Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

2. kapitola Nastávající komplikace II

Ahojky,

tady je kapitola ke Komplikacím. U minulé kapitolky jste mě fakt naštvali s těma komentama. Proto Vám teď píšu, že dokud nesplníte limit 10komentářů tak další kapitola nebude. Protože to není tím, že vás tu chodí málo, návštěvnost je velká, jen vy jste líní!

Tuto kapitolku přeložila Nelie.

LIMIT JE 10.

Sirina.

***

                           17. září 1997 o pět týdnů později

Lucius se přesunul nad něj, tvář zabořil do Harryho krku, aby nemohl vidět Harryho slzy. Harryho prsty se probírali spletí Luciusových dlouhých blond vlasů přitahujíc si ho tak k polibku. Jejich rty se střetly. Lucius si jazykem razil cestu do Harryho úst, stejně jako slzy do jejich očí.
„Miluju tě,“ šeptl Harry, kdež se na sebe podívali.
„Moc mě to mrzí," zašeptal Lucius v odpovědi. „Taky tě miluji.“
Harry se tělem přimknul blíž k Luciusovi a sevřel kolem něj nohy. Pod tíhou těsného kontaktu zasténal. Lucius zrychlil tempo. Svaly na břiše se s blížícím se orgasmem stahovaly.
Harry přišel s výkřikem, s hlavou prudce zakloněnou. Lucius ho následoval s ozvěnou vlastního výkřiku.
Lucius se odsunul stranou a zahleděl se na Harryho, který vedle něj oddechoval. Brunet se na něj usmál.
„Pořád se mi chce brečet,“ zamumlal Harry. Promnul si tváře a setřel slzy a pot.
„Pojď sem," zašeptal Lucius. Harry se k němu posunul blíž. Lucius ho sevřel v objetí a tiše si povzdechl. „Všechno bude v pořádku."
„Ne, nebude. My dva už nebudeme spolu, nebudeme manželé. Och, bože!“ Zarazil se, když se mu dech pod přívalem emocí zrychloval. „Musíme Draco a já, však víš?!“
„Ano, předpokládám, že ano,“ odpověděl Lucius nonšalantně. Nebylo to tak, že by na něj myšlenka jeho manžela a jeho syna, jak jsou spolu v posteli a mají sex, neměla žádný efekt. Ale nedalo se s tím nic dělat. Harry si rozhodně nemohl vzít Bellatrix, na tuhle možnost odmítali myslet. Naštěstí tu byl Draco, který se všeho chopil.
„Nemohu!“ zakvílel Harry. Lucius vzal chlapcovu tvář do dlaní a polibkem umlčel jakékoliv další protesty.
„Všechno bude v pořádku, uvidíš. Draco žije tady, s námi, takže i my po té budeme spolu,“ slíbil a políbil Harryho na špičku nosu.
„Ale nebudeme opravdu spolu.“
Lucius ho znovu objal, oba na chvíli ztichli a jen si užívali jeden druhého.

