Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,

tak nová kapitola k Všechno není ztraceno. Věnována nazde, keishatko, Jituí, ala, bacil, Abigail, aMaja, Lucka, grid, Lily, 14laura, Nade a Sajuri. Děkuji vám.

Adelaine

***

Část 49

Harry nikdy neviděl tolik umělého osvětlení na jednom místě. „To tady mají na Vánoce?“ zeptal se Severuse.

„Ne, porozuměl jsem tomu tak, že ty světla samy o sobě jsou něco jako atrakce po celý rok,“ řekl Severus, když se postavil s Harrym na chodník před tou největší budovou, jakou Harry kdy viděl. Hotel se tyčil nad nimi, třicet pater nebo více, bylo to příliš velké, aby to počítal. Před hotelem bylo veliké jezero a stovky lidí se shromáždily kolem zábradlí, jako kdyby na něco čekali.

Harry byl zvědavý, ale také unavený, takže se nechal Severusem dovést vstupními dveřmi do hotelu Bellagio. Kufry jich obou byly přeměněny tak, aby vypadaly jako mudlovská zavazadla, ale Severus na oba zakouzlil kouzlo Jako pírko, takže se s nimi alespoň nemuseli tahat jako mudlové se svými taškami. Brzy stáli ve frontě na přihlášení.

Vánoční stromečky byly rozmístěné ve vstupní hale, křišťálové lustry visely ze zdobeného stropu, podlaha byla z leštěného mramoru a Harry slyšel, kterak jeho boty vydávají uspokojující klapot, jak kráčeli přes halu k velmi uštvaně vypadajícímu recepčnímu. Vypadalo to, že kolem Vánoc je jednou z jejich nejnabitějších dob.

„Dobrý večer,“ pozdravil Severus a podával mu jejich lístky. „Věřím, že máme rezervaci.“

Recepční se na ně rozzářil, jako kdyby byl Severus tou nejlepší věcí, kterou za celý den viděl. „Ano, ano, samozřejmě, pane Snape, máte. To je dobře, už lidi odmítáme.“ Recepční napsal něco do počítače, tiskárna mu vyplivla dlouhý papír, který dal Severusovi. „Kdybyste mohl tady podepsat registraci, prosím, pošlu s vámi portýra, aby vám ukázal váš pokoj.“

Harry sledoval, kterak Severusovy dlouhé, zužující se prsty držely pero tak elegantně, jako vždy držel brk a Harry zčervenal, když se krátce zajímal, jak by tyto štíhlé prsty klouzaly po jeho kůži. Severus se zdál být stejně tak doma mezi mudly jako mezi kouzelníky; vypadalo to, že se přizpůsobí, ať je kdekoliv. Harry předpokládal, že to mu umožnilo být špehem tolik let. Bylo to jednoduché; museli jste splynout nebo jste byli mrtví.

Harry se v mudlovském světě nikdy necítil příjemně, vždycky byl rozpačitý, že nikam nezapadne, stav, který Dursleyovi podporovali, pokud bylo třeba i pěstmi a kopanci.

Zrůdo! Nikam nepatříš! Nemáš nikoho, jsi nicka. Ale jak Harry následoval Severuse a portýra do výtahu, uvědomil si, že to nebyla pravda. Ne od rána, kdy si se Severusem přísahali sdílet společně své životy.

Portýr jim ukázal, jak mají zacházet s elektronickou kartou, upozornil na koupelnu; skříňku s nápoji; televizi ukrytou v další ozdobně vyřezávané skříni; dobu pokojové služby, a pokud by potřebovali něco dalšího, ať se nerozpakují požádat. Harry si neuvědomil, na co ten muž čeká, dokud si s ním Severus nepotřásl rukou, aby mu poděkoval a jenom proto, že Harry věnoval velkou pozornost těm rukám, uviděl dolary, které směřovaly ze Severusovy ruky do portýrovy.

V pokoji byla dvě lůžka, obě enormně dvojitá. Harry se vědomě rozhodnul a umístil jejich zavazadla k hlavě jedné z postelí.

„Jsi si jistý, Harry?“ zeptal se ho Severus. „Nemusíš.“

„Vím, Severusi, ale chci sdílet jednu postel, pokud ti to stále nevadí.“

„Vůbec mi to nevadí, Harry.“ Severus se posadil za stůl a prolistoval si rychle složku s informacemi pro hosty, pak začal číst firemní časopis. Harry si nemohl pomoct a něžně se usmál. „Co je tak zábavného?“ zeptal se Severus, když vzhlédl a viděl, co Harry dělá.

