy. Pak jsme vytáhly vodní dýmku a řešily povrchnost. K tomu se myslím nemusíme vyjadřovat. Pak následovala další vodní dýmka. Všechny jsme chtěly Budulínka. Kolem třetí jsme to zabalily v dosti veselé náladě.

Ráno bylo krušné a vstávaly jsme kolem sedmé hodiny. Daly jsme ohřívat vodu, abychom se mohly vykoupat v malé vaničce. Což nám zabralo skoro celé dopoledne, zbytek jsme věnovaly uklízení chatky. Přišly jsme na to, že jsme vodní dýmkou propálily tácek a i koberec. Takže Sirina ho vší silou šlahla na podlahu a řekla papínkovi, že ho rozbila J Mno tak tak jsme stihly uklidit a v jednu jsme šli na bus. Před půl druhou jsme dojely do Starého města, kde čekaly Sirina s Ell na vlak v 13:49. Fleur čekala na tatínka, který pro ni přijel o půl druhý. Mno a Sirina s Ellion se rozešly v rychlíku 809 ve stanici Hulín, kde Sirina spěchala na spoj do Kroměříže a Ellion jela až do Přerova, kde přesedala na vlak do Brna…

 

20.08.08 09:33
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one