Z postele, kde se střídavě objímali a milovali, se vyhrabali až o tři hodiny později.
Harry byl oblečený do smaragdově zeleného roucha s černými kalhotami a odpovídající košilí. Lucius a Draco vedle Harryho, z každé strany jeden, oblečení v stejných šatech ze stříbra. Čekali na ministra Popletala. Harry, který stál mezi nimi, se třásl.
Lucius se natáhl, aby Harryho chytil za ruku, ale v tom okamžiku se dveře otevřeli a dovnitř vstoupil ministr následovaný úředníkem. Harry pevně zavřel oči, nechtěl se na něj podívat.
„Dobré odpoledne,“ řekl zvesela úředník. Draco a Lucius se oba ušklíbli. Harry svíral ruce v pěst, oči stále zavřené a představoval si, co by se stalo, kdyby prostě utekl.
Úředník se posadil na své místo u stolu a propletl si ruce pod bradou.
„Jsem pan Agnes. Jsme zde kvůli oddání či rozvodu?“
Aniž, by stihl někdo jiný odpovědět, Popletal řekl: „Přejeme si anulaci manželství.“
V čistokrevných rodinách bylo tradicí, pokud nevěsta byla čistá panna. Stejně tak v tomto případě by byla anulace jednodušší, kdyby byl Harry neposkvrněn. I když, Popletal jistě rád využije cizoložství jako důvod k rozvodu.
„Vlastně rozvod,“ řekl Harry tiše. „Já a můj manžel jsme již měli mnohokrát sex.“
„Kde je Váš manžel?“ zeptal se úředník a zamračil se. „Člověk by si myslel, že tu bude. Existuje tu nějaký důvod pro rozvod.“
„Ach no,“ řekl Harry s úšklebkem. „Po tom, co zemřel můj kmotr, jsem se stal Lordem Blackem já, ale jako bonus náš vážený ministr se rozhodl, že si musím vzít v podstatě svého nevlastního syna.“
Dracovi proslov vyloudil na tváři úsměv, stejně tak Lucius byl překvapený.
„Ale Corneliusi, to je nevhodné.“
Lucius se neubránil smíchu.
Ministr se ostře podíval na Harryho, ale nic neřekl.
„Aha, pár zřejmě nemá na výběr,“ promluvil úředník.
„Zřejmě ne,“ zavrčel Harry. Lucius letmo stiskl jeho rameno, aby ho trochu uklidnil. Vypadalo to, že se každou chvíli chystá na Popletala vrhnout a vyrvat mu srdce z těla.
„Velmi dobře. Tak tedy začneme.“
Úředník vstal a prošel kolem stolu k Harrymu. Chytil ho za ruku a vytáhl chlapce blíž k stolu, stejně tak Luciuse. Položil Luciusovu ruku na Harryho a sám nad nimi sepjal ruce.
„S pravomoci, udělené mi ministerstvem, prohlašuji toto pouto za neplatné. Děti počaté z toho manželství přejdou na submisivní stranu páru, nemovitý majetek pak zůstane v držení dominantního partnera. Pak teď můžete jít vlastní cestou a nalézt novou lásku.“ Harry si odfrkl a obrátil oči v sloup. „Je tu nějaký problém, mladý muži?“
„Je to nesmysl,“ vykřikl Harry. „Kdybychom měli děti, zůstanou mě, zatímco celý majetek, včetně toho, co jsem měl před manželstvím, padne na Luciuse, zatímco já bych se staral o děti?“ Obrátil oči v sloup

"Toto ministerstvo je šupa!" Křičel. "Takže, když jsme měli děti, mám děti, ale Lucius dostane všechno ostatní, včetně toho, co bylo předtím, než jsme se vzali moje, tak jak bych starat o děti?" Obrátil oči v sloup. "Cokoliv, jen ať už můžeme odejít!" Draco si všiml, jak se Harrymu třesou ruce. Bylo to jen otázka času, než se znovu rozpláče.
Draco kývl na ostatní dva muže a chytil Harryho za loket. Lucius pozoroval, jak ho táhne ke dveřím a sám se podíval na Popletala.
„Pan Potter bude o datu svatby obeznámen sovou. Přeji Vám pěkný večer.“
„Pochybuji, že takový bude,“ řekl, než opustil místnost následujíc tak svoji rodinu. Draco seděl na platové židli v čekárně, ignorujíc ostatní páry, které čekají na oddání či rozvor, s Harrym v klíně, jak si vyplakává oči.
Lucius se vedle nich posadil a Harry se okamžitě přemístil do klína k Luciusovi. Starší blonďák si přitiskl svého ex-manžela k hrudi a jemně políbil do vlasů.
„Všechno dobře dopadne, uvidíš.“
„Jo,“ zašeptal Draco a položil Harrymu ruku na rameno. „Vše bude v pořádku.“

***

14. října 1997

Následující měsíc neprošel žádnou výraznou změnou. Harry trávil většinu času s Luciusem, milovali se, jedli spolu a spali spolu v jedné posteli. Harry měl pořád dojem, že je ženatý s Luciusem. Lucius sám nic neříkal, byl šťastný, že trávil tolik času se svojí láskou. Co se týče Harryho a Draca… byli stále přátelé, rodina. Draco to dělá, aby byl Harry v bezpečí před Bellatrix, ne proto, že by Harryho miloval nebo, že by chtěl Harryho jen pro sebe.
Pro všechny by sice bylo lepší, kdyby si narovinu popovídali o budoucnosti, ale každý z nich žil jen přítomností a snažili se zapomenout na to, co je čeká.

