Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
3.kapitola Odhalení

Překladatelkou této kapitoly je Amy R.

***

V Denním Věštci byl po několika dnech velký titulek. "HARRY POTTER JE NAŽIVU!" bez jakéhokoli obrázku.

Když Molly Weasleyová otevřela dveře byla šokována, potěšena a zděšena pohledem na špinavého a smutně hledícího Harryho Pottera ve vchodových dveřích.

"Harry! Oh, Harry!" vykřikla rudovlasá žena. "Oh, Harry, ty jsi … Zpátky! Vypadáš hrozně! Co se stalo? Kde jsi byl? Byl jsi týden nezvěstný! Oh, miláčku, já jsem skutečně hloupá, promluvíme si později… "

Harry se dovlekl do teplé a útulné Weasleyovic kuchyně a sedl si na židli.

"Nejsi zraněný, dítě?" zeptala se Molly se znepokojením ve tváři.

"Ne, Paní Weasleyová," odpověděl chlapec, ale neznělo to příliš přesvědčivě. Tak Paní Weasleyová spustila rychle diognostické kouzlo, které se naučila starostí o sedm dětí. Skutečně zde nebylo žádné vážné zranění.

"Rone! Ronalde! Okamžitě přijď dolů!" zakřičela Paní Weasleyová. "Máš hlad?"

"Nijak zvlášť Paní Weasleyová," tiše odpověděl Harry.

"Pro tebe jsem Molly nebo máma" nabídla mu. "Rone! Už jdeš?"

"Ano, ano, mami, co se… Harry! Harry! Ty jsi naživu! Ty jsi tady!" běžel za svým přítelem a objal ho svýma velkýma rukama.

"Vždyť ho umačkáš Rone!" okřikla ho Molly. "Málem si ho umačkal. Copak nevidíš, že je Harry unavený? Potřebuje teplou koupel a péči. Já zatím připravím něco k jídlu."

Ron vzal Harryho nahoru. Když viděl, že jeho přítel byl skutečně neschopný zvládnout to sám, rudovlasý chlapec ho svlékl, položil ho do vany a myl ho jako malé dítě, tiše mu promlouval do temných vlasů chlapce, který skutečně vypadal jako velké dítě. "Harry , jsem tak šťastný že jsi zpátky, kamaráde. Všechno už bude dobré."

Ron opatrně prohlížel svého přítele, ale neviděl žádné známky tělesného poškození. Pouze zvláštní modřinku ležící na harryho krku. Kdyby byl Ron zkušenější věděl by, že je o od milostného kousnutí. Oh..

Ale kde jeho kamarád trávil čas oslabený po poslední bitvě,

Nicméně teď nebyla vhodná chvíle na takové otázky. Harry usnul ve vaně.

Když byl Harry zachumlaný v Charlieho posteli, šel Ron dolů a informoval svoji matku, že se s jídlem bude muset počkat. Pak začali krbem volat všechny lidi, kteří by nepochybně potřebovali vědět že byl Harry nalezen.

Po pár hodinách byla Weasleyovic kuchyně přeplněna.

Mladší a starší kouzelníci, všichni kteří se starali o Harryho Pottera byli zde, čekali až vstane jejich přítel a hrdina.

"Je v pořádku. Trochu podvyživený, ale to není nic nového. Já jen nevím jak to udělat aby ten chlapec víc jedl,"sdělila Harryho diagnozu Poppy Pomfreyová a vstoupila do kuchyně.

Harry vstal za čtyři hodiny.

Pak ho přenesli dolů do kuchyně posadili ho a začali se ptát.

Harry neměl moc co říct. Ne on si nevzpomínal jak zabil Voldemorta. Nepamatoval si to.

Ano, on skutečně ztratil svoji paměť před týdnem. On byl… bloudil ve svých vzpomínkách sem a tam.

To bylo asi vše. Někteří lidé v pokoji měli podezření, že tady bylo něco co Harry neřekl, ale také věděli, že Harry byl velmi uzavřený člověk a tak by tedy nebylo dobré použít nátlak.