„Ty,“ křenil se Harry beze studu. „Jsme tady stěží pět minut a ty už sis našel něco ke čtení.“

„Byl bys radši, abych dělal něco jiného?“

Harry se zhluboka nadechl. Zpotily se mu ruce; srdce mu tlouklo tak, že bylo schopné puknout; pouze ze vzpomínky na úplný konec svatebního obřadu. „Ano, raději bych, kdybys mě právě teď líbal.“

Severusovy prsty zkroutily okraj časopisu. „Chceš, abych tě líbal?“

Harry cítil, jak se červená, trochu měl pocit trapnosti, že na to pospíchá, ale Severus byl ve všem tak korektní, až si Harry uvědomil, že další kroky pravděpodobně záleží na něm. Nikdy neotěhotní a nenaplní věštbu, pokud si Severus uchová svůj odstup, aby Harrymu neublížil. Čím dříve si zvykne na věci se Severusem, tím lépe.

„Ty nechceš?“ zeptal se Harry; cítil, jak se mu třese dolní ret. Nebude brečet, nebude.

„Samozřejmě, že chci, Harry. Jen nechci, abys měl pocit, že musíme na věci pospíchat.“

„To je v pořádku, jen líbání, dobrá? Aniž bychom dělali něco víc?“ Ne že by se Harry bál, že by ten muž mohl zajít příliš daleko, ale bylo dobré stanovit si nějaká základní pravidla, ne? Nechtěl, aby si Severus myslel, že ho provokuje.

Severus si olízl rty a Harryho vzpomínky naráz přeskočily zpět na jejich svatební polibek; mužův polibek byl tak jemný, něžnější než Harry očekával a dokonce i přesto ucítil první záchvěvy vzrušení ve svém klíně. Pomohlo to, vědomí toho, že ho mohly vzrušit Severusovy polibky a doteky. Harry se velmi obával, že celou dobu bude myslet na to, že to není Cedric a nedovolí si cítit potěšení z dotyku jiného muže.

Věděl, že to nebyl Cedric, Severus byl jiný, ale oba milovali Harryho; po tolika letech zneužívání, bylo těžké uvěřit, že Harry měl dva báječné muže, kteří ho milovali. Přešel k dřevěné židli, na které seděl Severus, a svalil se do mužova klína, rozkročmo s nohama po stranách Severusova pasu a chytil ho pažemi kolem krku.

Severusova ruka se pozvedla a pohladila Harryho po tvářích. Chlapcův dech se zrychlil, nebyl si jistý, zda to bylo očekáváním nebo strachem a udělal vše, aby to ovládl. Nechtěl, aby si Severus myslel, že je z něj vystrašený; nemohli by se dostat nikam rychle, pokud to byla pravda.

„Uklidni se, Harry. Jen líbání,“ souhlasil Severus, když si přitáhl Harryho obličej k sobě, zavřel oči a pootevřel ústa. Harry udělal to samé, dovolil své hlavě, aby byla směrována k Severusově. První tlak pevných úst proti jeho poslaly jiskru touhy vystřelující k jeho rozkroku a Harry nemohl potlačit jemný ston. Už to bylo dlouho, co byl naposledy pořádně políben a Severus rozhodně věděl, jak líbat.

Lehký motýlí dotyk, pak pevnější uchopení Harryho hlavy do dlaní; jemné okusování a kousání, které bylo utišováno jazykem, způsobilo Harrymu zažehnutí plamene v podbřišku. Byl velmi překvapený; nikdy si nepředstavil, že ho líbání se Severusem učiní tak tvrdého. Navzdory pevné erekci tlačící se proti Harrymu, Severus mu neučinil nic více než líbání a hlazení hlavy a krku. Hoch byl ohromen mužovou sebekontrolou. Posunul se; jeho džíny byly náhle trochu nepohodlné. Jak se Harry pohnul, Severus se odtáhl z polibku a zalapal po dechu.

„Harry, ač bych tě rád líbal celou noc, myslím, že bychom radši měli přestat.“ Severusovy ruce sklouzly a uchopily Harryho pas, jako kdyby mu šlo o život.