Draco se s povzdechem nepřestával nimrat v jídle. Když se podíval na svého otce, zjistil, že jako obvykle se jídla ani nedotkl. Místo alespoň předstírání konzumace jídla se díval na Harryho.
Harry naproti tomu jedl, i když s velkou námahou. Zbývali ještě tři dny, než vyprší měsíční lhůta. Harry a Draco se vezmou, možná zítra nebo pozítří.
„Možná zapomněl,“ pronesl Harry. Draco obrátil oči v sloup. Lucius neřekl nic. Stiskl v ruce sklenici s vínem, až praskla. Hůlkou uklidnil nepořádek.
„Otče, to nebylo vhodné,“ řekl Draco.  Lucius se na svého syna zamračil, spíše to byl ale pohled raněné laně. Ruce měl složené v klíně, kde je zatínal v pěst.
Oběd skončil, když se u stolu objevil domácí skřítek.
„Pane Draco, přišel Vám dopis,“ podíval mu skřítek list.
„Přečti to,“ řekl Harry odstrkujíc talíř od sebe.

Do rukou pana Draconaise Malfoye

Srdečně Vás a pana Pottera zveme k Vaší svatbě, která se bude konat dnes večer v 18:00. Svatba se bude konat v Malfoy Manor. Všichni hosté jsou povinni přijít již v 17:20.
 
S přáním krásného dne v tomto životě

Marhilda Bedgecolda, vedoucí Katedry rodinných záležitostí

Draco složil dopis a podal ho Harrymu. Harry ho sice přijal, ale nepřečetl, podál ho dál Luciusovi. Ten si ho přečetl, slovo od slova.
„Do hajzlu,“ ulevil si.
„Tak nějak,“ kývl Draco.
Harry odstrčil židli od stolu. Beze slova si vzal od Luciuse dopis a hodil ho do krbu. Rychlým Incendiem zapálil dřevo v něm. Pak tiše odešle z místnosti. Oba Malfoyové sledovali, jak Harry odchází. Pak si složili hlavu do dlaní.
„Je to nesmysl,“ zaklel Draco.
„Mohu jen souhlasit,“ kývl Lucius.

Harry trávil poslední hodiny u okna v Luciusově pokoji dívaje se ven na krajinu.
Draco se mezitím oblékl do bílého roucha, v kterém si Lucius bral Harry. Harry si oblékl svůj vlastní, i když s velkou nevolí.

