Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

8.kapitola Získávání

8.kapitola Získávání

Za beta-readr děkuju Manii.

***

Harry nemohl brečet. Kdyby plakal, Weasleyovi by tušili, že něco není v pořádku. Ó, Merline, lhal lidem, kteří k němu byli tak hodní. Lhal své rodině kvůli Luciusovi Malfoyovi!

Ale Harry jim nemohl říct, že to dělá jen proto, aby je chránil před Luciusem. Nemohl na něj myslet, jinak by se rozplakal. Ten muž mu zničil během pěti měsíců dvakrát život. Nejdřív byl tak hodný, a pak se z něj stalo monstrum.

Draco ho vždycky varoval před lidmi, kteří se k němu chovají hezky. Ironií bylo, že to byl právě Dracův otec, který mu tak ublížil. Co by na to řekl Draco?

Během jeho těhotenství Harry často toužil po tom, aby byl Draco s ním. Dřív si neuvědomoval, jak důležitý pro něj Zmijozelský princ byl. Draco byl jeho anděl strážný, staral se o něj, nedovolil by, aby mu Lucius tak ublížil

***

Harry dal rodině najevo, že se jim po večeři chystá něco důležitého sdělit. Bylo to ale zřejmé, protože byl docela nervózní. Když skončila večeře, Harryho srdce se bolestně sevřelo.

"Určitě víte, že tu dnes byl Lucius Malfoy." Po pár kývnutích pokračoval: "Dobře, jistě víte, že mé dítě je Malfoy," nebyla to lež. Všichni si byli jisti, že ví, co se stalo.

"Pan Malfoy mě pozval do jeho domu." Harryho sdělení způsobilo u Weasleyovích tlumené protesty. Harry pokračoval.

"Já vás mám opravdu všechny rád a jste má rodina, ale už jsem vás zatěžoval dost dlouho. Kromě toho pan Malfoy je osamělí a mé dítě je Malfoy. Proto si myslím, že není spravedlivé, ho od něj odtrhnout."

Bylo tak tvrdé tohle říct! Pan Malfoy je jen bezcitný a sobecký bastard! Ale potřeboval Weasleyovi nějak uklidnit.

Ovšem, že protestovali. Ron tvrdil, že Harry Malfoyovi nic nedluží, že je to jen smrtijed. Harry připomenul, že Lucius byl smrtijed. Nakonec Molly prohlásila, že jestli si myslí, že dělá správně, tak by měl jít.

***

Ron, Molly, Fred, George a Hermiona byli u toho, když si Lucius Malfoy přišel pro Harryho.

Vypadalo to, jako by se jeho přátelé chtěli ujistit jestli Lucius třeba nenosí smrtijedský hábit, nebo nedává Harryho pod kletbu Imperius. Párkrát Luciuse varovali, aby jednal s Harrym dobře (Ron mu to vyjasnil).

Dvojčata udělala pár neslušných vtipů o tom, aby to dítě nenechali hrát si s panenkou Vy-víte-koho.

Molly plakala a Hermiona sledovala aristokrata s podezřením.

***

"Doufám, že se nebudeš zlobit, když ti nechám tvou starou místnost?" ptal se Lucius, když byli v panství. Harry neodpověděl.

"Snídaně je v devět, ale nemusíš chodit, jestli se nebudeš cítit dobře. Můžeš se rozhodnout o svém jídle během dne, ale s podmínkou, že budeš jíst dost. Očekávám, že se ke mně připojíš na večeři v sedm. Máš nějaké dotazy?"

"Co budu ještě kromě společnosti u večeře a nošení dítěte pro vás dělat? Spát s vámi nebo jen vám udělat jinak dobře, když jsem v jiném stavu?" ptal se Harry nevinně.

Lucius se zhrozil. Z počátku se na Harryho zlobil za to, co řekl, ale pak si všiml jeho výrazu.

"Harry, já… Lituji, že jsem tě přinutil být zde, ale chci se o tebe starat. Nechci tě zranit…" bylo to tak těžké říct, ale nemohl se dívat na Harryho, který se na něj díval jako by byl…

"To už je pozdě říkat," Harry se otočil a šel nahoru. Ještě si pamatoval, kde má pokoje.

***

Lucius byl frustrovaný, Harry zamlklý. Sotva zodpověděl jeho otázky. Muž se pokoušel uklidnit. Staral se o něj, jak jen mohl. Ale musel by se z toho zbláznit.

Přinesl Harrymu květiny, ptal se jestli něco nepotřebuje, dokonce přinesl i snídani a knihy o těhotenství a péči o dítě. Harry byl ale jen rozzlobený nebo ho ignoroval. Byl tak krásný, když se zlobil.

Lucius zaklepal na chlapcovy dveře a vstoupil. Věděl, že Harry s ním nekomunikuje.

"Harry, potřebuji znát tvůj názor," začal Lucius. Harry seděl ve své židli očividně zabraný do knížky.

"Harry?" starší muž se pokoušel získat jeho pozornost. Nic.

Lucius takhle nemohl pokračovat, Harry jednal jako kus ledu.

Přiblížil se k židli a vyškubl Harrymu knížku z ruky. Chlapec spadl ze židle a jeho oči byly rozšířené ve… strachu.

Luciuse okamžitě přešel hněv. Sedl si na zem před jeho malého, vzdorovitého Nebelvíra a chytl ho za bradu tak, aby se mu díval do očí. Plavý Zmijozel si povzdechl.

"Opravdu se tak bojíš?"

Harry se pokoušel odvrátit oči, ale Lucius ho nenechal. Odpověď byla zřejmá.

"Harry," trylkoval Lucius. "Pamatuj, co jsem ti řekl… Udělal jsem chybu… Byl jsem hlupák. Nechci, abys měl strach."

Harryho ret se třásl: "Lituji."

Lucius se díval do širokých bázlivých očí, a pak náhle zabalil ruce kolem Harryho beder a přitáhl si ho tak blízko, jak mu to Harryho břicho dovolovalo.

 "Prosím, neboj se," prosil Lucius, "řekl jsem ti, že ti neublížím a nehodlám to porušit," Lucius chvíli konejšivě hladil Harryho.

Nakonec se Harry slabě zeptal:

"Chceš si vzít moje dítě?"

Lucius se zhozil:

"Harry, jak můžeš… Jak… Kde jsi na to proboha přišel?!" Harry tlačil většího muže pryč. Vstal a přešel na druhou stranu k oknu.

"A co bych si měl myslet? Zneužil jsi mě a ponížil," chlapcův hlas se stával hlasitějším a rozzlobenějším. "Nenávidíš mě! Říkal jsi mi, že mě miluješ, pak jsi mě vyhodil a nakonec vydíral! Chceš, abych žil s tebou! Náhle jsi tak milý! Draco mi vždycky říkal, že lidé, co se mnou hezky jednají po mě něco chtějí... měl jsem ho víc poslouchat. Teď mám jen to dítě. Já ti ho nedám! Je můj! On je všechno co mám…!“

Harrymu se po tvářích koulely slzy. Rychle utekl z ložnice do koupelny.

Zatraceně!

07.03.08 11:34
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one