Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6050"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Mám Luciusa rada, tie jeho odpovede ma potešili. Asi bude v tejto poviedke trochu iný ako ho písala JKR, ale nevadí. Je mi to jedno. Teším sa na stretntie Havrana s Lucim :)
ZJTrane
Pěkně se to vyvíjí. :) Jen náhodou jsem si přečetla ttuto kapitolu a samozřejmě i ty předchodí co kní patří a velice mě upotali. Moc doufám že to bude mít brzké pokračování :) Máš moc pěkné povídky :)
Ahoj, máš tu pěkné povídky. už se těším na další kapitoly. Trochu mě mrzí, žes přestala překládat a psát, ale doufám, že td už to zase pujde smileysmiley
Tak to se omlouvám. =D Mi to úplně vypadlo z hlavy. =D Jop, v tom případě pardon, přeloženo je to velmi hezky. =D Pardon pardon pardon. smileysmileysmileysmiley Bože, jsem to hlava děravá. Ale tak, v tu chvíli, kdy jsem psala komentář jsem byla v zajetí děje mi to uplně nedocházelo. =D Ještě jednou - promiň.
pěkný kousek kapitolky, už se těším na další část překladu. už se nemůžu dočkat kdy se Lucius a Harry potkajísmiley
super překlad mocinky se těším na další dílečeksmiley
super pleas další kapčusmileysmileysmiley
krásné, překlad naprosto fajnový. chyby jen minimálně - pokud tedy vůbec. jen tak dál! těším se na pokračování... ;)
Glorilian: Víš, než začneš takhle kritizovat, tak by ses mohla nejdřív naučit číst. Víš co znamená slovo překlad? Možná by ti mohl pomoci slovník... Fakt nesnáším lidi, co kritizují ostatní neoprávněně!
Sirinino povídkové království
tak tohle se mi skutečně zamlouvá. :) je pravda, že se mi Luciova reakce zdá trochu nereálná, ale jak jsi sama napsala - ty to jen překládáš. až si budu chtít postěžovat na děj, půjdu za autorem. chybek jsem zatím zaregistrovala jen pár, má to úroveň. :) krása!
"Do boje jdi vesele, neboť mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví."
Zajímavá povídka, líbí se mi, i když si myslím, že její děj teď zbytečně příliš moc rychle spěchá kupředu. myslím si, že Luciusova reakce mohla být trošku realističtější... přece jenom, napíše mu de facto nepřítel, o kterém si navíc myslí, že je to mudlomilský fracek, ohledně nějaké fotografie ze staré minulosti a on hned hup, sama ochota, tralala buďme nejlepší kamarádi. (Vím, že teď přeháním, ale snažím se co nejlépe poukázat na to, co mě zarazilo při čtení. =) ) Takže, zkrátka Malfoyova reakce mohla být zajímavější a průběh jejich dopisování propracovanější - v tom smyslu, že bys popsala některé rozhovory, jejich dojmy, myšlenky, zkrátka přerod jejich myslí. ... zkrátka... zkrátka, bylo by fajn kdybys lépe popsala jejich myšlenkové pochody, co je k čemu vede, a třeba bys to nemusela psát jen jako úvahy, ale kdys to i zasadila do každodenního života, prostě aplikovala do života chytlo by to jiný, větší rozměr... Takhle mi to přišlo trochu osekané... (ono spíše konce kapitol mi připadají osekané... "nijaké". Po celé kapitole normálního děje nakonec napíšeš: "A čas pomalu plynul a plynul a z nich se stávaly best friends." Takže - chápeš co jsem chtěla říci? Občas mám trošku těžké se vymáčknout a popsat, co přesně se mi nezdá. Ale jinak povídka super, hezky se to čte, navíc jeden z mých oblíbených párů... prostě "mňam". =D
Lucius Malfoy zcela nečekaně ochotný si s Harrym dopisovat o jeho matce. Časem zřejmě nejen o ní. A nakonec společné tajnosti. Líbí se mi to čím dál víc.

Díky, těším se na další.smiley
Zajímavý pohled na Luciuse. Díky za krásný překlad.smiley
Pěkná kapitola, těším se na další.
Krásná kapitola. Teď už i chápu název povídky. Moc se mi líbí a už se těším jak to bude mezi nimi pokračovat dál smiley
16.02.11 22:43
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one