Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

5.kapitola dokončení

Ahojky,

tak tady máte zbytek kapitolky, abyste si nestěžovali, že jsem krutá :-) Děkuju za komentáře. Limit je 10. Hezké čtení.

Sirina

*~*~*~*

Harry zíral z okna v hudební místnosti u paní Griphookové. Velmi málo spal a ještě se mu docela zvedal žaludek. Sušenky mu moc nepomáhali a nemohl si jít k madam Pomfreyové pro lektvar na nevolnost.

Lucius se přemístil do místnosti a zjistil, že se Harry dívá z okna. To bylo zvláštní, Harry obvykle už hrál na piáno, ale dneska ještě ani nevytáhl noty.

Harry stál před ním, jeho smaragdové oči neměly žádnou jiskru. Měl velké černé kruhy pod očima a jeho normální bledá kůže byla zbarvená trochu do zelené. Lucius ho jemně pohladil po tváři.

„Vypadáš hrozně. Jsi nemocný?“

Harry se slabě usmál. Jeho dobře nacvičená řeč zmizela v okamžiku, kdy se tu Lucius objevil.

„Stala se nějaká strašná věc, lásko?“ ptal se Lucius se znepokojením.

„Chtěl jsi někdy mít víc dětí?“

Lucius na něj zíral: „Cože?“

„Chtěl…Oh, Merline, to jsem dobře neformuloval.“ Harry šel dál od staršího kouzelníka a začal chodit po místnosti.

„Nech toho,“ okřikl ho Lucius. „ O čem to mluvíš?“

Když Harry hned neodpověděl, druhý kouzelník začal přemýšlet. Harry si myslí, že chce čarodějku, aby mohl mít dítě, nebo Harry chce mít dítě? Nebo Harry dostal nějakou čarodějku do jiného stavu?

„Harry, ty jsi někoho přivedl do jiného stavu?“

Harry se zastavil a zvláštně se zasmál. „Ne tak přesně…“

„Tak o čem to mluvíš?“ Luciuse začínala už bolet hlava.

„Vzpomínáš si na Velikonoce… na to růžové v mých vlasech?“ Lucius pomalu přikývl. „Byl to lektvar plodnosti…“

Lucius neodpovídal, jeho Malfoyovská maska zmizela. Harry odešel pro svou hůlku. Lucius překvapeně ustoupil. Zelené oči bedlivě sledovaly ty šedé. Harry pomalu mávl hůlkou a zašeptal kouzlo, které našel v knihovně. Luciusovi poklesla čelist, když viděl svítit malou bílou kuličku v Harryho břiše.

„Budeš chtít další dítě?“ ptal se šeptem znova Harry.

Lucius zvedl svoji vycházkovou hůl. Harry věděl, že v ní má hůlku a v obraně zvedl ruce, čekajíc na ránu. Ale Lucius přejel jemně přes břicho svého milence a vyslovil kouzlo. Místnost zaplavilo růžové světlo.

„Zdá se,“ vrněl temný kouzelník, když Harryho silně objal. „Že budeme mít dceru.“

Lucius pohladil Harryho, zamyslel se. Téměř přeslechl slabé zašeptání: „Jsem takový idiot. Zlobíš se?“

Lucius si sedl na židli a přitáhl si svého milence do klína. Jemně ho políbil: „Rozhněvaný? Ne, šokovaný bude to správné slovo.“

Kouzelníci byli zticha, každý byl ponořený ve svých myšlenkách. Delší mlčení způsobilo, že Harry začal panikařit. Počítal kolik let, by dokázal sebe a dítě živit v mudlovském světě z peněz po rodičích. Musel by být v mudlovském, kouzelníci by ho nenáviděli.

Nakonec to byl Lucius, kdo promluvil: „Nejsem proti tomu mít dítě, jen jsem tu už neočekával. Narcissa dvakrát potratila, než se narodil Draco a několikrát potom. Když před čtyřmi lety potratila naposledy, tak u ní objevili rakovinu.“

„Myslíš si, že bys to dítě molh chtít?“ ptal se pomalu Harry. Když starší kouzelník neodpovídal, Harry znova začal panikařit.

Lucius se na něj upřeně díval, skoro konkurujíc profesorovy lektvarů.

