Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

6. kapitola Slibná budoucnost

Ahojky,

omlouvám se, že sem sama dlouho nic nepřidala, ale nějak sem to nestíhala. Doufám, že se vám to bude líbit. Jinak limit je 10. Přeju hezký čtení.

Sirina

*~*~*~*

Harry stál nahoře v Astronomické věži a pozoroval místo, které pro něj bylo sedm let domovem. Zlehka cítil dceřino třepotání. Už se mu na jeho hubeném těle dělala mírná vyboulenina. Byl v polovině čtvrtého měsíce a cítil se sám. Lucius mu posílal jednou týdně sovu. Slyšel o zvýšení útoku smrtijedů a doufal, že jeho milenec byl v bezpečí.

Zítra Harry i přes Brumbálovo přání opustí Bradavice.  Věděl, že by měl přijmout Brumbálovu ochranu, ale musel své těhotenství utajit. Harry jen doufal, že ho později jeho přátelé a profesoři nezahrnou, až zjistí, že má dítě se smrtijedem.

Harry šel chodbami Bradavic do hudební místnosti, naposledy si zahrát. Posadil se a začal hrát. Studenti se tu zastavovali a loučili se s ním. Už byl skoro zákaz vycházení, když přestal hrát. Byl dost překvapený, když uviděl v rohu sedět Brumbála.

„Nechceš ještě změnit názor a zůstat?“

„Ne, profesore. Je na čase, abych odešel.“

„Máš kam jít?“

„Ano, pane. Já jsem už dopředu poslal svůj kufr. Najal jsem si pokoj v Děravém kotli. To mi zatím dá trochu času.“

„To vyjde najevo. Voldemort se tě bude pokoušet zabít.“

„Bez urážky, pane, ale do Bradavic se také mlže dostat.“ Harry sesbíral své noty a přeběhl prsty po klavíru, jako by se loučil. „Dobrou noc, pane.“

„Dobrou, Harry.“

*~*~*~*

Harry pohladil Hedvičino peří a usmál se, když ho jemně kousla do prstů. Hagrid mu slíbil, že se o ni postará do té doby, dokud se to nějak nevyřeší.

Přizpůsobil se školní hábit svému vypouklému břichu. Všude bylo plno čarodějek a kouzelníků; promoce byly za dveřmi. Cítil se trochu zahořkle, že v té mase lidí nebyl nikdo z jeho rodiny. Sirius byl zrovna pryč na nějaké misi pro Brumbála.

Harry se připojil k svým promujícím spolužákům. Profesor Kratiknot je rozestavil podle abecedy do průvodu.

Absolventi nastoupili do Velké síně a zabrali svá místa. Harry se rozhlížel kolem, vidíc pana a paní Grangerovi, rodinu Weasleyovu a na opačné straně zahlédl plavé vlasy Luciuse Malfoy. Ačkoliv věděl, že se musejí ignorovat, byl uvolnění z pocitu, že ho tu vidí.

Po řečníkově zcela monotónním přednesu si každý absolvent převzal svitek pergamenu a vrátil se na své původní místo. Harry sledoval, jak poštovní sova krouží aulou a byl překvapený, když k němu klesla a upustila mu do klína malou obálku před tím, než zase odletěla oknem ven.

Harry zlomil pečeť obálky, očekávaje blahopřání. Ale vevnitř byl jen kousek pergamenu s jedním slovem a smaragdový krystal.

Jeho prsty bezděčně stiskly krystal v ruce. Cítil důvěrně známé zatahání v břiše. Padma Patilová, která seděla vedle něj, ho slyšela v otřesu pronést jedno slovo před tím, než zmizel.

„Přenášedlo.“

*~*~*~*

V chaosu, který nastal, chytil Severus Snape paži Luciuse Malfoye a zasyčel mu do ucha:

„Voldemort?“

„Ne,“ odpověděl Lucius. „Chlapec, který přežil si předplatil pokoj v Děravém kotli. Temný pán ho chtěl unést odtamtud.

„Brumbál?“

Lucius se štěkavě usmál: „ Já bych nic nedal za minulost toho modrookého bastarda.“

Padma třesoucíma rukama podala Brumbálovi kousek pergamenu, který Harrymu spadl. Bylo tam jen:

„Můj.“

~*~*~*

Harry klopýtl, jak přistál na měkkém koberci. Rychle vytáhl hůlku a rozhlédl se kolem. Ob sám v malé místnosti, která byla opravdu vkusně vyzdobená. O vázu červených růží byl opřený dopis a stříbrný zvoneček.

Můj milovaný Harry,

Omlouvám se, že jsem tě tak vystrašil, ale byla to jediná cesta, jak tě udržet v bezpečí.

Jsi v Malfoy Manor ve skrytých pokojích. Prosím udělej si tu pohodlí. Zazvoň si na domácího skřítka, pokud budeš něco potřebovat.

Připojím se k tobě, jakmile to bude možné. Těším se na to, až tě budu moci obejmout.

Tvůj Lucius.

*~*~*~*

 Harry naříkal, jak se zlehka napíchnul na Luciusovu erekci.  Zastavil se, vyklenul trochu záda a pokrčil kolena. Lucius ho pevně uchopil za boky. Harry se nadzvedl a pak přirazil až ke kořenu. Bylo to složité. Lucius se snažil zrychlit, ale s Harryho velkým břichem to takhle nešlo.

Lucius se díval do zklamané tváře kouzelníka. Viděl dokonce pár slz. „Takhle to nepůjde, lásko.“

Harry se stáhnul a lehnul si do postele. Byl v šestém měsíci, měl rozbouřené hormony a cítil se nemilovaný.

Lucius ho políbil na rameno a lehl si vedle svého plačícího milence, obejmul Harryho a přitáhl si ho nad sebe. Posunul ho tak, aby svou erekcí zavadil o jeho zadek.

„Zkusme to takhle, lásko.“ šeptal, jak do něj opatrně vstoupil. Harry se trochu naklonil pro polibek. Zřídka kdy se tak jemně milovali, ale Lucius si byl vědom, že Harry potřebuje útěchu. U Narcissy to bylo stejné, když byla v pokročilém těhotenství.

Narcissa, myslel na ni, tak Harry přirazil. Narcissa chtěla mít vždycky děvčátko. Opatrně rukou pohladil Harryho břicho a vyhledal jeho erekci, prsty ji ve stejném rytmu zpracovával. Harrymu netrvalo dlouho, než s pláčem explodoval a potřísnil Luciusovy prsty. Dalších několik přírazů a on sám se udělal uvnitř svého milence.

„Můj,“šeptal do ucha svého milence, který vyčerpáním usínal.

Když už skoro spal, ucítil ostrou bolest ve své paži. Voldemort volal smrtijedy.

05.10.10 16:25
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one