V 17:30 se rodina Malfoyů a hrstka přátel sešli v západní části zámku.
V okamžiku, kdy přišel Cornelius a Brumbál, se nad nimi zatáhlo a začalo pršet. Během několika vteřin byli všichni promočení až na kost. Severus a Lucius se ihned vydali zpět do sídla, stejně tak je následovali ostatní hosté. 
„Ten déšť dělá to, co bych si přál udělat i já,“ zašeptal Harry. Hermiona si povzdechla.
„Můžeme tu svatbu zrušit. Prostě odmítni a odejdi, Harry,“ řekl Ron.
„Víš, že nemůže. Luciusovi právníci vyzkoušeli vše. Musí si vzít Draca nebo Bellatrix,“ supěla Hermiona zlostí. „Bože, já toho muže nenávidím,“ zadívala se na Popletala. „Nemůžu uvěřit, že má tu drzost se tu ukázat.“
„Myslím, že se chce ujistit, že tím vším projdeme,“ zasyčel Draco. Nebyla tu jiná možnost, než svatbu uspořádat. I když se Harrymu nechtělo. Harry nechtěl dát Dracovi slib. Harry nechtěl, aby Albus jejich manželství požehnal.
„Už to chci mít za sebou. Můžeme?“ zeptal se Harry. Paní Weasleyová vstala. S Ronem byla jediným členem rodiny, kteří se zúčastnili. Ani jí se nelíbilo, že ho ministr donutil k rozvodu a následovně k další svatbě.
„Samozřejmě,“ řekl pan ředitel. Ron a Hermiona zůstali stát po Harryho boku, i když by měli spíše sedět na svých místech.
„Je mi velkým potěšením,“ začal a Harry se zamračil. Brumbál se odmlčel a začal znovu. „Jsme tu dnes, abychom spojili Harryho Pottera a Draca Malfoye v manželský svazek.“ Nastala pauza, během které se obyčejně mluví o jejich spojení, štěstí až do smrti, ale raději mlčel. Harry mu byl vděčný. „S pravomocí mi svěřenou ministerstvem kouzel vás prohlašuji za muže a muže. Prosím polibek, na upevnění pouta.“ Draco se naklonil k Harryho rtům a lehce je políbil. Harry se okamžitě otočil k Luciusovi. Starší Malfoy plakal, ale hustý déšť jeho slzy skryl.
Harry se teď chtěl jen schovat dovnitř, do svého pokoje. Lidé k němu ale přicházeli a potřásali rukou, jakoby se jednalo o nějakou šťastnou událost. Jistě, byl zatraceně-kurevsky-šťastný.
Poslední kapkou pro něj bylo, když mu blahopřál Lucius. Jistě, byla to tradice. Stačilo ale, aby řekl jediné slovo a Harry se rozbrečel. Pokusil se opustit místnost, ale Cornelius ho popadl za paži a zastavil.
„Už jste mi dost zničil život, co chcete víc?“ křičel na něj, tváře rudé a oči opuchlé od pláče.
„Nezapomeňte, že máte jeden týden na dovršení manželství, jinak bude sňatek neplatný a vy si budete muset vzít paní Lestrang.“
„Co?“ zašeptal Harry. Draco k němu přešel a konejšivě mu položil ruku na rameno. Věděli, že sexu spolu se nevyhnou, ale netušili, že je tu časové omezení.
„Všichni novomanželé musí svoje pouto konzumovat, ne?“ řekl posměšně Popletal. Draco musel vzít Harrymu z ruky sklenku s punčem. „Pamatujte si, že máte čas do 21. října. Užijte si manželství.“ Otočil se a nejbližším krbem se odletaxoval zpět na ministerstvo.
Harry klesl na podlahu. Ležel tam, zkroucený na straně, s nohama skrčenýma u hrudi a křičel. Draco požádal všechny, aby odešli, zatímco Lucius seděl vedle svého ex-manžela a laskal ho ve vlasech.
Albus se u nich zastavil, očima zkoumajíc Luciuse.
„Mají čas do 21. a věřte mi, že si to Popletal zkontroluje. Také si pamatujte, že cizoložství je důvodem pro zrušení sňatku a i tady si bude jistě Popletal vyžadovat kontrolu.“
Harry se rozbrečel ještě víc. Luciusovi nezbývalo nic jiného, než ho utěšovat.
Draco doprovodil ředitele ke krbu.
„Děkuji, že jste přišel.“
„Kéž bych nemusel.“
„Kéž by,“ kývl Draco.