Nakonec ho políbil na spánek a řekl: „Tohle dost komplikuje už tak složitou situaci. Napadlo tě, co se stane, až to zjistí Voldemort?“

„To není problém…Sirius mě zabije první.“

„Ví to ještě někdo jiný?“

„Ne, nikomu jsem o nás neřekl, oni by tomu nerozuměli.“ Usmál se slabě Harry. „K sakru, ani já tomu nerozumím.“

Lucius sundal Harryho z klína a začal chodit po místnosti. Pak ukázal na klavír: „Hraj něco, potřebuju přemýšlet.“

Harry začal hrát skladby z jeho omezeného repertoáru sedmi kusů, právě když jejich hodiny upozornili na konec lekce. Po dlouhé chvíli, si Lucius sedl za Harrym, dávaje mu rychlý polibek.

„Můj.“

Harry se kousl do rtu. To vlastnické prohlášení ho dnes vyděsilo.

*~*~*~*

Ranní nevolnost po dvou měsících přešla. Harry a Lucius pokračovali ve svém vztahu přes sovy a lekce hry na klavír. Lucius začal zkoumat mužské těhotenství a naléhal na Harryho, aby odstoupil ze své funkce chytače v Nebelvírském týmu.

Ron skoro explodoval, když mu Harry oznámil, že odchází a svou pozici předává Dennisu Creeveymu. Zbytek týmu byl sice smutný, ale respektoval jeho rozhodnutí se věnovat učení a přípravě na OVCE.

Vždycky se zdálo, že Ron sní o profesionálním hraní famfrpál a měl potíž pochopit Harryho rozhodnutí. Harrymu s Hermionou se nakonec povedlo vysvětlit, že jejich OVCE jsou důležité pro kariéru.

Nakonec Rona utěšilo to, že výměna Dennise na místo Harryho byl dobrý strategický plán.  Všechny týmy se připravovaly na Harryho taktiku, Dennis byl pro ně neznámý.

Učení na OVCE udrželo Harryho mysl daleko od těhotenství. Časem přibral v pase a Harry byl vděčný za beztvaré uniformy. Ještě než se vzbudili jeho kamarádi z ložnice, byl už radši vysprchovaný, oblečený a četl si ve společenské místnosti, čekaje na ně se snídaní. Hermiona byla potěšená, že nakonec bral studium tak vážně.

*~*~*~*

Lucius byl dost ustaraný. Voldemortova aktivita se začala zvyšovat a zabití Harryho Pottera se zdálo být jeho prioritou.

Severus stále pracoval jako vyzvědač; Lucius to už několik let věděl. Kdykoliv Voldemort vyjádřil pochybnosti nad Snapeovou loajalitou, vždy stál za ním.

Voldemort tlačil na smrtijedi, kteří měli promující děti v Bradavicích a Kruvalu. Měl plány a potřeboval příliv nové magie. Chtěl dětem po jejich pomoci dát znamení zla.

Lucius se z toho snažil Draca vyšachovat. Věděl, že jeho syn nechtěl být věrný Voldemortovi, přál si být neutrální. Draco vynikal v lektvarech a Lucius se dotazoval na nějaká studia v Severní Americe nebo Austrálii.

Dostal pár sov od matek čistokrevných bradavických studentů s žádostí o pomoc. Mnozí z nich nechtěli, aby jejich děti byly Voldemortovými poskoky, ale měli strach jít proti němu.

A jeho milovaný Harry…

*~*~*~*

Dva dny před OVCEmi Harrymu přišel od Vernona Dursleyho dopis.

Chlapče,

Neplánuj se k nám po promoci vrátit. Dál už za tebe neneseme zodpovědnost a nechceme o tobě už nikdy slyšet.

Vernon Dursley.

Harry zíral na dopis. Za čtrnáct dní má promovat a pak neměl vůbec kam jít. Cítil, jak dítě zneklidnělo a mu se začaly hrnout slzy z očí. Zmuchlal dopis, hodil ho na stůl a vyběhl z auly, ignorujíc letmé pohledy. Zatracené hormony.

Před tím, než Hermiona nebo Dean stačili sebrat zmačkaný dopis, tak se zvedl a přeletěl přes aulu k Brumbálovi. Jeho tvář ztuhla, když četl ty slova. Starý kouzelník prohodil několik slov s profesorkou McGonagallovou před tím, než opustil velkou síň.

*~*~*~*

 

28.09.10 22:09
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one