Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

4.kapitola Velikonoce 1.polovina

Ahojky,

doufám, že jste rádi, že tu máte další část :-) Je od 18+.Jinak ji chci věnovat všem, kteří poctivě komentovali: Lafix, Ayumi, enedaka, ella, janca, Lilith, bacil, Dinistrio, Glorilian a Aisha. Limit je znova 10, ale bez mých komentů! Hezké čtení.

Sirina

*~*~*~*

Cesta na nádraží Kings Cross probíhala v tichu. V důsledku Nevillovy nehody v lektvarech profesorky McGonagallová a Prýtová hlídali všechny studentky sedmého ročníku z Nebelvíru a Zmijozelu odděleně.  Profesor Snape varoval všechna děvčata, aby se zdržela jakéhokoliv pohlavního kontaktu po dalších čtyřicet osm hodin.

Nevill se Harrymu omluvil, ale ten mu jen řekl, ať na to zapomene. Nikdo nebyl zraněný, lektvar se nevznítil a nejhorší věc, která se mohla stát, byla, že domácí skřítci nemohli zachránit jeho zrůžovělé šaty.

Čím blíž Londýna byl vlak, tím byl Harry tišší. Jeho kamarádi z kupé vědělik, jak moc Harry nechce k Dursleovím. Pokoušel se přemluvit Brumbála, aby mohl zůstat v Bradavicích, ale Brumbál byl plný optimismu a čekal, že se s příbuznými usmíří.

Harry viděl Hermionu jen krátce, když spolu procházeli nádražím:

„Je to jen čtrnáct dní, Harry,“ říkala, jak mu podávala navštívenku jednoho z rodičů s jejím telefoním číslem domů, „Zavolej mi, když by to bylo příliš hrozné…“

Strýc Venon už čekal blízko bariéry na svého synovce.

„Kde máš kufr?“ štěkl.

Harry mu ukázal batoh hozený na jednom jeho rameni. „Sedmý ročník má povolené základní kouzla mimo školu. Tak jsem na svoje šaty a knihy použil zmenšovací kouzlo.“

Strýc Vernon se při té poznámce zamračil a vydal se směrem k jejich autu. Harry spěchal, aby s ním udržel krok.

Cesta do Zobí ulice číslo 4 byla strojená. Po několika minutách cesty strýc Vernon zapnul rádilo a broukal si písničku. Harry sledoval z auta krajinu s nervózním pocitem.

Když přijeli do Zobí ulice, strýc řekl Harrymu, aby si sedl do kuchyně a ničeho se nedotýkal. Neměl žádnů důvod si vybalovat, protože tu nebude dlouho.

„John Montague, je můj velmi důležitý klient a potřebuje přes Velikonoční prázdniny staršího studenta, který by mohl pohlídat jeho dítě a já jsem mu tě nabídl.“ strýcův knírek nebezpečně zaškubal velmi blízko Harryo tváře „Nemusím ti připomínat, co se stane, jestli mi nějak zkažíš můj obchod…“

„Ne, strýčku Vernone,“ šeptal Harry.

*~*~*~*

Harry se smál, až mu slzy tekly po tváři. Strýcův velmi důležitý klient, pan Montague, jak se ukázalo, nebyl nikdo jiný než Lucius Malfoy, který na sobě měl drahý mudlovský oblek a jeho vlasy byly kouzel zkráceny. Malfoyovské rysy tetu Penúnii značně okouzlily. S jedním skrytým upozorněním na jeho podivínské chování, byl Harry poštěn do opatrování pana Montague.

Lucius a Harry se přenášečem dostali do vkusná garzonky v milovském Londýně. Lucius umístil kolem několik ochraných a tišících kouzel.  V jídelně je čekala lehká večeře.

„Ve vlaku jsem neviděl Draca. On nejede domů na Velikonoční prázdniny?“

„Vlatně, Severus Snape jel na konferenc pro mistry lektvarů do Melbourne v Austrálii. Chce předvést své pokroky v přípravě Vlkodlačího lektvaru a Veritaséra. Draco uvažuje o kariéře v lektarech, tak si Severus myslel, že by to pro něj byla dobrá vzdělávací zkušenost a já s tím musím souhlasit. Nikdy není brzo na založení profesních styků.“

„Když mluvíš o profesních stycích, jak dlouho obchoduješ s Grunnings vrtačkami?“ pobaveně se ptal Harry.

„Vlastně jsem se setkal s tvým strýcem teprve včera odpoledne a domluvil jsem tenhle obchod. On je opravdu chamtivý bastard, víš. Pokoušel se tě prodat…mluvil o tom jako o obchodu.“

Harry sklonil vidličku: „Prodat…“

Lucius ho políbil na ruku: „Nedělej si starosti. Nedovolím, aby ses tam musel někdy vrátit…Harry, vím, že jsou tam venku i hodní mudlové. S některými jsem se setkal, když byla Narcissa nemocná…ale on je ten druh mudly, které Voldemort může klidně zabít…"

Chvíli jedli mlčky, než se Harrymu vrátil jeho humor:“ Tak, pane Montague…teď, když jste mě unesl, tak co se mnou plánujete dělat dalších čtrnáct dní?“

Lucius se záhadně usmál a krmil ho čokoládovými lanýži. Po rychlém prohlédnutí garsoniéry, Harry se našel potopený sám ve vaně, pozorně umytý Luciusem Malfoyem. Harry viděl na milencově předloktí znamení zla, ale očekával ho tam, tak to pro něj nebyl takový šok.

