Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

3.kapitola dokončení

Ahojky,

tak tady máte dokončení kapitolky. A chci ji věnovat všem, kdo minule komentovali: Sakya, bacil, Anna, enedaka, Lee, Nade, Blesk a Lafix. Limit je 10komentářů. Hezké čtení.

Sirina

*~*~*~*

Draco Malfoy byl v rozpacích. Domov o Vánočních prázdninách. Slyšel svého otce hrát na klavír ve volném čase ve dne i v noci. Jeho otec přestal hrát, když matka onemocněla. Otec se s tím zdál být více méně smířený, po její smrti byl dost smutný. Klavír, Draco se rozhodl, že to je nějaký druh terapie.

Když se vrátil do Bradavic, byl překvapený, že slyšel tu samou melodii vycházející z místnosti vedle auly. Byl si vědom toho, že Harry Potter začal hrát na klavír a dokonce musel připustit, že se dost zlepšil. Asi to byla jen náhoda, že si vybrali tu samou melodii.

Draco se opřel o stěnu a poslouchal Harryho, jak hraje. Přemýšlel o svém otci, Voldemortu a budoucnosti po Bradavicích. Pomalu si začal uvědomovat, že Harry několikrát zahrál špatný tón. Zdálo se, že si je toho Harry vědom a dál se propracovává krátkou pasáží.

Draco nad tím ani nepřemýšlel a vstoupil do hudební místnosti. Harry byl sám, tvář měl naprosto klidnou.  Zajímal se, jestli Harry hru na klavír používal taky jako terapii. Plavovlasý kouzelník se přiblížil ke klavíru, vědomí si faktu, že měl Harry hůlku vedle sebe na lavici. Draco zběžně pohlédl na noty a zahrál pasáž. Harry na něj zíral, když začal hrát znova. Harry se přidal se svým kouskem a ostýchavě se na něj usmál.

„Děkuji ti,“ zašeptal.

Draco přikývl a opustil místnost. Byl v polovině cesty do sklepení, když si uvědomil, co udělal. Právě pomohl Nebelvírovi. *Jak sem to k čertu mohl udělat? *

*~*~*~*

Několik týdnů před Velikonočními prázdninami Harrymu přišel překvapující dopis od Vernona Dursleyho.

“Chlapče,

Očekáváme tě na tvoje dvoutýdenní prázdniny. Teta Petúnie chce ve vyšším poschodí malovat. Ředitel z té tvojí šílené školy nám poslal čas příjezdu vlaku, vyzvednu tě na nádraží.

Vernon Dursley

PS:Nech tu svoji sovu ve škole nebo ji budu krmit tebou.”

Harry si povzdechl, když četl ten dopis. Hermiona mu jemně poklepala na záda.

*~*~*~*

Harry tiše sténal, jak Lucius laskal jeho bradavky. Starší kouzelník ho přišpendlil k podlaze, klavír byl očarovaný, aby hrál tu samou melodii pořád dokola. Třeli o sebe jejich erekce, oddělené mnoha vrstvami oblečení. Lucius putoval svou velkou dlaní přes Harryho hrudník, obě košile rozepnuté. Harry prudce oddechoval a Lucius využil příležitosti k hlubokému a vášnivému políbení.

Malé hodiny na stole upozornili, aby je upozornili, že lekce končí za čtvrt hodiny.

„Zatraceně,“ zamumlal Lucius, vstávajíc a pomáhajíc Harrymu nahoru.

Harry si zapnul košili a kouzlem očistil prach ze svého oblečení. Jeho společník ho napodobil.

Harry si stoupl na špičky, zachycujíc Luciusovi rty v polibku. „ Tak je to v každém případě lepší.“

„Co tím myslíš?“ Lucius si upravil kaloty kolem jeho erekce.

Harry okusoval jeho ušní lalůček a šeptal mu do ucha:

„Líbilo se mi to tak moc, že jsem nechtěl přestat, ale já si opravdu nepředstavuji svoje poprvé na podleze  v hudební místnosti u paní Griphookové.“

Lucius zíral na Harryho, jak odešel z místnosti a šel do Prasinek. Poprvé…nikdy ho nenapadlo, že je Harry panic.

*~*~*~*

Harry jemně nakrájel pampeliškové kořeny před tím, než je povaří v kotlíku. Uvolněně pohlédl na Nevilla, s kterým dnes sdílel svůj stůl. Všechno vypadalo v pořádku. Harry neoficiálně převzal nad Nevillem ochranu během pátého ročníku.

Harry byl duchem nepřítomen. Přemýšlel o tom, jak po obědě pojede s dalšími studenty domů na Velikonoční prázdniny. Číslo 4 v Zobí ulici nebyl jeho domov, nemohl se donutit, aby se těšil na Dursleyovi, s kterými bude dalších čtrnáct dní.

Uslyšel vedle sebe měkké zlapání po dechu a mumlání „ Ó! Ne…“

Nevillův kotlík žhnul jasně červenou a kapalina byla vroucí. Nebyla bleděmodrá, tak jako v Harryho kotlíku, Nevillův lektvar byl neonově růžový.

„Neville! Pozor!“ křičel Harry, jak kotlík explodoval. Podařilo se mi strhnout svého kamaráda k podlaze, ale kapalina postříkala celou třídu, která teď byla v jemně růžové mlze. Harry, který byl nejblíže kotlíku, teď byl celý mokrý od růžového lektvaru.

Profesor Snape rychle zkontroloval studenty, jestli nejsou zranění a posílal je do sprchy. Přivolal několik domácích skřítků, kteří dali do pořádku jejich mokré šaty a uklidili třídu. Nechtěl, aby se růžový roztok dostal do hlavní studentské prádelny.

Snape zkoumal zbytky lektvaru v Nevillově kotlíku. Spěchal k ohni, aby se spojil s profesorkou McGonagallovou.

„Minervo, máme problém. Potřebuji vás ihned vidět.“

Jak čekal na svoji kolegyni, sedl si Severus za psací stůl a schoval hlavu do dlaní.

„Longbottome, vy idiote! Jak jen jste mohl uklidňující lektvar změnit na lektvar pro plodnost!“

*~*~*~*

26.09.10 11:34
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one