Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

9.kapitola Rozhodnutí

9.kapitola Rozhodnutí

Překladatelkou téhle kapitoly je Amy R.

***

Lucius se snažil mluvením dostat Harryho z koupelny - neúspěšně. Samozřejmě mohl jen vyslat odemykací kouzlo a otevřít dveře. Ale to nebyl dobrý nápad. Nemohl násilím Harryho nutit aby s ním mluvil, když nechtěl. Chtěl jen chlapci ukázat co je dobré a zacházet tak s ním, zvolil dobrosrdečnost.

Bohužel, v noci nemohl Lucius spát. Harry byl přesvědčený, že je nějaký druh netvora… možná byl…Ale právě chtěl udělat správnou věc…Ne, nemohl opustit toho koho miloval. A nemohl nechat Harryho jít.

Harry nepřišel dolů na snídani. To bylo něco neočekávaného.

Kolem jedenácté si Lucius zhluboka povzdechl, zaklepal na dveře a čekal před Harryho ložnicí.

"Dobré ráno…"lásko, chtěl říct toto slovo, když uviděl svou malou lásku, jeho andělské dítě. Harry seděl u okna česal si své překrásné ebenové vlasy. Těhotný s ním…

"Dobré ráno, Luciusi," odpověděl chlapec bez jakékoli emoce v hlase.

Lucius se uvnitř schoulil, ale ignoroval ránu a bodnutí viny: "Harry, obleč se prosím, je tu něco co ti chci ukázat."

Harry právě dělal culík.

O půl hodiny později šli přes rozlehlou zahradu Malfoyů. Byl prosinec, sníh pokryl exotické rostliny a stromy. Avšak jejich cesta byla čistá. Harry měl podezření, že to byla práce skřítků nebo nějaké důmyslné domácí kouzlo.

Trvalo nějakou dobu než došli nakonec a Harry uviděl… uviděl něco co vypadalo jako malý hřbitov. Byl to soukromý hřbitov Malfoyů nebo něco jiného? A pak mu to došlo - Draco!

Trápil se?

Lucius ucítil Harryho zaváhání. V duchu si povzdechl a jednu ruku ovinul kolem ramen menšího kouzelníka a tiskl ho blízko k svému boku a udělal krok vpřed.

Zde na hřbitově nebyl sníh. Vlastně to bylo docela krásné místo. Bylo to jak nějaká skrytá zahrada, celé zahrada Malfoyů byla oplocena kamennou zdí vypadající velmi staře. Bylo to tu překrásné, exotické květiny roznášející podivuhodnou vůni. Krása! Samozřejmě zde tady bylo několik náhrobků a pomníků, ale žádný nevypadal v této zahradě morbidně nebo děsivě.

Nakonec přišlo to co bylo zřejmě cílem jejich cesty. Jednoduchý dlaždicový kámen a nápisem "DRACO, NAVŽDY V MÉM SRDCI." Harry poklekl a dotkl se chladného kamene…Pak se opatrně podíval na Luciuse.

"Harry…" začal Lucius. "Omlouvám se," řekl sotva slyšitelně. "Harry , ty víš… jak moc jsem Draca miloval?"

"Ano," Harry věděl. Draco mluvil hodně o svém otci

"Draco tě miloval."

Oh… Co?

"Ty jsi to věděl?"

Dobře… "Ne… až do jeho posledního dne… dobře, vlastně pochopil jsem to později…" potom harry znovu získal zpět své vzpomínky, spoustu myšlenek. O Dracovi a Luciusovi…všechno.

To ráno, které bylo Dracovo poslední… Věděl, že se Voldemort chystá zaútočit, byl Snapeův špión… Draco si odvážně sedl při snídani k nebelvírskému stolu vedle Harryho a zdánlivě ignoroval všechny nepřátelské pohledy. Smál se, šprýmoval a lechtal mě a také se nechal krást jídlo ze svého talíře.

Pak Draco naléhal abych šel do zpět do nebelvírské věže. Jakmile jsme byli venku z Velké síně, vzal mě za ruku a nenechal mě odejít. Šli jsme v úplné tichosti. Bylo to jak bych řekl. Jako s nějakým úmyslem.

U portrétu Buclaté dámy mě najednou Draco objal a objímal mě pevně, tak láskyplně a moje srdce na chvíly přestalo bít. "Že tě ještě nikdo nikdy nepolíbil?" zeptal se blonďatý zmijozel. Ne, Harry nemohl… A on věděl co Draco míní. On byl zmijozel, nemohl bych sám sobě lhát nebo svému příteli. Oba věděli že Harry dnes může zemřít a nikdo by ho nikdy nepolíbil…

Draco zvedl chlapcovu bradu svým palcem, podíval se do jeho smaragdově zelených očí a zmocnil se jeho rtů v jemném polibku. Nebylo to prudké ani kamarádské nebo zoufalé. Bylo to milující. To se Harry uvědomil až později.

Když Draco pustil druhého kouzelníka a odstoupil, políbil ho jemně na čelo. To byl jejich poslední dotek.

Harry se vrátil zpět do současnosti. Když ho Lucius objal objal okolo ramen a opatrně ho obrátil k sobě. Teď byl Harry čelem na široké hrudi. Vyšší muž zvedl svým palcem Harryho bradu, něžně ji stiskl. Šedé oči byli lapeny v dvojici zelených v jedny.

"Harry, miluji tě. Prosím, věř mi. Slibuji ti, nikdy ti už znovu neublížím… Bylo to zlé. Strašně zlé… Vinil jsem tě… Omlouvám se za to. Vím, že na to nikdy nezapomeneš, ale možná by jsi mi mohl odpustit… Miloval jsem Draca jako nic na světě a když zemřel… Já… byl zlý."

Sdíleli jsme Dracovu lásku, ale nevěděli to. Teď sdílíme dítě…

Harry otočil hlavu a podíval se zpět na Dracův náhrobek. "Možná bude dobře Draco… Skutečně potřebuji Malfoye aby se o mě staral…Slibuji, budu se o něj také starat. Každý dělá někdy hloupé chyby…"

Harry se otočil zpět a položil svou hlavu na Luciusovo rameno a užíval si pocitu, dlouhých elegantních prstů pokoušejících se pročesat skrz jeho vlasy.

Konec

07.03.08 11:35
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one