Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
protože tak skvěle komentujete, tak přidávám novou kapitolu k Všechno není ztraceno. Věnováno em, lucik, Nade, Abigail, Lucka, aMaja, abigail.Snape, bacil, keishatko, grid, Saskya. Kapitolka je delší než obvykle a přidávám varování, obsahuje sex.
Adelaine
***

Část 56

V sobotu ráno se Severus rychle osušil ručníkem; lehce se zapotácel díky závrati, která ho přepadla. Držel půst, rituálně se vykoupal a vzal si požadované lektvary; a teď jediné, co musel udělat, bylo počkat na Harryho. Jakmile se Harry vykoupe a požije rituální lektvary (Severus vůbec nepochyboval, že se Harry postil, pro něj to rozhodně nebyl problém), on a Harry se společně usadí k rituálnímu jídlu, neboť energii budou potřebovat pro aktivity, které budou dělat později. Jediná podmínka přitom byla, že jídlo musí být jedeno z ruky a oni se musí navzájem nakrmit.

Tato část rituálu Severusovi dělala starosti. Bude Harry schopen přijmout jídlo z jeho rukou? Vzhledem k tomu, kolikrát mu bylo jídlo vnuceno proti jeho vůli, se Severus bál, že by se Harry mohl zaleknout, když budou muset tímto obřadem projít znovu, přestože teď již byl více ochotný. Severusův penis se naplnil krví, když ho otíral ručníkem, ale odmítl se mu věnovat více, orgasmus teď po očistných rituálech by byla katastrofa. Příště až vyvrcholí, musí být Severus uvnitř Harryho, tak si to rituál vyžadoval, pokud je Harry ten, kdo získává svou plnou sílu.

Jakmile jeho tělo bylo suché, Severus si stáhl své vlhké vlasy stuhou a oblékl se do tmavě zelených kalhot a smetanově bílé košile a pak zamířil do malé kuchyně v jejich podzemním bytu. Severus položil na kredenc několik talířů a začal připravovat jídlo na obřad. Brzy již sekal a krájel, jako kdyby připravoval ingredience na lektvary, celou dobu si pro sebe tiše pískal, takže neslyšel, jak se dveře od bytu otevřely, a polekal se, když se za ním ozval zvuk jemného odkašlání.

Severus se otočil. „Harry! Nečekal jsem tě takhle brzy.“

„Oh. Mám se tedy vrátit později?“ zeptal se Harry, strachy si skousl mezi zuby dolní ret.

„Ne, ne, to je v pořádku.“ Ani jeden z nich neprodiskutoval čas návratu a Harry se teď s obavami díval na jídlo; tuto část Severus s Harrym také neprobíral. Harry se podíval jinam a zavřel oči, mělce dýchal.

„Neřekl jsi mi, že v tom bude jídlo,“ obžaloval ho Harry stále se zavřenýma očima. Severus odložil nůž, umyl si ruce a přešel vedle Harryho a zvedl svému manželovi bradu, aby mu viděl do tváře. Harryho oči se třepotavě otevřely, hluboká smaragdová jezírka, v kterých se Severus toužil utopit.

„Je to součást obřadu, Harry. Předtím než začneme, se musíme navzájem nakrmit nějakým jídlem; je to proto, že jsme se den před očištěním postili; budeme potřebovat nějakou energii na to, co budeme dělat později. Nemusí to být moc, myslíš, že z mých rukou dokážeš trochu toho sníst?“

Harry přikývl, ale Severuse tím nezmátl. Věděl, jak těžké to pro Harryho bude, to nebylo něco, přes co byste se dokázali dostat za den. Harry stále zápasil, ale pravděpodobně dítě, na které se těšil, by mu mohlo pomoci se z toho zotavit, minimálně dočasně. Severus si nedělal iluze, je možnost, že se z toho Harry v životě pořádně neuzdraví; nejspíš vždycky bude mít potíže s jídlem, ale doufal, že Harrymu dokáže pomoci to kontrolovat.