Po nějaké době černovlasý chlapec začal dřímat a tak ho odnesli zpět do postele.

Harry zůstal v doupěti. Weasleyovi ho nechtěli nechat samotného a nehlídaného. Ne za těchto okolností.

Harry byl nešťastný.

První myšlenkou bylo, že to je jen únava. Ale dny ubíhaly a Harry se neměnil. Stále zůstával tichý a stažený do sebe.

Zhoršovalo se to. Téměř nemohli chlapce přinutit k jídlu. Když Harryho Ron s Hermionou nevytáhli ven z pokoje, seděl u okna a koukal ven, ale popravdě nic neviděl. Stěží občas promluvil a odmítal jim říct co je špatně. Bylo strašné vidět toho sladkého chlapce tak zlomeného. Ano to bylo to správné slovo, které by ho popsalo. Zlomený.

Harry byl opravdu zlomený. Uvnitř byl prázdný. Velmi raněný. Už ani nemohl plakat. Harry musel putovat klem dvou dnů, poté co ho Lucius vykopl ven. Harry šel dolů do ulic, parků ( nepamatoval si kde všude byl) , dokud nepadl únavou a šel znovu dál. A plakal dokud ještě plakat dokázal. Pak nějakým způsobem přišel k Doupěti. A teď byl zde.

Když už se Ron a Hermiona nemohli dívat na to jak Harry vypadá, tak se ho ještě zkusili donutit promluvit, povědět co je s ním špatně. Ale obrátilo se to v neštěstí. Harry začal plakat a vypadalo to, že nikdy nepřestane vzlykat. Ron s Hermionou pevně drželi svého kamaráda a nechali ho plakat dokud neusnul únavou. Už se nikdy více neptali.

O měsíc později se Harry začal uzdravovat. Pokoušel se být šťastnější pro jeho přátele. Nechtěl je trápit.

"Tady, Harry," řekla Molly. " Tady máš nějaká vajíčka a slanina je velice dobrá."

"Děkuji," odpověděl. A tlačil vajíčka po talíři po svém talíři. Neměl hlad, ale nechtěl být nezdvořilý a naštvat Molly. Nabral nějaká míchaná vajíčka a dal je do pusy. O, ne! Chlapec tiskl ruku na ústa vyběhl ven z kuchyně přímo do koupelny.

To bylo jen první zvracení, které dostal během snídaně.

Weasleyovi, Hermiona a Remus byli opět vyděšeni. Harry se již cítil lépe a teď tohle! Vypadalo to špatně Harry při několika příležitostech dostal záchvat zvracení. Nakonec už Molly neviděla jinou možnost a zavolala Paní Pomfreyovou

Poppy ho pečlivě uložila, všechny ostatní vyhodila ven z pokoje a začala vrhat diagnostická kouzla. Harry viděl zkoušenou lékouzelnici jak začíná být čím dál víc a víc nervozní. Ptala se ho na spoustu otázek. Na spoustu velice rozpačitě.

Nakonec Poppy Harrymu svlékla svetr a tričko a odhalila mu břicho, kterému jemně prohmatala rukama.

"Oh, drahoušku," bylo první co řekla.

"Harry, to je velice nečekané…. Ty jsi s někým chodil?" zeptala se.

Harry chtěl říct co to bylo za zvláštní otázku, vždyť on si ani nedokázal představit že by s někým mohl chodit.

"Ne," samozřejmě a pravděpodobně ani nikdy nebudu.

"Harry, Já nevím jak ti to říct," pokračovala žena. "Ale řeknu ti to tak jak to je. Ty jsi těhotný, dítě, přibližně šest týdnů."

Harry kývnul, slzy naplnily jeho oči. Oprávněně.

"Harry, potřebuji se tě na něco zeptat," povzdechla si lékouzelnice. "Ublížil ti někdo?"

To byla logická otázka vzhledem j tomu jak se chlapec choval od té doby co přišel domů. Dvě slzy unikly s hlubokých smaragdově zelených očí a ubíhaly dolů tvoříce dvě mokré linky na jinak dokonale pravidelné tváři.