Harryho penis pulzoval v džínách, zvláště tam, kde se tiskl na Severuse a Harry věděl, že by to netrvalo dlouho a vyvrcholil by. Dalších pár takových polibků a pravděpodobně by způsobil nepořádek v kalhotách. Zajímalo ho, jestli se Severus cítí stejně a proto to zastavil. Harryho tělo se rozhodně zdálo, že je připravené na více, ale nebyl si jistý, že už je na to mentálně způsobilý.

„Oh, dobře,“ řekl Harry a slezl Severusovi z klína. „Ehm, potřebuješ do koupelny první?“ Harry nedokázal zastavit červenání, které se mu rozšířilo do tváří. Jistě Severus věděl, co tam jde udělat?

„Ne, Harry, běž napřed.“

Harry se probral svým kufrem, aby si vzal čistě boxerky a tričko, pak na vratkých nohách zamířil do koupelny. Zavřel dveře a odloupnul džíny a spodní prádlo; byl příliš unavený ze změny pásem, aby se dnes večer vysprchoval nebo vykoupal, takže začal napouštět umyvadlo vodou, a zatímco voda tekla, třikrát zatahal za svůj penis při vzpomínkách na Severusovy polibky – na ta ústa, na ten jazyk. Vyvrcholil, vystříkl na koupelnové dlaždice, kolena se pod ním skoro podlomila pod intenzitou orgasmu; jako kdyby jeho tělo chtělo dohnat všechen ztracený čas. Hůl klapla o podlahu někdy během jeho vrcholu a nohy mu protestovaly proti držení celé té váhy.

Harry se opřel o jednu stranu vany, těžce oddechoval. Doufal, že zvuk tekoucí vody zamaskoval jakýkoliv zvuk, který mohl udělat, přestože se snažil ze všech sil být tak potichu, jak to šlo. Umyvadlo už téměř začalo přetékat; Harry k němu včas dokulhal a vypnul kohoutky. Sundal si košili a umyl se, obzvlášť pečlivě si umyl klín a stehna, než setřel nepořádek, který udělal na podlaze. Když utíral své rozstříknuté semeno, zajímalo ho, jestli Severus dělal to samé v pokoji, erekce, která se tlačila proti Harrymu, byla poněkud tvrdá a působivá. Harry přemýšlel, jestli se do něj vůbec vejde.

Jakmile Harry dokončil úklid sebe i koupelny, navlékl si čisté boxerky a tričko, a vrátil se zpátky do hotelové ložnice.

Severus byl již v posteli, opřený o polštáře, s vlasy svázanými v culíku a oblečený do šedivé noční košile. Měl trochu zardělý obličej, ale kromě tohohle nic neukazovalo na to, že ti dva se jen před pár okamžiky líbali jako šílenci. Harry si nemohl pomoci a musel přemýšlet, zda si ten muž poskytl potěšení, jestli vyvrcholil, když Harry v koupelně dělal to samé. Možná už za chvíli nebudou moci přestat, pokud se příliš rozpálí svými polibky.

Harry vylezl na postel vedle Severuse a spatřil dálkové ovládání na televizi ležet na svém nočním stolku.

„Chceš se dívat na televizi?“ zeptal se Harry.

„Ty chceš?“

„Možná. Já… nikdy mi to nedovolili, nikdy mě nenechali sledovat ji.“

Severus se přes něj natáhl pro ovladač, Harry zalapal po dechu, jeho penis znovu ožil, jak se Severusovo tělo přitisklo na jeho vlastní. „Pak se tedy můžeš dívat na televizi, jak chceš,“ řekl Severus, když zmáčkl ovladač a oba dva se usadili ke sledování něčeho, o čem Harry nevěděl, jak se jmenuje, nebo jaké jsou postavy či jaká je zápletka. Ve skutečnosti se o to nestaral. Severus rozevřel náruč, Harry se, kvůli své chromé noze, trochu nešikovně posunul a lehl si, přehodil svou pravou nohu a pravou ruku přes Severusovo tělo.

Harry neměl ani ponětí, o čem program je, ale nezáleželo mu na tom. Na čem záleželo, bylo, že leží vedle svého manžela, užívá si být zabalen v jeho náručí a poslouchání tlukotu Severusova srdce pod svým uchem. Poprvé po dlouhé době se cítil, že je s někým spojený. Cítil se bezpečně.

Harry usnul, ukonejšen Severusovým srdečním rytmem a přílivem a odlivem konverzace přicházející z televize v rohu. Tuto noc, bez pomoci jakéhokoliv lektvaru, spal oproštěn od zlých snů.

12.02.12 22:23
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one