Harry se položil do Severusova sevření jeho brady; nebylo to dobré, Severus se musel sehnout pro polibek. Harryho ústa se pod jeho otevřela jako okvětní lístky květiny pod paprsky slunce. Jeden z nich zasténal, nebyl si jistý kdo, ale stěží na tom záleželo, když se dále líbali a líbali. Severus ucítil, jak se mu Harryho erekce tlačí na nohu; nucená abstinence posledních pár dní jim zajistila, že oba vyvrcholí během obřadu. Navzdory bolesti, která Harryho zachvátí po jejich milování, když jeho tělo bude přijímat plnou sílu magie, nebyl důvod, aby si Harry neužil vše, co se bude dít předtím. Severus plánoval zajistit, aby během samotného aktu Harry netrpěl žádným nepohodlím.

Severus neochotně ukončil jejich polibek a podal Harrymu jeden talíř. „Nevezmeme si to do ložnice?“

***

Posadili se na postel s překříženýma nohama, stále úplně oblečení, zatímco se navzájem krmili jahodami, plátky melounu a malými kousky čokolády. Harry se trochu obával, že nebude schopný v sobě cokoliv udržet; po tom očistném lektvaru cítil lehkou nevolnost, ale když něco snědl, bylo mu trochu lépe.

Harry položil talíř na vedle stojící noční stolek. „Už toho víc nesním, Severusi.“ Žaludek se mu stáhl, byl z toho strašně nervózní a věděl, že kdyby se pokusil sníst toho víc, skončil by tím, že to vše vyzvrací, a to nechtěl, ne dnes.

Severus odložil i druhý talíř – ten, z kterého krmil Harryho – a natáhl se pro lehký polibek. Harry se napjal, když ucítil Severusovy ruce, jak pátrají po knoflících na košili. Harryho levá noha bolela, neboť byla již příliš dlouho v jedné pozici a on se odtáhl z polibku.

Severus se narovnal a upřeně se na něj zadíval.

„Harry? Jsi v pořádku?“

„Jen trochu nervózní, myslím,“ přiznal Harry, díval se kamkoliv jen ne na Severuse. Proč to bylo tak těžké? Již předtím dělali spolu tolik podobných věcí a Harry si náhle přál, aby tady byl jiný způsob, jak otěhotnět, aniž by se milovali. Nebyl jen nervózní, uvědomil si, byl vyděšený a nechtěl být vyděšený. Ne se Severusem, ne s mužem, kterého miloval.

„Harry, mluv se mnou,“ naléhal Severus, uchopil Harryho obličej do dlaní a vytáhl ho nahoru, takže se Harry díval do očí svého manžela.

„Já – já – jsem vystrašený, v pořádku?“ řekl Harry, cítil, jak koutky jeho očí svědí, když se pokoušel potlačit slzy. „Jsem vyděšený, jak moc to bude bolet a ty jsi tak velký a nemyslím si, že se do mě vůbec vejdeš!“ vychrlil spěšně Harry, pár posledních slov vykašlal mezi vzlyky a posunul se blíže k Severusovi, takže si mohl opřít hlavu o jeho hrudník.

Severus ho pohladil po vlasech. „Oh, Harry. Někdy to napoprvé trochu bolí, to nepopírám. Ale my to neuděláme jen tak přímo. Máme spoustu času, nemusíme nikam spěchat a ujišťuji tě, že si užiješ všechno, co dnes spolu budeme dělat. Trochu tě roztáhnu a ten lubrikant, který jsem dělal, v sobě obsahuje i svalový relaxant, takže by tě to moc bolet nemělo. Myslíš si, že tě chci vidět trpět, Harry?“

„Ne, jen trochu vyšiluju, viď?“

Severus Harryho políbil na vrchol hlavy. „Ne, Harry. Není hloupé mít strach a pochybnosti, je to lidská přirozenost. Budu se snažit, aby to pro tebe bylo co nejpříjemnější. Věříš mi?“

„Samozřejmě, že věřím! A – a ta bolest, kdy získávám sílu? Co tahle?“

„To se neděje během sexu, Harry. Obvykle to začíná hodinu nebo tak po. Takže všechno, co musíš teď udělat, je lehnou si na záda, uvolnit se a nechat mě se o tebe postarat, dobře?“ Severus ho jemně vtlačil do polštářů, takže si Harry lehl na záda a váha se mu konečně přesunula z bolavé nohy. Cítil se lépe, teď, po jejich malém rozhovoru. Severus mu řekl, že nejdříve budou dělat ostatní činnosti; Severus ho nejspíš vykouří, vypadalo to, že Severusovi se to líbí a Harry si rozhodně nestěžoval! Severus byl v tom dokonalý a věděl, že něco známého, pomůže Harrymu se uklidnit.

