Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

4.kapitola-dokončení

Ahojky,

mnoc děkuju za ty komentáře, fakt jste mě potěšili a tuhle kapitolku bych chtěla věnovat všem, kteří mi tu předkázející okomentovali. Jinak bych se chtěla omluvit za chyby a kostrbaté věty, ale překládala jsem to převážně v noci :-) Limit je 8.

Sirina

*~*~*~*

Luciuse ráno probudilo světlo, které se přes okna dralo do pokoje a také teplé tělo vedle něj. Otevřel oči a strnule hleděl na rozcuchaného černovlasého mladíka. Mírně se posunul a dvě krásné zelené oči ho začaly sledovat. Harry mu poslal zvláštní plachý úsměv.

„Dobré ráno, Luciusi,“ šeptal, jak se pokoušel vymotat svoje končetiny. Plavovlasý kouzelník se opřel o čelo postele a přitáhl si Harryho do vřelého objetí. Později si opíraje bradu o jeho hlavu, jak začal diskutovat o plánech na další dny.

Harry sebou škubnul, když chtěl vstát z postele a zajít si do koupelny. Lucius mu s úsměvem podal flakónek s hojivým lektvarem. Mladík ho vděčně přijal a hned vypil, úleva se rozlévala po jeho těle.

Lucius zvětšil obsah Harryho batohu, zatím co byl ve sprše. Potřásl hlavou nad žalostným stavem jeho oblečení. Učebnice a školní potřeby hned zase naskládal do batohu a koženou taštičku s toaletními potřebami spolu se saténovým županem položil v koupelně vedle umyvadla.

Právě dokončil snídani-čaj, ovoce a francouzské rohlíky, když vešel Harry do kuchyně. Vypadal roztomile v tom příliš velkém županu visícím kolem jeho úzké postavy.

*~*~*~*

Lucius vzhlédl, když Harry chvíli po snídani vyšel z ložnice, na sobě maje úzké černé rifle a dlouhou tmavě zelenou košili s krátkým rukávem. V ruce nesl pár černých bot.

Plavovlasý kouzelník pozvedl obočí nad oblečením, které bylo přehozené přes židli. (pozn. překladatelky:jako vím, že o pár vět dozadu ho vytahoval z batohu a bez komentáře…hold jen překládám)

„Kam v nich hodláš jít?“ ptal se zmateně.

Harry se koukl na místo, kam se upření díval na šaty a začal se smát: „Opravdu si myslíš, že je nosím na veřejnosti?“

Harry ho jemně líbnul na tvář. „Strýc Vernon neví, že mi moji rodiče nechali nějaké peníze. Vždycky sem musel nosit oblečení po mém tlustém bratranci.“ Jenže Lucius se nezdál, že by to chápal. „Jestliže by strýc Vernon zjistil, že mám peníze, tak by mi je klidně i násilím vzal.“

„Velmi chytré.“

Harry se usmál: „Myslel jsem si, že je. Většinu svého milovského oblečení si musím kupovat přes katalogy, i když v Příčné ulici je dost obchodů, kde je vidět mudlovská móda. Můžeme tu někde sehnat sovu?“

„Na co potřebuješ sovu?“

„Strýc mi v dopise napsal, že budu malovat pokoje, tak jsem si vzal jen tohle oblečení. Seamus je na Velikonoce v Bradavicích. Potřebuji mu doručit sovu, aby mi poslal nějaké slušné oblečení.“

„Blízko od tud je soví pošta, ale bylo by to příliš riskantní a tvůj kamarád by se tě mohl vyptávat.“ Lucius došel k oknu a díval se dolů na ulici. „Bylo by snadnější, kdybychom ti nějaké oblečení koupili.“

Harry došel k Luciusovi a jemně ho zatáhl za jeho culík. Prstem běžel po jeweled barrettes(pozn. překladatelky-fakt netuším jak to přeložit, prostě to berte jako nějakou ozdobnou sponu do vlasů), která držela jeho vlasy. „To si musíš sundat, mudlové to nenosí, dokonce ani, když jde o rodinné dědictví.“

Mladý kouzelník chvíli studoval milencovo oblečení: „Všechny tvoje mudlovské šaty vypadají takhle?“ (pozn. překladatelky: z minulé části kapitolky to vyznělo, že má dost drahé sako)

*~*~*~*

Harry si nebyl jistý, co bylo zábavnější- jestli Luciusova reakce na rychlé občerstvení nebo nakupování v obchodním domě. Když Lucius rozhodl, že půjdou nakupovat oblečení, tak myslel snobské Londýnské obchody, ale Harry to odmítl s tím, že nechce být Dracův klon.

Harry vybral několikatery rifle pro sebe a Luciuse. Starší kouzelník měl trochu problém s tím, že se musí sám obsloužit. Harry pochyboval, že muž měl někdy něco, co nebylo ušito krejčím na míru.

Lucius se vysmíval elektronické pokladně, nechápal, k čemu to slouží a byl překvapený, když Harry projel tenkým kusem plastu čtečku.

Po tom, co posbírali balíčky a odešli, se Lucius ptal, jak to, že to neplatili. Harry mu podal kreditní kartu.

„Víš co to je?“

Lucius si ji důkladně prostudoval, byla to Zlatá karta od Gringottových.

