Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky,
tak tady máte od Nelie dokoncení kapitolky ke Komplikacím. Je to předposlední kapitolka.
Ráda bych ji věnovala Hajmi a Nade za komentáře :-) Moc vám děkuju, holky :-)
Jinak děkuji i ostatním za komentáře a přeji hezké čtení.
Limit je 10komentářů.
Sirina.
***

11. březen 1998

Ministr požádal o soukromý pokoj. Obvykle používal ředitelnu, ale Severus mu nabídl svoji kancelář.
Lektvarista koutkem oka sledoval Harryho. Chlapec byl bledý, ruku si jemně tiskl na vypouklé břicho. Lucius stál na jedné straně a Draco na druhé. Oba muži napjatě čekali, o jaké novinky se s nimi chce Brousek podělit. Věděli, snad i tušili, že ta zpráva může být další ránou pro Harryho.

Hermiona a Ron tu byli také. Nechtěla Harryho uvádět do planých nadějí, proto zatím kromě jí a Petunie, věděl tajemství ještě Ron. Jeho ruka jí lehce hladila po rameni snažíc se jí uklidnit.
„Bude to v pořádku,“ zašeptala. Zadívala se na Harryho a on se na ni unaveně usmál. „Jsi v pořádku?
„Moc jsem v noci nespal.“ Jeho ruka konejšivě kroužila po břiše.  „Dítě bylo mrzuté.“ Lucius natáhl ruku a jemně ji položil Harrymu kolem pasu. „Jsem v pořádku,“ usmál se na něj Harry. Než odešel, jemně stiskl Luciusovi ruku. Po té zamířil za Severusem a usadil se na volnou židli u profesorova stolu.

Po chvíli přišel  Rufus. Severus mu zdvořile nabídl židli, ale Brousek jen odmítavě mávl rukou. Zamračeně se zadíval se na Harryho.
„Pane Pottere, proč jste si vzal svého bratrance?“
„Není to můj bratranec,“ řekl Harry. Za sebou uslyšel, jak se Hermiona hlasitě nadechla.
„Četl jste můj dopis?“ zeptala se tiše.
„Ano. Odvolací řízení proběhne první týden v dubnu. Vy,“ otočil se na Harryho a Draca, „budete se muset dostavit na ministerstvo, abyste své sliby odvolali.“
„Počkat? Co to znamená?“ zeptal se Draco. „Nerozumím tomu.“
„Copak jsme nesplnili požadavek?“ zeptal se Harry. „Chcete mi snad říct, že druhý týden v dubnu si budu brát Bellu?“ zasmál se, ačkoliv v tom nebylo ani špetky pobavení.
„Nebudeš. Ta bude stále v Azkabanu, kam také patří. „Rufus se odmlčel. „Budete mít možnost si vzít kohokoliv chcete.“ Jeho oči zabloudili k Luciusovi. Viděl v Luciusově pohledu ohromnou úlevu. Sám pro sebe se usmál, když viděl, jak starší muž vtáhl Harryho do objetí.
„Ale co dědictví?“ zamumlal Harry, jeho ruce byly omotané kolem Luciuse. „Nerozumím tomu.“
„Museli byste dědickou povinnost splnit, jen pokud byste nebyl pokrevní příbuzný rodiny.“ Harry naprázdno otevřel ústa. „Slečno Grangerová,“ vybídl ji ministr.
Hermiona se přesunula Harrymu a zhluboka se nadechla.