Severus se postavil ze strany postele a sundal si své vlastní oblečení tak rychle, že si Harry byl téměř jistý, že do toho bylo zapojeno kouzlo, kdyby ovšem tu nebyl ten fakt, že až do nabytí Harryho plné síly nesmí být žádné použito. Lehl si na záda a nějaký čas strávil prohlížením si svého manžela. Ani jeden z nich nebyl nijak pořádně osvalen, ale Severusovo tělo bylo dobře formováno a Harryho oči si nemohly pomoci a bloudily stále dále, přes široký hrudník a stále níže, až do míst, kde se z hnízda černých kudrlinek zvedal Severusův penis, červený a vzrušený. Harry si olízl rty; zatím Severuse neochutnal, stále ho ten čin poněkud odrazoval, mít něco v puse se mu nelíbilo, ale měl pocit, že by to jednou udělat měl, už jen proto, aby Severusovi oplatil, kolikrát to Severus udělal jemu.

Díval se, jak se Severus k němu přiblížil, třpyt v jeho temných očích, jak hleděl na Harryho ležícího v posteli, zapůsobil na Harryho úd, který zapulzoval. Přál si, aby mohli provést kouzlo, aby oba byli rovnou úplně nazí, spíše než aby čekal, až ho zbaví oblečení Severus. Ovšem nezapomínejme, že Severus, svlíkající ho, byla událost sama pro sebe.

Severus rozepnul každý knoflík na jeho košili, jeden po druhém, líbal každou píď kůže, která se objevila, a Harry téměř vřeštěl na posteli, než se Severus vůbec dostal poblíž posledního. „Severusi!“ zasténal Harry, byl bez dechu, když Severus se dostal ke knoflíku na jeho džínech a rozepnul ho pusou. Oh, Bože! Harry byl už tak tvrdý a to zatím nic nedělali. Severus zatahal za zip zuby a pak přitiskl obličej k Harryho boxerkám, napínaných erekcí. Harry cítil, že už je vlhký.

Chtěl to – Bože, jak to chtěl. „Severusi, Severusi,“ šeptal Harry, z každé strany podél sebe sevřel v pěstech ložní prádlo. Severus vzhlédl a olíznul si rty, stáhl Harrymu džíny a spodní prádlo přes nohy. V jeho konání byla krátká pauza, to když Severus rozvázal chlapcovy tenisky a sundal mu je, než mohl odstranit z Harryho těla i kalhoty a boxerky. Harry dneska neměl ponožky, takže byl nahý od pasu dolů, rozepnutou košili měl stále na sobě.

Severus se na něj upřeně díval s takovou intenzivní potřebou v pohledu, až si Harry pomyslel, že jistě shoří v plamenech rovnou teď na posteli. „Prosím. Oh, prosím!“ prosil, když se Severus znovu posunul nahoru, lízal a líbal Harryho na vnitřní stranu stehna. Harryho nohy se doširoka roztáhly, ještě více; pokrčil pravou nohu a pokusil se udělat to samé i s levou, ale nedokázal tak vydržet dlouho. Severus polaskal kolenní jamku, zvláštní pozornost věnoval bolavé levé noze, laskání mu pomáhalo rozptýlit bolest.