„Funguje to jako mudlovská kreditní karta. Je to pohodlnější než u sebe nosit hromadu galeonů.“

 Harry odmítl Luciusovy peníze za to neformální oblečení, ale nakonec odsouhlasil, že si nechá vybrat jeden komplet

Jejich další zastávka byla v optice, kde vybrali nové brýle.  A nakonec se Harry našel sedě v kadeřnictví. Rozhodli se pro kratší střih.

Harry zíral na svůj odraz ve výloze, ta změna ho ohromila. S novým oblečením vypadal štíhlý, ale ne šlachovitý a dokonce trochu starší než sedmnáctiletý. Lucius vypadal úplně sexy v jeho nových úplých riflích a přiléhavé košili s jeho plavými volně rozpuštěnými vlasy.

„Jsme dokonalí.“

Harry odmítl Luciusův požadavek na vrácení peněz za jejich šaty.

*~*~*~*

Harry seděl zkroucený na židli, dívaje se na spícího Luciuse, jeho plavé vlasy byly rozprostřené po polštáři.  Spící vypadal tak vlídně.

Tohle byla jejich poslední noc, před tím než se měl Harry ráno vrátit do Bradavic. Bolelo ho tělo, dnes v noci bylo jejich milování dost vášnivé – skoro divoké – byla to na dlouhou dobu poslední šance na něco takového.

Harry seděl po tmě v ložnici a pokoušel se nějak si uspořádat své city. Miluje Luciuse? Ví vůbec co je to milovat? Neměl žádnou citovou zkušenost, krom objetí od paní Weasleyové, Hermiony a svého kmotra. Zdálo se, že Lucius je s ním proto, co je, Harry a ne chlapec, který přežil a to ho těšilo. Nemusel nosit tu svoji masku zachránce světa a svým způsobem Lucius před ním už tu svoji masku také nenosil. Byla to vážně láska?

Lucius se ve spánku posunul a otevřel své oči: „Pojď zpátky do postele, lásko.“

Tak se Harry zkroutil do Luciusova teplého ojetí, tohle měl rád. Zvláštním způsobem se v Luciusově objetí cítil bezpečně. S jeho teplým dechem na svém krku klidně usnul.

*~*~*~*

Mezitím se Lucius zajímal o starověké artefakty, kouzelné stejně jako mudlovské a Harry toužil být hlavně tam, kde by ho Dursleyovi nemohli najít. Trávili Velikonoční prázdniny navštěvováním milovských muzeí a byli také na několika sportovních událostech. Oba chtěli prozkoumávat také magická místa, ale hrozba prozrazení byla příliš velká.

Když Harry řekl svému milenci o jeho jediné návštěvě ZOO, Lucius trval na tom, že si tam musí zajít. Bavil se, když Harry v oddělení plazů s několika exempláři mluvil. Zdálo se, že nikdy po té nehodě o bratrancových jedenáctých narozeninách už toho hroznýše královského nenašli.

Milovali se v každé místnosti toho bytu. Ve dnech, kdy Lucius musel pracovat na ministerstvu, si Harry dělal jejich domácí práce. A jak Lucius slíbil, navštívil Draca v Bradavicích po jeho návratu z Austrálie.

Až příliš brzy přišel čas na Harryho odjezd do Bradavic z nádraží Kings Cross. Lucius ho v přestrojení sledoval, doku nezmizel za zábranu na nástupiště devět a ¾, potom se přemístil na Malfoy Manor.

Harry sdílel kupé s Hermionou, Ginny, Nevillem Seamusem a Deanem (pozn. překladatelky: Vím, že před chvílí psala, že Seamus je v Bradavicích, ale jen překládám). Hned si všimli Harryho nové image, měl na sobě rifle, krátký přízový kabát, rolák a nové brýle. Řekl jim o tom, jak ho Vernon vypůjčil jednomu bohatému zákazníkovi, aby dělal společnost jeho nedospělou dceru. Smáli se jeho popisům zvláštních milovských předmětů v muzeu a také z jejich návštěvy ZOO. Zdálo se, že všem uspokojivě vysvětlil, že dcera pana Montague musela být zklamaná módní návrhářka.

Seamus se začal smát: „Nemůžu uvěřit, že sis ji nechal ti ostříhat vlasy.“

„Ale povedlo se jí to, ne?“ Ginny pohladila Harryho vlasy. Usmál se na ní.

„Vlastně, líbí se mi tvoje nové brýle,“ řekla Hermiona. „ Teď jde vidět, jak krásné tvoje oči ve skutečnosti jsou.“

„Tak a co tvoje nové luxusní šaty?“ ptal se Ron a Harry mohl vidět, že se tím dobře baví. Každý věděl, že Harry není ten typ kluka, který nosí roláky a kabáty.

„Zdědil jsem šaty po milenci pana Montague, měl úplně stejnou velikost.“

Kupé ztichlo, nikdo si nebyl jistý, jestli žertoval nebo ne. Harry došel ke dveřím a s plachým úsměvem řekl: „Potřebuju trochu čerstvého vzduchu. Jestli sem zatím přijde čarodějka se sladkostmi, tak mi prosím kupte pár čokoládových žabek.“

„Dobře,“ řekl nakonec Dean. „ Nikdy mi nedovolte Harrymu říct, že má nudný život.“

*~*~*~*

28.09.10 08:58
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one