Samozřejmě, že mu někdo ublížil, vždyť je to velice jasné, ale snad se ptala na něco jiného, ne to není způsob……

"Harry , ty víš, ty znáš odpověď…"

"Já vím," opověděl popravdě a podíval se stejně tak pravdivě.

"Nechceš to říct své rodině?" nabídla Poppy hledajíce snadnější způsob pro toho nešťastného chlapce.

"Ano, prosím." Jeho rodina. Ano oni byli jeho rodina. Jeho a dítěte. Oni byla nejlepší rodina na celém světě.

Lékouzelnice odešla a Harry osaměl, ale za pět minut již tři Waesleyovi a Hermiona pobíhali po pokoji.

"Harry! Oh, Harry…" Objala ho a políbila na čelo Molly.

"Oh, mami," Ron vypadal otřeseně. "To byl Malfoy, nebýt ho! Ten chlípný bastard, kdyby se mi dostala do rukou!" zakřičel Ron, a jeho tvář zrudla.

"Přestaň o něm takhle mluvit," zašeptal Harry.

"Ronalde Weasley, dávej si pozor na pusu!" pokárala ho Hermiona, která na to měla jakožto Ronova přítelkyně právo. Dala Molly přestávkuJ

Ginny ovinula ruce na znamení podpory kolem bratrových: "Neposlouchej to Rone.On je čurák!" řekla dívka, ignorujíc Paní Weasleyovou "Pozor na ústa mladá dámo!" "Nemusíš se znepokojovat, musíš myslet na dítě. On byl opravdu krásný. A budeme ho všichni milovat, dobře?. Taková velká šťastná rodina."

Každý přitakal na souhlas.

Nyní když už všichni věděli že je to Dracovo dítě, všechno dávalo smysl. Harry byl smutný kvůli svá ztracené lásce, ale to už nebylo důležité. Měl kolem sebe spoustu lidí, kteří mu pomáhali.

Jen Ron ještě něco zasyčel o zatraceném Malfoyovi, který zneužil jeho nevinného a naivního přítele a hrozil že najde nějakého temného kouzelníka nebo nemrtvého a oživí Malfoye a odčaruje mu koule. Pak ho zavolali dolů, měl co dělat uklidnit se, ale musel protože se zanedlouho stane kmotrem.

Všichni byli uvolnění, Harryho těhotenství mělo dobrý vliv. Byl sice ještě smutný, ale víc klidná a vypadal téměř spokojeně. Všichni okolo něj byli laskavý a opatrní. Některé dny Weasleyů byli řízeny Harryho náladami. Molly ho ze zkušenosti nenechávala vůbec o samotě. Pořádně jedl, procházel se v zahradě a byl v teple.

Když byl Harry v druhém měsíci zeptala se ho Molly jestli nepůjde do Příčné ulice pro nějakou vlnu. Netrpělivě tvrdila že musí začít plést malé ponožky a svetry. Harry si byl jistý že to byl jen plán jak ho vylákat z domu, ale přesto šel. Bylo to strašné, lidé ho všude zdravili a dělali si fotografie, ale později je nechal mít co hledají a tak odešli a nechali ho samotného.

Potom začal Harry chodit ven častěji, dělal nějaké nákupy tažený neznámými chutěmi na jídlo. Do ničeho se moc nehrnul. Kouzelnické oblečení skrývalo hodně, ale Harry přesto nebyl skryt dostatečně. Chtěl zůstat v kouzelnickém světě se svými přáteli a jeho dítě se stane kouzelníkem.

Když byl Harry v pátém měsíci šel k Madame Malkinové pro nové oblečení. Potřeboval něco vhodného. Překvapilo ho když tady uviděl Blaise Zabiniho.

"Harry! Neviděl jsem tě už rok! Jak se máš?" zeptal se přitažlivý blonďák.

"Mám se dobře Bleise," odpověděl černovlasý chlapec, usmívající se a svlékající si své svrchní oblečení a beroucí si své nové již přizpůsobené oblečení, ukazující jeho vzdouvající se břicho.

07.03.08 11:20
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one