Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
tak přidávám novou kapitolu k Všechno není ztraceno. Velké díky a také tato kapitola patří aMaja, Nade, Jituí, lucik, bacil, Saty, keishatko, Sajuri, Lucka, Ella, Saskya, jana, Abigail.
Na chvíli s překladem končím, takže se tu další kapitola asi úplně brzo neobjeví, ale pokud vytrváte, časem se sem snad zase vrátím.
Adelaine
***

Část 53

Od toho pikniku a rozhovoru o těch hrozných věcech, které mu Dursleyovi a ti ostatní chlapci dělali, to bylo, jako kdyby z Harryho náhle spadla ohromná tíže. Stával se čím dál více dotykovým, využíval každé šance, co se mu naskytla, aby se dotknul Severuse; držel ho za ruce, líbal ho na tvář a víckrát než jednou se Severus vzbudil a našel Harryho ruce na svém penisu, zatímco ho Harry přiváděl k orgasmu. Harry vypadal fascinován Severusovým vyvrcholením, dychtivě sledoval, jak Severus vystříkl na sebe a Harryho ruce dřív, než se pořádně vzbudil.

Harryho tvář se zarděla, červený ruměnec se rozlil po jeho krku a Severus předpokládal, že i na hrudník, pod trikem, které Harry stále nosil do postele. Ještě spolu nebyli nazí, ale dotýkali se a mazlili, líbali a laskáním přiváděli k orgasmu nespočetně krát a v době, kdy nastal jejich poslední den v Las Vegas, Severus nepochyboval, že Harry brzy bude připraven na mnohem větší intimitu.

Harry jídal malé porce jídla od pokojové služby; vypadalo to, že si jídlo užívá daleko více, když ho Severus krmí, ale mít Harryho rty kolem prstů, jak ochutnával jednotlivá sousta, ponoukala Severusovu představivost: jaké by bylo pohltit svými rty Harryho penis, přimět Harryho sténat do bezvědomí. Bylo by tak lehké ponořit se pod přikrývku a udělat to, ale Severus chtěl být na kolenou. Chtěl Harryho uctívat; ale jak to mohl udělat s Harryho poraněnou nohou?

Jejich poslední ráno, na rozdíl od jiných ran, Harry stále spal s přivlastněnými pokrývkami. Severus se usmál, nebyla mu zima, ale nepřestávalo ho bavit, jak často jejich peřiny putovaly k Harryho straně postele, s vydatnou pomocí Harryho rukou. Jak se teď stalo ranním zvykem, Severusův penis stál v pozoru a napínal mu pyžamo. Posunul se blíže k Harrymu a začal mu líbat krk, potěšen, když Harrymu se z hloubi hrdla vydral slabý ston.

„Sev'rusi?“ zamumlal Harry hlasitě, rozhlédl se ospalýma zelenýma očima. Dnes ráno měl vlasy absolutně strašně rozcuchané, jako kdyby byl zapojen do jedné z mudlovských elektrických zástrček, a Severus mu je pročísl rukou. Ne aby je uhladil – věděl, že je to zbytečné – ale jen proto, aby je cítil pod konečky svých prstů, zatímco Harry sykl a v rozkoši zavřel oči.

Severusovy ruce vklouzly pod Harryho triko, zatímco začal okusovat chlapcův ušní lalůček; laskal hrudník svého manžela, dokud nedosáhl k jeho bradavkám. Harry se vypjal k Severusovým rukám, téměř křičel. Severus se ani nepotřeboval dotknout mladíkova penisu, aby věděl, že je Harry tvrdý díky jeho pozornosti; dohadoval se o tom, z jeku a zvuků, které Harry vydával.

„Harry,“ zašeptal poblíž jeho ucha, cítil, jak se Harry pod ním chvěje. „Chtěl by ses společně vysprchovat?“

Severus si myslel, že je to dobrý způsob, jak je oba dostat společně nahé, aniž by měl Harry pocit, že jsou od něho očekávány jisté věci. Harrymu se líbily doteky, užíval by si je ještě více, kdyby byli nazí?

„Ano,“ Harryho odpověď bylo nehlasné zasténání; otočil se a uchvátil Severusovy rty ve vášnivém polibku. Severus mu polibek vrátil tak tvrdě, jak jen mohl, dal do něj všechno, co k Harrymu cítil. Lásku; touhu; starost; chtíč; potřebu – a pokud se do sprchy nedostanou brzy, oba skončí s lepkavým nepořádkem na posteli. Severus se neochotně odtáhl.

