Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

5.kapitola Přiznání

5.kapitola Přiznání

Překladatelkou téhle kapitoly je Amy R.

****

Bylo to něco co si Lucius zatím nedokázal připustit. On měj jen… On potřeboval Draca. On… on ještě nevěděl co cítí.Bylo toho příliš moc. Potřeboval slyšet svého syna. Potřeboval porozumění.

Lucius dostal Dracovi věcidva dny po jeho smrti. Byli zmenšené a poslané po jeho sově. Lucius rozbalil synovi věci ve svém pokoji. Věděl, že tu bylo něco čeho se neodvažoval dotknout. Až do teď. Dracův deník.

Milý deníčku …

Každý zápisek začínal touto frází.

Milý deníčku,

Harry byl tak naivní. Sám sem se cítil jako starý chlípný muž, toužící po nevinném dítěti. On neměl ponětí o mých myšlenkách. On mě objímal, tiskl se ke mně, dotýkal se mě a nemínil tím cokoli. Viděl jsem Weasleyho zuřit. Vidím jen to pěkné co cítím k Harrymu , když jsem se svou láskou. Ale neměl jsem to srdce říct mu to. Zůstával jsem ve skrytu. Grangerová to taky viděla,ale nezlobila se, donutila mně však dát slib, že Harrymu nikdy neublížím. Nikdy!

Jsem pěkný bastard, ale ne s Harrym. On mě dělá lepším.

Milý deníčku,

Nemohl jsem s Harrym nic mít dokud nedoděláme školu. Potom se mu vyznám ze svých citů, někam ho pozvu udělám to romanticky s květinami dobrým jídlem. Ukážu něco z vybraného chování Malfoyů. Daruji mu babiččin prsten. Harry si zaslouží to nejlepší. Udělám ho svým manželem a budu ho milovat do konce života. Ano!

Jestliže se mu něco stane (jen přes mou mrtvolu) - Zůstanu mu nablízku a samozřejmě mu najdu muže nebo ženu, která bude s Harrym zacházet jen dobře. Budu dobrý otec jeho dětí, dokonce i kdybych měl zabít Rona Weasleyho a půl tuctu nebelvírů.

Opravdu velice miluji Harryho. Nikdy by mně nenapadlo, že budu schopen tak sobecké lásky. Ale Harry je jiný. On je o hodně lepší než já. Tak nesobecky čestný a nevinný. To je něco co žádný ze zmijozelských nemá. A to mě fascinuje. Je to překrásné.

Miluji ho. Jako bratra. Jako milence. Bojím se co otec udělá, až mu řeknu o svém úmyslu vzít si ho za muže. Ale až uvidí jak skvělý Harry je… Chci aby si ho otec zamiloval. Musí! Otec je…on to jen nemůže vidět.

Milý deníčku,

Začaruji Finnegana na impotenta, jestli se znovu bude dotýkat Harryho. Ta děvka nečisté krve, která…On nemá právo dotýkat se mého Harryho!

Ti Dursleyovi, Harry mi řekl, že se nikdy nedotýkají! Myslí si, že kouzla jsou druh zlé nemoci a tak se ho báli dotknout. Umíš si představit, že ho nikdo nikdy neobjal dokud nepřišel do Bradavic?

Ale, snažím se mu to vynahradit každý den.Ala je příliš nevinný a příliš zoufale potřebuje lidský dotek. Někdo by toho mohl využít a zneužít ho. Proto musím sledovat své dítě.

A zabít Finnegana až získám zpět svou hůlku od Blaise.

Milý deníčku,

Myslím, že vrátím Severusovi tu fotku. Bylo to velmi užitečné. Kdo by mohl pomyslet, že vydírat Severuse Snapea by mohlo být tak snadné? Za tohle musím svému otci poděkovat.Vždycky jsem věděl, že ty fotky z otcových školních dní budou užitečné. A to opravdu byli. Ředitel mé koleje si mohl vybrat - nechat Harryho nepokoji nebo všichni uvidí jeho v růžových kalhotkách a podprsence. Ta fotka ve velice dobrá! Skutečně. Jednoho dne bych se měl otce zeptat jestli to bylo skutečnost nebo jen odvaha a nebo kouzlo (už jsem viděl Weasleyho v podprsence. Samozřejmě růžová není jeho barva…)

Milý deníčku,

Už mám plán jak udržet Harryho v bezpečí. Nebudu s ním mluvit nebo mě odbude odmítat. Je to bezpečné. Budu míchat džusy s jahodovým džemem a dám mu to sníst. Bude si myslet, že ochutnat to bude zábavné, ale nerozruší mě to.

Oh, Salazare,Nenávidím ty mudly. Můj Harry je takové sladké stvoření. Jak se mohli odvážit s ním takhle jednat! Nedali mu pořádně najíst a nakonec mu i vzali možnost pohybovat se. Byl strašně vyhublý a já s Blaisem jsme ho pozorovali, protože já sem věděl co je to mít rád….Kdybych se vzdal, nikdy bych nezjistil že je Harry nemocný. Ty zatracení nebelvíři., nikdy nedají nic znát. Ale Harry je už lepší.

Ok, milý deníčku, musím to udělat, láskou pošetilý, sám, dnešní noc.

Nebude to bezpečné, ale bezpečnější bude když mě bude hledat. Promiň lásko za tenhle podvod na tebe. Zemřel bych kdyby se ti něco stalo. Zabiju Voldemorta, protože tě zraňuje! Zabiju každého kdo by se tě dotkl.

Oh, Merline, Blaise je dobrý, jsem blázen!

Lucius se ponořil do židle, zaklapl deník. Jeho syn by ho teď pravděpodobně nenáviděl… Oh, Merline, on ho nenáviděl! Co měl dělat?

07.03.08 11:24
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one