Stále lízal a líbal, občas i trochu hryzl, tím se Severus dostával až ke spojení Harryho stehen a přitiskl se k Harryho šourku, na chvíli vzal jedno varle do pusy, pak obě a Harry na posteli vyrazil boky. „Kurva! Oh, kurva!“ kvílel, zatímco jeho koule byly omývány Severusovým jazykem. Cítil se tak plný, měl pocit, že jeho varlata se v Severusových ústech zvětšují a Harry měl za to, že nejspíš vyvrcholí jen z tohoto dráždění. Cítil ostrý okraj Severusových zubů, ale nebolelo to, Severus byl velice opatrný, sál a lízal, jako kdyby nikdy v celém životě neochutnal nic tak lahodného. Harry slyšel sám sebe, jak lapá po dechu a ty úžasné zvuky slízávání, které vydával Severus. Cítil se tak nádherně nemravně a tak sexy, jak z tohohle mohl být vyděšený? Harry měl nádherný pocit; o tom se Severus postaral.

Severus uvolnil Harryho varlata a pak chvíli lízal kolem dokola začátek Harryho penisu, než se zvedl a polkl Harryho až ke kořeni, sál ze všech sil, v ruce laskal Harryho kulky. Harrymu se kroutily vnitřnosti, jak se pokoušel sám sebe uklidnit. Již pár dní neměl orgasmus a byl na pokraji vyvrcholení. „Severusi! Příliš brzy!“ pokusil se svého manžela varovat. „Budu příliš brzy!“ Zničilo by to obřad, kdyby teď vyvrcholil? Harryho tělo bylo těsně před vrcholem, chtěl tak zoufale vyvrcholit.

Severus ho pustil. „To je v pořádku, Harry. Jestli potřebuješ, tak vyvrchol. Dneska budeš mít více než jeden orgasmus. To jen já se musím držet zpátky; kvůli rituálu musím vyvrcholit až uvnitř tebe. Ty se můžeš udělat tolikrát, kolikrát chceš,“ Severus se na něj hříšně usmál a znovu sklonil svou hlavu. Harry sledoval, jak je jeho úd přivítán do teplých, vlhkých úst, a sledoval, jak klouže ven a dovnitř Severusovy pusy.

„AHH! AHH! SEVERUSI! Ohmůjbožeseverusi!“ vykřikl Harry, zatímco přirazil boky, cítil, jak jeho penis udeřil až vzadu do Severusova hrdla, když vytryskl. Měl pocit, jako kdyby vyvrcholilo celé tělo, chvěl se a lapal po dechu, zatímco stříkal a stříkal a Severus spolykal každou kapičku z jeho měknoucího údu, který ale nebyl úplně zvadlý.

Harry cítil, jak se Severusova vlastní erekce tlačí na jeho nohu, zanechává vlhkou stopu. To, co Harrymu dělal, vzrušilo Severuse? A byl by Harry taky tak vzrušený, kdyby udělal to samé svému manželovi? Možná to jednoho dne zkusí. Severus stále lízal a cucal Harryho penis, ale teď daleko něžněji, protože věděl, jak citlivý je Harry po vyvrcholení. Jeho ruce opět polaskaly Harryho šourek a jeden prst se ponořil hlouběji, mezi jeho nohy a Harrymu se zastavil dech. Věděl, že to někdy musí udělat, ale byl jen překvapený, to bylo vše. Po svém vrcholu se cítil trochu povadlý a gumovitý, ale pak tam znovu ucítil napětí, jako kdyby na něco čekal.

Severusovy prsty jemně obkroužily jeho vstup, ale neudělal nic, aby do něj vnikly. Harry byl překvapený, že to mírně bolí a škube, jako kdyby chtěl být naplněný. Severusovo sání jeho penisu, ho učinilo opět tvrdým. Zasténal a lehce se zavrtěl; Severus si strčil prsty do pusy a sál je společně s Harryho údem, pokrýval je slinami a kapkami touhy, než je vrátil k Harryho konečníku a opět ho poškádlil. Stačilo pár sekund téhle činnosti a Harry zoufale toužil po něčem, čemkoliv, co by ho naplnilo. Cítil se tak prázdný.

„Severusi! Prosím! Prosím!“ téměř vzlykal frustrací a pak konečně, konečně, cítil, jak se Severusův prst tlačí do něj. Ze začátku si nemyslel, že to půjde, ale náhle se Harryho tělo uvolnilo a Severusův prst do něj pronikl. Severus byl v něm; prst se kolem trochu kroutil, jako kdyby něco hledal.