„Pak se tedy uvidíme tam,“ řekl Severus, sklouzl z postele a na roztřesených nohách se vydal do koupelny. Jakmile tam došel, vyčaroval do sprchy stoličku, aby si Harry mohl sednout, kdyby jeho noha byla znavená. Pak pustil vodu a přidal svoji hůlkou kouzlo proti opaření; sprcha v mudlovském hotelu by mohla být velmi vrtošivá.

Jakmile si přes hlavu sundal noční košili, uslyšel Harryho kroky a klikání hole, jak jeho manžel vešel do místnosti. Severus odhodil stranou svůj noční úbor a usmál se na Harryho. Harry se křenil od ucha k uchu a to byla další věc, které si Severus všiml; jak často v poslední době viděl Harryho se smát. Oh, stále měl své špatné dny, to Severus věděl; párkrát slyšel Harryho zvracet, ale ani zdaleka ne tak často, jak čekal. Zdálo se, že se Harry rozhodl zlepšit a Severus na něj nemohl být více pyšný, ani kdyby dostal vynikající z testu z lektvarů.

„Myslím, Severusi, že jsem trochu moc oblečený,“ řekl Harry s úsměvem a hříšně si olízl rty. Harry nechal hůl spadnout na zem a trochu se zapotácel, když zvedl ruce nad hlavu. „Myslíš, že bys mě mohl odstrojit?“

Severus neztrácel čas, přešel ke svému manželovi a škubnutím mu sundal triko přes hlavu, pak ho odhodil na podlahu. Již dříve viděl Harryho hrudník, když mu aplikoval balzám po té nehodě s lektvarem, o které měl pocit, že se stala již před lety. Stále tam měl jizvy, a Harryho oči se zavřely, když si všiml, že se na ně Severus dívá; pořád se za ně styděl. Severus poklekl a pak se natáhl, políbil každou jizvu, na kterou dosáhl, doufal, že tím Harrymu ukáže, že ho miluje; že ho miluje celého, s jizvami a se vším. Harry zalapal po dechu a prudce otevřel oči, podíval se dolů na Severusovu hlavu. „Děkuji ti,“ zašeptal Harry.

Severus dále pokračoval v líbání Harryho hrudě, holé s výjimkou malé cestičky vedoucí od pupíku a nořící se pod jeho boxerky. Erekce napínala textílii, na vrcholku vznikla malá vlhká skvrnka. Severus mu stáhl spodní prádlo; Harry z něho vystoupil a téměř při tom spadl, ale byl tam Severus a zachytil ho. Nabral Harryho do náruče a donesl ho do sprchy, tam Harryho usadil na stoličku. Ani jeden z nich nepředstíral, že by se chtěli nejdříve opláchnout; oba již ztěžka dýchali potřebou.

Severus si klekl před Harryho stoličku a položil ruce na oba Harryho boky; chlapcův penis vyčníval skoro ve vertikální poloze z hnízda temných kudrlin v jeho klíně, mokrých od provazců vody snášející se ze sprchy a z touhy. „Chci tě ochutnat,“ zachraptěl Severus.

Harry přikývl, zdálo se, že ztratil slova, ale navedl Severusovu hlavu dolů, do svého klína a rukama mu hlavu svíral a pohrával si s jeho vlasy. Jakmile Severusovy rty doputovaly k Harryho klínu, mladík vyrazil boky a překvapeně vykřikl. „OH! Oh, Severusi!“ zasténal. Severus vzhlédl, Harry měl oči zavřené, inkoustově zbarvené řasy mu vykreslovaly stíny na lících; obě tváře měl zardělé, růžový ruměnec se rozlil i přes krk až na hrudník. Severus pokračoval ve svém díle, sál a lízal, cítil, jak Harryho penis v jeho ústech ještě ztvrdl. Tak brzy? Usmál se pro sebe a začal sát ještě usilovněji, chtěl, aby Harry vyvrcholil, toužil po tom. Chtěl cítit semeno svého manžela na jazyku.

