Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky, tak když jste byly tak aktivní, tak si zasloužíte první kapitolku....Jaká, že jsem? limit je 8!

Sirina

1.kapitola….Renovování

Druhý den ráno Harryho probudila sova, když mu přistála na břiše. Odvázal jí z nohy Denního věštce. Od doby znovuzrození Pána Zla chtěl vědět o všem, co se dělo v kouzelnickém světě.

Smaragdové oči se rozsvítily, když Harry objevil malou reklamu skrývající se uprostřed novin: „Pinkhamovo renovování fotek“. Harry zíral na poškozenou fotografii jeho matky a jejího přítele. Sebral pergamen, brk a inkoust, napsal krátký dopis do této firmy ptaje se, jestli je možné opravit přiloženou fotografii a kolik to bude stát.

Bezpečně upevnil dopis s fotkou k Hedvičině noze a pustil ji ven, kde zrovna vycházelo slunce. Jestli by opravili fotografii, možná by mohl Sirius nebo Remus poznat a říct, kdo byl Luci.

*~*~*~*

Hedvika se vrátila další den s odpovědí. Za 2geleony, 1srpec a 5svrčků fotografii opraví. Harry vytáhl hromádku mincí ze školního kufru. Vždy měl u sebe pro jistotu jak mudlovské tak kouzelnické peníze. Napočítal mince a poslal svou sovu zpět.

Teta Petúnie dalších několik dní Harryho plně zaměstnávala. Rozhodla se uklízet dům, dolní část domu a přemalovat kuchyň. Po úklidu totálně vyčerpaný Harry se vplížil do svého pokoje a zastavil se. Hedvika nebyla ve své kleci a pokoušela se rozvázat velkou obálku na noze hnědé sově. Harry jemně pohladil její peří, rychle odvázal dopis, uvolňujíc tak sovu zátěže. S vděčným houkáním přijala malý doušek vody a vylétla z okna.

Četl si zpáteční adresu: „Pinkhamovo renovování fotek“. Před tím, než Harry mohl otevřít obálku, strýc Vernon na něj křičel:

„Okamžitě dostaň ten tvůj líný zadek dolů!!!!“ S tichým klením ukryl dopis pod volné prkno.

O hodinu a půl později Harry kulhal zpět do své ložnice. Rychle popadl čistou košili s boxerkami a spěchal do sprchy. Potter uskočil, když teplá voda dopadla na jeho čerstvé šrámy na zádech a nohách. Strýc Vernon ho zbičoval koženým páskem od kalhot, protože zbytek kuchyňské barvy se rozlil na podlahu v garáži.

Ovšem, Dudley rozlil barvu, ale jako obyčejně to byla Harryho vinna. Uklidil rozlitou barvu a schytal patnáct ran páskem. Pak se mohl osprchovat a zalést do ložnice, na tři dny, bez jídla.

Harry naplnil čtyři velké láhve vodou pro sebe a Hedviku. Ukryl je do šatníku, aby je neviděli. Vernon ho zamkl na tři západy.

Hedvika ho tiše sledovala z klece svýma velkýma jantarovýma očima. Rozlétla se a sedla mu na rameno, okusujíc s citem jeho mokré vlasy.

„V pořádku.“ šeptal „mám ještě nějaké jídlo z mých narozenin.“ Harry zvedl sněžnou sovu z ramene a položil ji na postel. Klekl si na podlahu a otevřel jeho skrýš pod uvolněným prknem. Štíhlý kouzelník vyndal obálku s fotografií a dva masové koláče od paní Weasleyové, byly kouzlem očarované, aby vydržely čerstvé přinejmenším měsíc.

Harry jeden rozpůlil, půlku dal na stůl. Hedvika hned poskakovala po stole a okusovala koláč. Harry se najedl, napil a utřel ruce do vlhké osušky.

Zelenooký mladík se posadil a chvíli strnule hleděl na obálku v jeho klíně. Nakonec ji otevřel. Nakonec vytáhl ven fotku, jeho šest kousků bylo zpraveno.

Harry držel původní fotografii a sledoval svou matku a jejího přítele při hře na klavír. Bavil se pohledem na Lily, která škádlila svého společníka. Další postava se šklebila a nakonec se začali smát. Harry byl zhypnotizován svojí matkou, teď už věděl, proč mu všichni říkají, že má oči po matce. Harry zkoumal Luci, zajímavé, jak je mu důvěrně známý. Luci měl blond vlasy, modrošedé oči a afektovaný úsměv. Ušklíbl se. Luci byl Lucius Malfoy.

Harry nad tím dlouho přemýšlel. Jeho mudlovská matka se kamarádila s budoucím smrtijedem, se samým Luciusem Malfoyem.

„K čertu, jak to?“

*~*~*~*

Alrernon, Hermionina nová sova trpělivě čekala, až se dalšího rána Harry vzbudí. Po té co odstranil balík, šedá sova se spokojeně připojila k Hedvice.

Hermiona mu poslal hromadu cukroví a krátký dopis. Ptala se na obvyklou otázku- Jestli už skončily jeho letní domácí práce a zda bude zbytek léta trávit u Weasleyových v Doupěti. Pokusila se také o pár plánů návštěvy Příčné ulice.

Hermiona ještě jako jediná udržovala komunikaci, ale Nebelvírské trio se stejně začalo rozpadat již během pátého ročníku. Harry se po Cedrikově smrti a Voldemortově vzkříšení stáhl do sebe a věnoval se víc studii, chápal, že se potřebuje pořádně připravit na válku s temnem. Ron začal víc času trávit hraním famfrpálu.

Harry dostal nápad. Vytáhl pergamen, inkoust a brk.

Hermiono,

Prosím řekni paní Weasleyové, že její koláčky byly úžasné.

Zatímco jsem měl uklidit podkroví u Dursleyovích, tak jsem našel krybici s fotografií mé matky, když jí bylo 8-10 let a začínala hrát na klavír.

Víš, že jsem hrál na piano? Já se chci opravdu naučit hrát. Když mi bylo sedm, Dudley měl lekce a já tehdy něco pochytil, i když mi teta zakázala dotýkat se klavíru.

Dám ti pak vědět, kdy půjdu na Příčnou, ale v každém případě vás uvidím v bradavickém expresu prvního září.

Tvůj přítel

Harry.

Harry také napsal malou poznámku pro Siriuse a Remuse, říkajíc, že našel matčinu knihu ke klavíru a ptal se, jestli by mu mohli něco říct o jejích přátelích. Harry nevěděl proč, ale nechtěl, aby někdo věděl o té fotce.

Potter nechal sovu ještě trochu odpočinout, než ji poslal zpět s dopisem. Harry studoval zatím noty na klavír a pokoušel si co nejvíc zapamatovat.

Zíral na hvězdy skrz okno, měl pocit, že je velmi izolovaný a sám. Napsal ještě jeden dopis, než usnul neklidným spánkem.

02.09.10 20:38
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one