***

19. října 1997

Harry se posadil na postel, zády se opřel o čelo postele. Kolena si přitáhl k hrudi a přes ně ještě přitiskl polštář, jakoby to bylo jeho záchranné lano. Tiše popotahoval.
„Víš, že budeme muset, Harry. Už máme jen dva dny.“ Draco na sobě měl jen kalhoty, stál u postele a sklesle Harryho sledoval.
„Já nechci,“ zašeptal Harry a přitiskl tvář k polštáři.
„Musíme. Zbývají jen dva dny.“
„Uděláme to zítra.“
„Ne. Moc dobře víš, že neuděláme,“ zasyčel Draco. „Musíme, Harry. Myslíš si, že chci? Ne! Harry, ty jsi můj přítel, moje rodina a můj otec tě miluje víc než cokoliv nebo kohokoliv jiného. Nikdy v životě bych nedával „tebe“ a „sex“ do jedné věty, natož abych něco takového udělal. Pokud to ale neuděláme, budeš si muset vzít Bellatrix. Proboha Harry, ona tě zabije. Otec může nenávidět fakt, že my dva jsme spolu, ale víc by nenáviděl představu, že jsi s ní. Nemůžu tě jí nechat, Harry.“
,,Já nechci,“ řekl znovu.
Draco se zamračil. Mávnutím hůlky svlékl Harryho ze šatů. Zelené oči se rozšířily hrůzou.
„Raději snesu tvou nenávist, než abych jí dovolil tě zabít.“
„co to říkáš?“ řekl Harry, hlas se mu třásl. Polštářem se snažil skrýt svou nahotu. Draco přešel k posteli. Harry nestihl nic udělat, Draco byl u něj a tlačil ho do postele.
,,NE!“ křičel, ale Draco mu zacpal rukou ústa.
„Nenáviď mě, jestli chceš.“
Dracovi se s velkými obtížemi podařilo vzpouzejícího se Harryho převalit na břicho.
„Prosím, prosím se,“ žalostivě prosil brunet. Draco to ignoroval. V rychlosti vyslovil lubrikační kouzlo a začal Harryho připravovat.
„Můžeš si místo mě představit otce, jestli to pomůže.“ Harry tiše vzlykl, když Draco přidal další prst. „Já předstírám, že jsi dívka.“ Harrymu to přišlo směšné a nebýt téhle situace snad by se i zasmál.
Draco zavadil o Harryho prostatu a menšímu chlapci uniklo ze rtů zasténání. Zčervenal, když mu došlo, že co se stalo. Pak si ale přitiskl tvář k matraci a rozplakal se, když si uvědomil, že ho snad i mohl těšit sex s někým jiným než s Luciusem.
Draco odstranil prsty a vstoupil do něj sám.
„Je mi to líto,“ zamumlal. „Je mi to moc líto. Nechci ti ublížit.“
Harry si skousl ret, aby se ubránil sténání. S každým pohybem Dracových boků se Harrymu z hrdla vydal sten. Plakal, protože měl strach a vztek. Nenáviděl tu touhu, kterou cítil. Draco vyvrcholil jako první, Harry ho po chvíli následoval. Křičel… křičel, protože se za sebe styděl, že si dovolit byť jen trochu užít sex s Dracem.
Draco se od něj s povzdechem oddálil. Unaveně si promnul oči.
„Promiň,“ řekl.
Harry se zabalil do deky a odešel. Přestal brečet, až když se ocitl před dveřmi do Luciusových komnat. Seděl tam, deku omotanou kolem těla, dokud neusnul.
Když se Lucius další ráno probudil, našel Harryho stočeného do klubíčka ležícího na zemi. Lucius tušil, co tohle znamenalo. Věděl, že to musela přijít, musí to přijmout.
Vzal Harryho ze země, deku nechal tam, kde byla, a položil Harryho do postele.
Počkal, dokud se Harry nezačal probouzet. Pak odešel. Nechal Harrymu soukromí, aby se mohl sám vypořádat s událostmi minulé noci.
To ráno strávil Harry značnou část na záchodě, hlasitě zvracejíc.
Harry s Dracem nemluvil až do rána 21.

***

21. října 1997

Harry se probudil s odporným pocitem žluči v krku. Jeho žaludek ho popohnal z postele, ale nestihl utéct na záchod. Obsah žaludku vyzvrátil na podlahu.
Draco zaklepal na dveře a nahlédl dovnitř.
„Popletal a léčitel jsou tady.“ Harry bolestně zasténal. „Jsi v pořádku?“ zeptal se, ačkoliv nečekal odpověď. Harry s ním od té noci nemluvil.
„Myslím, že se mnou není něco v pořádku,“ řekl Harry tiše, hlas se mu třásl. Draco k němu okamžitě přispěchal, aby ho konejšivě objal.
„Bude to v pořádku. Je tu léčitel, on tě vyšetří,“ slíbil Draco. „Promiň, Harry. Nechtěl jsem ti ublížit.“
„Chápu, proč jsi to udělal. Nelíbí se mi to, ale jsem rád.“ Podíval se na svého nového manžela a lehce se usmál.
„Tak pojď, čekají na nás,“ řekl Draco a pomohl Harrymu na nohy.