„OHH! OHH!“ zakvílel Harry, když prst našel to, co hledal a on spatřil hvězdy. Severus znovu to místečko pohladil a Harry téměř okamžitě vyvrcholil. Bože, to bylo fantastické! „Ještě, oh Bože, ještě!“ prosil Harry, vyklenul boky, aby Severusovi umožnil lepší přístup k jeho tělu. Severus nechal jeho penis vyklouznout a natáhl se pro lahvičku na nočním stolku, celou tu dobu se na Harryho toužebně díval. Harry si ten pohled vychutnával. Cítil se žádaný. Cítil se milovaný. Cítil se drahocenný.

Severus vyndal prst a Harry se chtěl sevřít a udržet ho uvnitř. Takže proto mají lidé rádi sex? Kvůli tomu magickému místu uvnitř? Harry lenivě sledoval Severuse, jak vymáčkl lubrikant a natřel si ho tentokráte na dva prsty. Trochu se obával, že se tam dva prsty nevejdou, ale jeho tělo bylo roztažené a vůbec ho to nebolelo. Když Severus znovu pohladil tu magickou uzlinu uvnitř, Harry měl pocit, jako kdyby se vznesl ke stropu. O kolik to bude lepší, když v něm bude něco delšího a tlustšího? Harry se zavrtěl, byl připravený na víc. Severus ho políbil, zatímco přidal třetí prst. Harry mu zalapal po dechu do úst, tentokrát to trochu bolelo, ale byl to dobrý druh bolest.

„V pořádku, Harry?“ zeptal se Severus, když se odtáhnul a podíval se na Harryho.

„Jo.“

Stále jednou rukou Harryho hladil a roztahoval, zatímco druhou rukou neobratně pokrýval svoji erekci a Harry se pokusil nezpanikařit. Severus byl obrovský, větší, než tři prsty a bál se, že dokonce i s roztažením, se do něj nevejde. Severus vytáhl prsty a dlouze a hluboce Harryho políbil, Harry cítil srdeční údery toho muže oproti svým a usmál se, když si představil, že jejich srdce tlučou vedle sebe.

Severus uchopil rezervní polštář a umístil ho pod Harryho boky. „Je to takhle v pořádku nebo si chceš lehnout na břicho?“ zeptal se.

„Takhle,“ odpověděl Harry. „Chci tě vidět.“

Severus rozetřel další lubrikant na svých prstech, ještě jednou Harryho roztáhl a pak nanesl ještě trochu na svůj penis. Klekl si v pozici mezi Harryho nohama, přidržel chlapcovy nohy za stehna. Severus se posunul dopředu, ale Harry se trochu napnul. „Uvolni se, Harry. Dýchej, pojď ke mně, to je ono, to je ono. Nechci tě zranit,“ Severusova slova Harryho ukonejšila a tak si dovolil se uvolnit, a tím povolil svému manželovi konečně porušit bariéru jeho těla.

Trochu to bolelo a pálilo, ale ne tak mnoho, jak očekával, a Harry náhle ucítil, jak celý ten tlak, všechny jeho obavy odtekly, jak se uvolnil kolem Severusova penisu a dovolil si to užívat. „V pořádku?“ Severus se podíval na něj; pot se mu hrnul z čela, jak se snažil udržet se v klidu, protože měl strach, aby nezranil Harryho.

„Jsem v pořádku, Severusi, můžeš se pohnout,“ usmál se na něj Harry a pohladil Severusova záda a slabiny.