„Jsi tak krásný.“ Starší kouzelník vrněl, když tahal umytého Harryho do svého klína. Mírně držel jeho boky, když chytil Harryho ústa v hladovém polibku a hladil rozcuchané havraní vlasy. „Harry, co tahle růžová substance dělá v tvých vlasech?“

Harry Luciusovi řekl o explodování lektvaru a několika dalších senzačních lektvarových pohrom Nevilla. Lucius se smál a okusoval mu ušní lalůček.

*~*~*~*

Harry si lehl na černou saténovou pokrývku, jeho zelené oči sledovaly Luciuse, oba byli vzrušení a Harry ještě vystašený. Lucius se pomalu jako kočka plazil přes postel. Harry zavřel oči, jak ho kouzelník pohladil po tváři.

„Můj,“ syčel a políbil štíhlého kouzelníka. Harry jazykem přejel přes Luciusovy rty. Plavovlasý muž cítil, jak se třese.

„Bojím se. Nevím co dělat.“

„Nech to na mě.“ Afektovaně se usmíval Lucius a začal prozkoumávat kouzelníkovo tělo.  Mekký polibek a široké ruce na hladké kůži. Harry zalapal po dechu a sténal, jak Lucius držel jeho bradavku, zatímco hladil jemnou kůži na vnitřních stranách Harryho stehen. Políbil ho před tím, než pu potovatoval po celém těle až k jeho erekci.

„Jsi krásný.“ Šeptal, když loktem odstrčil stehna od sebe. Lucius pokračoval ve své cestě. Lízal celou délku Harryho penisu před tím, než začal škádlit jeho štěrbinu.

„Luciusi,“sténal Harry. Lucius si hrál s jeho varlaty, jak lízal a sál Harryho penis. Harry trhl boky. „Luciusi, prosím…“

Lucius osvobodil jeho penis, jen ještě políbil jeho špičku. „Ještě ne, můj milý. Chci být v tobě, kdy budeš.“

Harry zalapal po dechu v údivu, jak má Lucius talentovaný jazyk. „Prosím…“

Lucius párkrát ještě políbil Harryho tělo před tím, než ukořistil jeho rty v polibku. „Jsi připravený, lásko?“

Harry otevřel své velké smaragdové oči. „Bude to bolet?“

Lucius se podíval na svůj velký silný penis a Harryho drobnou postavu. Přivolal ampulku s navoňaným vanilkovým olejem z nočního stolku. „Ano, Harry. Po prvé to vždycky bolí, ale pokusím se, abys z toho měl taky nějaké potěšení.“

Lucius pokryl své prsty olejem. Škádlil jeho vstup před tím, než jeden prst dal dovnitř. Harry zakňučel, jeho erekce slábla.

„Uvolni se.“ vrněl Lucius, jak Harryho tělo začalo pomalu přizpůsobovat vetřelci. Pokryl své prsty ještě olejem a vložil do něj tentokrát dva. Harry syčel, bylo to nepříjemné. Lucius cítil uvnitř a lapal po dechu, když našel Harryho prostatu.

„Chceš, abych přestal?“ ptal se, přejížděje po ní zas a znova.

„Bastarde.“ Lapal Harry po dechu, svíjejíc se v posteli.  Lucius vložil třetí prst, Harry začal kňučet znova.

„Uvolni se.“ Cítil, jak se Harry uvolnil a prsty mu způsobovaly potěšení. Když se rozhodl, že je Harry už připravený, vytáhl jeho prsty, pokryl si olejem penis a nadzvedl trochu ty štíhlé boky.

Harry se napínal, jak něco velkého a nepříjemného do něj vztoupilo.  Ostře křičel bolestí, jak Lucius tlačil svůj penic hlouběji. Zastavil se, když se Harry začal třást a tekly mu slzy.

„Prosím,“ Harry lapal po dechu. „Prosím…prosím, přestaň. Je příliš velký…prosím přestaň.“

Lucius se zastavil. „Omlouvám se, lásko ale tohle je jediná cesta. Bude to brzo lepší, slibuju.“

Mírně ho vytáhl a pak strčil dovnitř až ke kořenu. Harry vykřikl a pokračoval ve vzlykání. „Prosím…“

Lucius ustřel ty slané slzy. „Nejhorší máš za sebou, lásko.“

Na chvíli přestal, políbil jeho bledou tvář, ruku dal na Harryho kyčle a strčil ho tam znova v takovém úhlu, aby narazil na prostatu.  Jejich tempo bylo pomalé, jak se z Harryho kňučení stávaly vzdechy potěšení.

„Jsi tak těsný, tak krásný.“ Lucius zvedl hubené nohy na jeho ramena a začal vrážet hlouběji. Harry už dál nemohl formulovat kompletní slova.  Starší kouzelník hladil milencovu erekci ve stejném rytmu, v jakém přirážel. Mohl cítit Harryho stahování před tím, než vyklenul záda a s pláčem přišel. Lucius se snažil rychle udělat, dokud měl Harry orgasmus. S výkřikem Lucius vyprázdnil své semeno uvnitř mladého milence.

Lucius byl ještě uvnitř Harryho, zabalil své ruky, kolem roztřeseného kouzelníka. Políbil ho jeně na čelo.

„Můj.“

Harryho smaragdové oči zářily. Políbil Luciusovo rameno.

„Tvůj.“

Lucius rychle zašeptal čistící kouzlo, posunul si Harryho do náruče a oba je zakryl. S neurčitým mávnutím ruky pronesl „Nox,“ a pokoj podl do temnoty.

*~*~*~*

26.09.10 19:30
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one