„Nevím, jak to říct, takto prostě vyklopím naplno. Sirius byl tvůj otec a Kornelius to věděl.“ Strhlo se peklo. Všichni se překřikovali. Lucius a Severus hlasitě nesouhlasili a tvrdili, že James byl Harryho otec. Draco držel Harryho, tiše mu šeptal slova útěchy. Cítil, jak se chlapec třese. Rufus byl jediný, kdo mlčel.
„Nerozumím tomu, Hermiono!“ řekl Harry.
Hermiona vše vysvětlila. Řekla mu o lektvaru a linii rodu. O její návštěvě u Petunie, o denících i o předstíraném těhotenství Lily Potterové.
„Je mi to líto, Harry,“ řekla, když skončila svůj příběh. Harry se zhluboka nadechl a vydechl.
„Opravdu? Takže jsem stále sirotek? Teda.“ Zadíval se na Luciuse, pak na Severuse. Tomu se očividně ulevilo. Zřejmě ho potěšilo, že jeho láska nezplodila dítě s jeho úhlavním nepřítelem. Váhavě se na Harryho usmál. Nedalo by se říct, že byli přátelé, ale od rozvodu s Luciusem se k Harrymu snažil chovat co nejlépe.
Draco se sesunul do křesla, kde seděl Harry. Objal ho a šťastně se na něj usmál.
„To je skvělé, jsme bratranci. Nemusíme být manželé.“
„Mělis jsme spolu sex,“ řekl Harry.
„Museli jsme,“ odpověděl Draco.
„A jsme příbuzní, bratranci.“
Poprvé od vstupu do kanceláře, se ozval Ron.
„Vypadá to, že jsi čistokrevný, kámo,“ zasmál se.
„Sklapni, Ronalde,“ pokárala ho Hermiona. Ale Harrymu to nevadilo. Smál se, jakoby Ronova poznámka bylo to nejvtipnější, co v životě slyšel.
Brousek si hlasitě odkašlal. „Je tu ještě jedna věc, kterou musíme udělat. Potřebujeme fyzický důkaz tohoto tvrzení. Něco, co Popletal nebude moci zpochybnit a věřte mi, že on se o to pokusí.“
„Můžeme použít Rodokmenový lektvar. Harry už přece jeden udělal,“ řekl Ron.
„Tento lektvar není dost konkrétní. Na jeho základě můžeme maximálně hádat. Dokonce slečna Grangerová si nebyla jistá musela si zbytek informací dohledat. Ale je tu podobný lektvar. Lektvar Rodinné Linie, který zobrazí skutečný rodokmen na kus pergamenu. Tedy se jmény a tak dále.“
Draco se zadíval na ministra. „Severus by ho mohl uvařit,“ obrátil se na svého kmotra a zeširoka se na něj usmál.
„Ano,“ souhlasil Severus.
„Pak je tedy vše ujednáno. Za tři týdny musí být výsledky na ministerstvu. Pak můžeme ukončit tuto frašku zvanou manželství.“
„Už se nemůžu dočkat,“ zamumlal Harry. Lucius nemohl nic jiného, než souhlasit.

3. dubna 1998

Toho dne bylo na ministerstvu rušno.
Oznámení o zrušení druhého manželství Harryho Pottera již kolovalo v Denním Věštci o týden dřív. Proto zde bylo dne tolik lidí. Valná většina chtěla vidět Harryho osobně. Možná doufali, že se Harry hned po rozvodu vrhne první osobě, kterou uvidí, pod nohy a požádá jí o ruku.

Jeho břicho v posledních třech týdnech ještě povyrostlo. Pokaždé, když si přejel prsty břiše, usmál se. Za dva měsíce a pár dní bude mít dítě. Bude s ním každý den, bude ho milovat, pečovat o něj. Doufal, že Lucius taky. Bude vůbec chtít Lucius chtít, aby si ho znovu vzal? Milovali se, o tom nebyl pochyb, ale Harry už mu způsobil tolik problémů.
Ale pak se na něj Lucius podíval a zeširoka se na něj usmál. A Harry věděl, že šve bude v pořádku.  Hloupé obavy byly zapomenuty a Harry úsměv své lásce oplatil. Jeho rty naznačily tichou otázku: Brzy?
Lucius kývl. Harryho úsměv se ještě rozšířil.

„Tak, tady to podepište,“ řekl Brousek a strkal dokument Dracovi pod ruce. Blonďák si vše rychle pročetl a svým jménem se podepsal „A tady pan Potter.“ Harry učinil stejně. Jakmile se po té Rufusova ruka dotkla dokumentu, papír zmizel v plamenech. „Vaše manželství bylo oficiálně zrušeno. Oba jste teď svobodní muži, blahopřeji.“
Harry měl teď nový rodný list, nové příjmení a nové rodiče.
Lucius přistoupil k Harrymu a lehce mu poklepal na rameno.
„Harry Jamesi Pottere,“ řekl, když se na něj Harry otočil. Natáhl se a vzal jeho ruce do svých. „Miluji tě každou buňkou svého těla a chci s tebou strávit každou minutu svého života až do jeho konce. Vezmeš si mě?“
Harry ho pozoroval, ale nevěděl, co říct. Jak odpovědět.
Uvědomil si, že ruce, které ho drží, jsou zpocené. Lucius byl nervózní. Nemělo cenu to natahovat, bylo jasné, jaká je jeho odpověď. Nepotřeboval žádný čas na přemýšlení. Nebo nedej bože vymýšlení přijatelné negativní odpovědi, která by druhého muže příliš nezranila.
Jednoduše se k němu naklonil a spojil jejich rty v polibek.
„Ano,“ zašeptal. „Vezmu si tě.“ Lucius se usmál, když ho Harry se smíchem stahoval pro druhý polibek. „Znovu.“
„Je to naposledy, slibuji,“ zašeptal Lucius v příslibu.
„Mělo by být,“ řekl Harry na oko přísně. „Tentokrát navždy.“
Pak se znovu políbili.
07.11.11 11:02
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one