Severus se pohnul, Harry ucítil manželův penis přesně proti svým kulkám a zavrtěl se, miloval ten sykot, který se nad ním ozval, když to udělal. „Merline, Harry! Víš vůbec, jak skvělé je být v tobě? Jsi tak horký, tak úzký. Kurva!“ vykřikl Severus a ostře do Harryho přirazil. Mladík nikdy neviděl, že by ten muž tak náhle ztratil kontrolu a miloval to. „Chci v tobě vyvrcholit, Harry. Chci tě zaplnit svým semenem, pokrýt tě jím, abys mě cítil ještě celé dny. Dotkni se sebe, Harry. Chci tě vidět vyvrcholit, chci vidět, jak se rozliješ po svém břichu a hrudi, zatímco já vyvrcholím v tobě.“

„Oh, Merline!“ zasténal Harry při Severusových slovech, pronesených tím sametovým hlasem, takže si chytil penis ještě dříve, než muž domluvil. Mluvení o sexu tímto hlasem by mělo být nelegální, jak se předpokládá, že má přežít tento útok? Harry obtočil ruce kolem svého penisu a zběsile si ho třel nahoru a dolů, zatímco do něj Severus přirážel tak tvrdě, až čelo postele rachotilo o zeď za ním.

„Harry! Harry!“ zakvílel Severus a znovu do Harryho vrazil. „Už déle nevydržím!“

Harry pevněji zmáčkl svůj úd, a pak Severus mírně posunul a podařilo se mu uhodit do toho magického místa. „Tam! Oh, Bože, tam!“ zachraptěl Harry. Sevřel ruce, jeho varlata se napnula a věděl, že každým okamžikem vyvrcholí. „Už budu, Severusi! Už! Ah! Ahh! Ano!“ sténal Harry beze slov, zatímco jeho ejakulace tryskala a rozlévala se z jeho penisu, přes břicho a hrudník, přesně jak Severus chtěl a celé jeho tělo začalo připomínat želé, jak ležel na posteli a třásl se po doznívajícím orgasmu.

Severus přejel rukou přes tekutinu na Harryho břichu a olízl si prsty, chutnal Harryho, zatímco druhou rukou ho držel za boky, natolik pevně, aby tam vznikla modřina, a znovu a znovu do něj přirážel. Brzy již Severus potřeboval obě ruce, aby přidržovaly Harryho boky; Harryho to teď trochu bolelo, ale věděl, že Severus musí vyvrcholit v něm, aby obřad fungoval, takže se snažil necukat sebou, jak čekal na Severusův vrchol.

Netrvalo to dlouho. Harry cítil, jak se penis uvnitř něj ztvrdnul, varlata u jeho zadku se napnula, plná a ztěžklá a pak náhle Severus v něm explodoval a Harry cítil, jak je zaplněn vlhkým teplem. „Harry! Harry! Miluji tě! Miluji tě!“ vykřikl Severus, jak se přes něj převalil orgasmus a pak se pevně přisál na Harryho krk a jeho tělo se stávalo těžším a těžším na Harrym. Harry nechtěl zkazit náladu, ale shledal, že se mu trochu těžce dýchá. „Severusi, začínáš být těžký,“ řekl s úsměvem.

Severus se z něj odsunul, takže ležel více vedle Harryho než na něm. Oba dva lapali po dechu a byli zpocení. Harry zíral na svého manžela s obrovským úsměvem. „Musíme tohle praktikovat často, že jo? Abych otěhotněl?“

„Předpokládám, že ano,“ řekl Severus, zvedl hlavu a políbil Harryho. „Zranil jsem tě?“

„Ne, no dobrá, jen trošku, ale nebylo to tak hrozné, jak jsem si myslel, že bude. Co byla ta – ta věc, které ses uvnitř dotýkal?“

„To, můj drahý Harry, byla tvá předstojná žláza. Dobré, ne?“ Severus se na něj usmál, podepřel si hlavu loktem.

„To proto je mezi kouzelníky tolik gayů? Protože mají tohle magické místo?“

„Ne, Harry. Není magické, mají jej i mudlové.“

„Oh, ale rozhodně je magicky cítit!“ smál se Harry.

„Ano, myslím, že najdeš spoustu lidí, kteří s tím budou souhlasit. Teď, je čas, abychom se vykoupali, co myslíš?“ zeptal se Severus, díval se na Harryho tělo pokryté spermatem.

„Jen pokud se vykoupeme spolu,“ řekl Harry s lehkým úsměvem.

„Nikdy jsem nezamýšlel nic jiného,“ souhlasil Severus a znovu Harryho políbil.

17.04.12 19:43
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one