Lucius, léčitel a Popletal seděli u jídelního stolu. Všichni se podívali ke dveřím, když Draco přivedl Harryho do místnosti. Harry se na Luciuse usmál, kývl na léčitele a ministra zcela ignoroval.
„Dobrý den, pane Malfoyi,“ vstal léčitel. „Můžete mi říkat Jarde. Harry, postav se přede mě.“ Harry se před něj postavil a čekal. „Správně. Sešlu na tebe kouzlo, které mi řekne, jak sexuálně aktivní jsi. Když už víme, že nejste panic, použijeme kouzlo i na pana Malfoye. Pokud jste měli sex, kouzlo bude zářit červeně. Čím častější sex, tím jasnější světlo. Chápete?“
„Ano.“
„Připraven?“ Harry přikývl. Léčitel na něj seslal kouzlo. Harry se téměř okamžitě rozsvítil jako vánoční stromeček. Zářil červeně po dobu tří sekund, pak zhasl. „Dobře, vy jste určitě měl sex. Pane Luciusi, mohl byste?“ Lucius naproti tomu zářil jen velmi slabě červenou barvou. „Dvanáctého října,“ zapsal léčitel. „Dva dny předtím, než si Harry vzal pana Draca Malfoye. Draco, teď ty.“ Lucius si vyměnil místo se svým synem. Léčitel pronesl kouzlo a Draco zazářil stejně jako Harry. „Manželství bylo naplněno před dvěma, maximálně třemi dny.“
Popletal si cosi pro sebe zamumlal. Draca potěšila vlna vzteku, která se přehnala přes ministrovu tvář.
„Děkuji vám, léčiteli,“ řekl Popletal.
„Tak, je to vše?“ zeptal se léčitel
„Vlastně,“ začal váhavě Harry. „Poslední dva dny zvracím. Myslíte, že byste mohl zjistit proč?“
„Jistě, pojď sem.“ Harry k němu znovu přistoupil a léčitel přes něj začal přejíždět hůlkou. „Kdekoliv to bude svítit, znamená to, že něco není v pořádku.“ Harryho hrdlo se lehce zalesklo. „Bolest v krku, zřejmě od toho zvracení.“ Jako další zazářil Harryho žaludek. Léčitel se zamračil a znovu mávl hůlkou. Zalapal po dechu.
„Děje se něco?“ zeptal se Lucius a přešel ke své lásce.
„Ne, ne,“ řekl Jared a znovu pozvedl hůlku. „Vlastně není nic špatně, jen je to šokující. Pane bože. Jste těhotný.“
„Těhotný?“ vykřikl Popletal. Harry zalapal po dechu. Položil si ruku na břicho a podíval na oba Malfoye.
„Můžete mi říci…“ odmlčel se.
„Pět týdnů. Hádám, pane Luciusi, že se za necelých osm měsíců stanete otcem. Blahopřeji.“
„Děkuji,“ řekl Lucius tiše a přikročil k Harrymu, aby mu položil ruku na břicho.
„Pane Jansone,“ řekl Popletal. „Rád bych, abyste naplánoval potrat.
„NE!“ vykřikl Harry. „Co si to dovolujete? Jak se kurva opovažuješ zasahovat takhle do mého života? Kdo si myslíte, že jste? To je moje dítě! Vypadněte z mého domu!“
„Mohlo by se to považovat za cizoložství, pane Pottere,“ ušklíbl se Popletal.
„Dítě by bylo pouze prohlášeno jako nemanželské, pane ministře,“ řekl léčitel. „To není nevěra.“
„Vám by se snad líbilo, aby váš manžel nesl dítě někoho jiného?“ Měl vztek. Doufal, že se jim nepodaří dovršit manželství a Potter by si musel vzít Bellatrix.
Draco se ušklíbl a položil ruku na Harryho břicho.
„Je to Malfoy,“ řekl Popletalovi. „Je to rodina.“
Léčitel odvedl Popletala ke krbu. Harry pozoroval, jak odcházejí. Stál tu se svým manželem a člověkem, kterého miloval. Oba tiskli svoje ruce na místo, kde rostlo jejich dítě.
Byl pět týdnu v jiném stavu s mužem, s kterým byl nucen se rozvést. Se svým ex-manželem zplodil dítě, které bude bratrem jeho manžela. Nemohl se ubránit smíchu.
Alespoň nebyl ženatý s Bellatrix.

03.07.11 15:27
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one