Nebyl zklamán. Párkrát ještě líznul a Harry byl hotový, křičel beze slov, přirážel, až téměř spadl ze stoličky a trhal Severusovy vlasy, když ztuhl a vyvrcholil, vylil tu sladkou chuť do Severusových dychtivých úst. Severus spolknul každičkou lahodnou kapku, sál a lízal, dokud Harry v jeho ústech neochabl. Nechal ho vyklouznout, ale políbil mu špičku a vzhlédl k chlapcovi, který se stále třásl po prožitém orgasmu.

„Oh, Bože! Páni!“ rozzářil se Harry. „To bylo – ani to nedokážu popsat. Nikdo mi tohle předtím neudělal,“ přiznal Harry s malým ruměncem, Severus s porozuměním přikývl, není divu, že Harry dosáhl vrcholu tak rychle. Ale to musí znamenat, že dokonce ani s Cedrikem tohle nedělali? Severus zjistil, že je čím dál tím zvědavější na to, co spolu ti dva dělali, ale nechtěl se radši ptát, aby Harryho nerozrušil.

„Žádný strach, Harry,“ řekl Severus s hříšným úšklebkem. „Čím více budeš trénovat, tím větší budeš mít výdrž.“

Harry zakvičel, když se Severus sklonil a znovu vzal do úst Harryho úd.

***

Den svatého Valentýna tento rok připadl na pondělí a pondělí byly dny, kdy měl Harry pravidelnou kontrolu u Poppy, kde byl vážen a šťouchán a bodán a všechno ostatní, co Poppy považovala za nezbytné. Severus měl mizernou náladu, obavami o to, jak Harryho prohlídka dopadne, nemluvě o tom čaji, který měl ráno u Brumbála před první hodinou. V podstatě to probíhalo stylem: Už jsi toho chlapce svedl? Zdálo se, že jediný Brumbálův zájem je, jak rychle může Harry porazit Voldemorta, ne o tom, jak se Harry z celé té situace cítí. Oba jejich prstýnky byly pod kouzlem utajení a Severus doufal, že svou svatbu po nějaký čas udrží v tajnosti.

Prvním ročníkům rozdal tresty s Argusem Filchem, a někteří z nich vypadali ještě více vyděšeni vyhlídkou, že by měli mít trest s ním. Druhým ročníkům rozdal rychlý test, který před nimi opravil a nikdo v něm neuspěl. Třetí ročníky slyšeli, že má špatnou náladu a chodili kolem něj po špičkách, a v co největší tichosti, jakou zvládli, uvařili pár ucházejících lektvarů, než kotlík Andrewa Thomsona vybuchl v oblaku zelených par.

„Nejste náhodou příbuzný s Longbottomem?“ zeptal se Severus zoufale. Každý ročník měl své vlastní Longbottomy a některý měl dva nebo tři. Všechny je vyhnal ven, ale až potom, co jim zadal dvanáct stop dlouhou esej, vzal jim nějaké body a pak se posadil na chvíli na židli, než zamířil do svých pokojů na oběd s Harrym. Harry byl stále trochu mimo z jedení před ostatními lidmi, a tak každý den obědvali společně; s tím, že Harry chodil do velké síně na snídaně a večeře. A ty dvě jídla, tam to vypadalo, že Harry jí jen tolik, aby mu to procházelo, a proto byl Severus ještě více rozhodnutý, že Harry toho sní dostatečně na oběd.

Harry tam již čekal, v pěsti muchlal kus pergamenu.

„Harry?“ zeptal se Severus, neschopný pochopit Harryho výraz. Posadil se na sedačku vedle Harryho; Harry mu podal ruličku. Severus ji rozmotal, a podíval se na její obsah. Byla to lékařská zpráva: Harryho lékařská zpráva. Severus si pročítal sloupce, testy a výsledky vedle nich. Srdce, plíce, ledviny, játra, dýchání, tam všude četl výsledek v normálu, a pak se konečně dostal k poslední kolence. Váha.

Pacientova váha je v normálním rozmezí pro jeho výšku.

Normální. Oh, Merline, normální. Stále byl na spodním okraji škály, ale byla v normálním rozmezí. Harryho váha byla zpět, zlepšoval se. Zlepšil se.

„Severusi, víš, co to znamená?“ zeptal se Harry se stydlivým úsměvem.

„Je ti lépe?“

„Více než to, Severusi. Znamená to, že je mi dost dobře, abychom mohli mít dítě.“

15.03.12 17:25
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one