Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Název povídky:Duet
Fandom:Harry Potter
Počet kapitol:9kapitol
Autor: LinW aka Nesting Hedwig
Překladatel: Sirina
Páry:HP/LM
Varování:Mpreg, od 15ti let
Shrnutí: Harry objeví při uklízení fotky své matky a ....
Stav: dokončeno

Beta: zatím není....

Duet HP/LM

Duet HP/LM

Ahojky,

tak tady máte dokončení Duetu :-) doufám, že se vám povídka líbila a oceníte ji komentama :-) Já se tu přes víkend neobjevím, jedu pryč. Tak se mějte hezky. Limit je 10komentářů.

Sirina

Ahojky,

doufám, že si řádně užijete a prokomentujete poslední kapitolu k Duetu....pak přibyde už jen krátký epilog...Všem děkuji za minulé komenty. Limit je 10. Užijte si to.

Sirina

Ahojky,

tady máte dokončení kapitolky k Duetu....odměna za ty krásné a potěšující komenty k My bad daddy. A chtěla bych ji věnovat všem, kteří komentovali....Limit je 10. Přeju hezký čtení.

Sirina

Ahojky,

omlouvám se, že sem sama dlouho nic nepřidala, ale nějak sem to nestíhala. Doufám, že se vám to bude líbit. Jinak limit je 10. Přeju hezký čtení.

Sirina

Ahojky,

tak tady máte zbytek kapitolky, abyste si nestěžovali, že jsem krutá :-) Děkuju za komentáře. Limit je 10. Hezké čtení.

Sirina

Ahojky,

díky množství komentářů, za které moc děkuji, sem se rozhodla polovinu kapitolky přidat ještě dnes. Tak snad si ji užijete :-) Limit je 10. Hezké čtení.

Sirina

Ahojky,

mnoc děkuju za ty komentáře, fakt jste mě potěšili a tuhle kapitolku bych chtěla věnovat všem, kteří mi tu předkázející okomentovali. Jinak bych se chtěla omluvit za chyby a kostrbaté věty, ale překládala jsem to převážně v noci :-) Limit je 8.

Sirina

Ahojky,

doufám, že jste rádi, že tu máte další část :-) Je od 18+.Jinak ji chci věnovat všem, kteří poctivě komentovali: Lafix, Ayumi, enedaka, ella, janca, Lilith, bacil, Dinistrio, Glorilian a Aisha. Limit je znova 10, ale bez mých komentů! Hezké čtení.

Sirina

Ahojky,

tak tady máte dokončení kapitolky. A chci ji věnovat všem, kdo minule komentovali: Sakya, bacil, Anna, enedaka, Lee, Nade, Blesk a Lafix. Limit je 10komentářů. Hezké čtení.

Sirina

Tuhle kapitolku věnuju Dinistrio, která pečlivě komentuje každou kapitolku a také Anně, která je souvěrnou čtenářko už hooodně dlouho a samozřejmě nezapomenu na ostatní, kteří pravidelně komentují- Bacil, Nade, Saskya… Limit je 10. Hezké čtení. Sirina

Ahojky všichni,

tady máte dokončení druhé kapitoli Duetu, doufám, že nebudete moc zklamaní, ale bylo to dost složité na překlad. Někdy mi trvalo dlouho, než sem pochopila co tím chtěla autorka říct. Tak ale pět komentářů by se tu mohlo objevit. Co vy na to?

Ahojky všichni,

děkuju mco a komentáře, moc mě potěšili. Ale omlouvám se, že vám za ně nemůžu dát celou kapitolu. Ale teprve před čtvrt hodinou sem přišla domů, páč sem ze školy šla hned do práce a končila sem v oms a nemám to hned za rohem, že.... No ale doufám, že oceníte i tohle.

Sirina

Ahojky, tak když jste byly tak aktivní, tak si zasloužíte první kapitolku....Jaká, že jsem? limit je 8!

Sirina

Ahojky všichni,

Tak tady máte staronovou kapitolku. Doufám, že ji oceníte komentáři, protože sem si na ní dost mákla. Některým se bude zdát povědomá, už tu jednou byla, ale pak sem ji stáhla a musela znova přeložit. Limit je pro dnešek 7. Chtěla sem přidat i k Three days, ale pořád čekám, až mi přítel sežene ten film J

Hezké čtení.

Sirina

V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one