Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Název povídky: Komplikace Blackových
Fandom: Harry Potter
Počet kapitol: 5 kapitola (2. kapitola rozdělena na 2)
Autor: Aisling-Siobhan
Překladatel: Nelie, Sirina
Páry: HP/LM
Varování: Slash HP/LM, donucený sňatek, Mpreg, nebere v potaz HP6, žádné viteálů
Shrnutí:Když je Sirius Black zproštěn obvinění, má být naplněna jeho poslední vůle. Podle té je Harry jeho dědic. Popletal v ní ale najde kličku, o které ani Sirius nevěděl. Podle ní, pokud má být Harry hlavou rodiny Blacků, si musí vzít Blacka. Bohužel na výběr je už jen Bellatrix a Draco. Harry je už ale tajně v manželství s Luciusem Malfoyem. A to od jeho šestého ročníku, kdy Lucius změnil strany. Jak Popletal bude intrikovat? A je tu ještě jedno tajemství, o kterém nikdo neví. Jak otočí situaci?

Přeloženo se svolením autorky.


Ahojky,

tak tady máte další kapitolku ke Komplikacím. Vím, že to trvalo dlouho, ale je to těžké na překlad, navíc dneska odjíždím na dovolenout.

Takže limit je 10 komentářů. Isabela Green mi slíbila, že o víkendu bude kapitolka k Dark gifts, takže pokud budou komentáře v pořádku, tak ji Nelii zveřejní.

Kapitolku bych proto ráda věnovala Nelie, Isabelle Green, Sal, yellow, dále komentujícím: entita, Saskya, Lola, Nade, Kat, Cambera a Catrina. Doufám, že se bude líbit.

Sirina

Ahojky všichni, já vím, řekla jsem po maturitě a přijmačkách,  ale už jsem to nemohla vydržet, taky máte takovej kousek-jednu devítinu kapitoly, abyste se měli na co těšit do konce května. Bože to je děs. Za necelý 3týdny maturuju a umím 4 otázky :-D no nic, tak si užijte ten kousek a ahojky po příjmačkách a matuře. Ale komentáře by mě vážně v těchto dnech potěšily víc než kdy dřív, proto za ně budu fakt vděčná.

Vaše Sirina.

***

Ahojky,

tak tady máte první kapitolu ke Komplikaci Blackových. Doufám, že se vám bude líbit. Překládala ji Nelie, já jsem udělala jen malej kousek na začátku. Snad to nepůjde moc poznat. Tak hezké čtení.

Sizza si přála pár HP/LM, tak snad si ho užije :-)

Prosím o komentáře, abychom věděli co na to říkáte.

Sirina

***

V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one