Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

5.kapitola 1.polovina

Ahojky,

díky množství komentářů, za které moc děkuji, sem se rozhodla polovinu kapitolky přidat ještě dnes. Tak snad si ji užijete :-) Limit je 10. Hezké čtení.

Sirina

5. kapitola Načasování by mohlo být lepší

V očích Albuse Brumbála se zablesklo, když se na něj Snape vražedně podíval. „Nyní, Severusi.“ stařecký hlas zněl pobaveně. „Musíš panu Longbottomovi složit poklonu za jeho lektvar.“

„Albusi…“ zavrčel vysoký muž.

Brumbál ho ale ignoroval a zbytku personálu oznámil: „Poppy mi právě oznámila, že pět domácích skřítků je těhotných.“

„Pět?“ Severus složil hlavu do dlaní,

„Ze čtrnácti skřítků, kteří přišli do styku s lektvarem pana Longbottoma, jich pět otěhotnělo. Poppy, potřebuji, abys k tomu prostudovala nějaké informace, kdyby nastaly nějaké komplikace. A Argusi,“ školník se otočil s kyselým výrazem. „Prosím podívej se, jestli někde nemáme nějaké kolébky.“

*~*~*~*

Minerva McGonagallová chytla Snapea za paži zrovna, když chtěl vstoupit do Velké síně na večeři.

„Severusi, mám skvělé zprávy.“ Snape se pozastavil. „Poppy skončila prohlídku všech dívek ze sedmého ročníku Nebelvíru a Zmijozelu. Ani jedna není těhotná.“

Snape si oddechl a v duchu usmál. „ Díky Merlinovi.“

*~*~*~*

Z počátku se Harry smál Nevillově nechtěně vytvořenému lektvaru na plodnost, ale teď už mu do smíchu nebylo. Už čtvrté ráno po sobě zvracel a cítil se stále unavený. Kdyby ale šel za madam Pomfreyovou pro těhotenský test, tak by ho buď vyhodila z ošetřovny, nebo chtěla vědět jméno partnera.

Nikdo neví, že má milence a nikdo to ani vědět nemůže. Bylo by to pro Luciuse příliš nebezpečné. Voldemort by ho zabil, smrtijedi by ho zabili a Sirius by jim pravděpodobně pomohl. Harryho bolela hlava. Chyběl mu Lucius. Chtěl, aby ho Lucius vzal do náruče a řekl mu, že byl idiot.

Idiot. Ano, to je to, co je. *Každý* ví, že muži nemohou otěhotnět. Harry se tak dlouho ujišťoval, než se mu v hlavě objevila jiná myšlenka. *Každý* věděl, že něco jako magie neexistuje, že?

Byla jen jedna věc, kterou mohl udělat. Jít do knihovny a zjistit to. O dvě hodiny později znal odpověď. Ačkoliv je to neobvyklé, je mužské těhotenství možné, zvláště pokud je jeden z nich temný čaroděj.

„Sakra,“ pomyslel si Harry.

*~*~*~*

Harry se sesunul na židli v opuštěné Nebelvírské společenské místnosti. Otevřel knížku o lékouzelnictví, kterou propašoval z knihovny. Rukou si prohrábl vlasy, jak se pokoušel soustředit na slova.

Jaké byly jeho volby? Podle dvou knih nemohlo být mužské těhotenství přerušeno, aniž by nositel také neumřel. Jestli by potratil, tak vykrvácí. Takže přerušení v jakékoliv formě není možné.

Odstrčil knihy popisující, jak by se jeho tělo mělo měnit. Porod také nevypadal zrovna příjemně.

„Tohle se mi nemohlo stát, „ myslel. „Ještě jedna zvláštní věc o chlapci, který přežil.“

Harry přemýšlel jak o život; dostat děvče do tohohle stavu, by byl problém, ale sám otěhotnět… Věděl o tom, že Neville tenhle lektvar vytvořil a ignoroval varování. Zatracená mudlovská výchova, milovští muži nemohou být těhotní, ale očividně to u kouzelníků neplatí. Proč profesor Snape nevaroval i chlapce ze sedmého ročníku o možnosti těhotenství nebo předpokládal, že jen děvčata mohou být gravidní?

Harry uklidil knížky zpět do jeho tašky a zhroutil se do židle. Opřel se hrudí o kolena, aby je objal a zíral do ohně. Jestli by měl být k sobě upřímný, tak on to dítě chtěl. Většinu života snil o tom, že bude mít rodinu. Bude mu jen osmnáct, až se to narodí, ale zdá se, že kouzelníci mají dítě dřív než mudlové.

Zítra je Prasinkový víkend. Harry si v hlavě přehrával různé scénáře, jak to řekne Luciusovi a také jak na to on bude reagovat.

Budou ho jeho přátelé nenávidět, až zjistí, že má dítě se smrtijedem? Merline, věděl, co budě dělat Sirius. A co bude dělat, když Lucius nebude to dítě chtít, když Lucius ho už nebude chtít?

*~*~*~*

28.09.10 20:21
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one