Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
nová kapitola k Všechno není ztraceno. Asi se opakuji, ale jsem vám vážně vděčná za všechny vaše komentáře. Takže moc děkuji Saskya, Jituí, em, abigail.Snape, Ella, aMaja, Lucka, Nade, Sajuri, EnniAn, bacil.
Adelaine
***

Část 58

Harry se zavrtěl na židli během Přeměňování; nemohl přestat myslet na to, co se stalo včera po Lektvarech a těsně před obědem. Jeho mysl si v hlavě neustále dokola přehrávala scénu, hlas jeho manžela mu zněl v hlavě, jako kdyby byl vedle něj. Harry věděl, že je to pouze vzpomínka, ale tím to nebylo o nic méně silné.

Nemůžu čekat až do večera, Harry. Tak zoufale chci být uvnitř tebe. Chci cítit, jak svíráš můj penis, zatímco vrcholíš. Chci tě slyšet křičet na vrcholu moje jméno. Harry opravdu vyvrcholil s křikem na stole svého manžela a jeho tělo bolelo, v očekávání, kdy to budou moci dělat znovu. Poté, co se milovali poprvé, což bylo skoro před měsícem, Harry vypadal, že toho nikdy nebude mít dost. Bylo to, jako kdyby jeho manžel byl návykový.

Harryho úd se naplnil krví, jen si na to vzpomněl a nepříjemně se na židli zavrtěl. Merline, byl tak tvrdý! Hodina končila za hodinu a půl a Harry zoufale potřeboval nějakou úlevu, alespoň někde v soukromí vlastní rukou. Profesorka McGonagallová už mu zamítla žádost, aby mohl jít do umývárny a Harry mrzutě zíral na kotě na své lavici; už ho přeměnil do židle a zpět. Kouzla mu šla mnohem snadněji teď, když měl přístup k plné síle, ale McGonagallová mu přesto nedovolila jít na záchod.

Jeho lavice byla skoro úplně vzadu, viděl by někdo, kdyby si ho vyhonil pod stolem? Rozhlédl se po třídě; každý se soustředil na svůj úkol, místnost byla zaplněna zvukem mňoukajících koťat. Hermiona a Harry dokončili zadání daleko před ostatními a tak si měli číst, dokud se zbytek žáků bude pokoušet přeměnit kotě do židle. Hermiona byla skloněna nad svou knihou, vlasy jí padaly přes obličej, Ron na Hermionu párkrát civěl, doufal, že mu dá nějakou nápovědu, ale Hermiona si toho nevšimla. Když četla, nevšimla by si, ani kdyby svět kolem ní skončil.

Harrymu penis pulzoval v kalhotech; dal ruku pod lavici a předstíral, že se škrábe na stehně. Zahleděl se do knihy před sebou, ale nevnímal ani slovo z té stránky. Dokázal se soustředit pouze na svůj bolavý úd. Sklouzl rukou výše po stehně, ale neodvážil se až na penis, ještě ne; stále se obával, že by někdo mohl vidět, o co se pokouší. Nemusel by to být problém, kdyby ho jen McGonagallová nechala jít na záchod, když o to žádal. Párkrát zatáhnout v jedné z kabin a byl si jistý, že by vyvrcholil do vteřiny a byl by schopný soustředit se na zbytek hodiny.

Bože, co to s ním Severus dělá jen při vzpomínce! Harry si byl jistý, že nikdy předtím takhle sexem fascinovaný nebyl. Bylo to, jako kdyby tu noc, kdy se milovali poprvé, Severus otevřel stavidlo. Harryho zajímalo, jak to předtím bez toho mohl zvládat; teď chtěl být se Severusem po celý čas a jeho manžel by proti tomu jistě také nic nenamítal. Harry si skousl ret, použil bolest jako rozptýlení od toho, aby sténal nahlas. Mohl být tak hlasitý, jak chtěl v jejich chráněných a kouzlem ztišených komnatách, ale tam teď nebyl. Byl uprostřed třídy, pro boha živého, a napadlo ho, jestli má opravdu zdravý rozum, že to dokonce vůbec zvažuje. Právě teď s dalšími dvaceti žáky a s ředitelkou jeho koleje procházející třídou.

On to více než jen zvažoval; jeho ruka se přestěhovala na horní spojení jeho stehen a tvrdě zmáčkla tu bouli tam, snažil se úlevně nesténat. Oh, kurva, to bylo tak dobré! Ne tak dobré, jako když se ho dotýkal Severus, ale Severus tady nebyl a Harry potřeboval vyvrcholit, aby se zbavil té bolesti. Zmáčkl rukou to místo znovu a lehce přirazil, třel si penis o ruku.

„Eww!“ zaječela Levandule Brownová s očima rozšířenýma jako talíře. „Profesorko! On si ho honí! Harry!“

Harry prudce vytáhl ruku z pod stolu a cítil, jak se mu ponížením celý obličej zalévá ruměncem; zbytek třídy se otočil a zíral na něj. Dokonce i Hermiona se odtrhla od knihy a Harry si přál, aby se v právě teď otevřela podlaha a pohltila ho.

„Pane Pottere, toto je hodina! Říkala jsem vám, ať si čtete, a ne abyste se oplzle choval na veřejnosti!“

Třída se zachichotala a Harryho tvář ještě více zčervenala. Tohle nepřežije. A navíc k té hrůze, že byl chycen a zahanben, jeho erekce se vůbec nezmenšila, pokud vůbec něco, tak se stala ještě bolestivější a Harry měl zoufalou potřebu se udělat, kdekoliv, ať někdo kouká nebo ne.

„Tohle nejste vy, Pottere,“ řekla McGonagallová a její pusa se stáhla do tenké linky. Pozvedla hůlku a mávla s ní kolem třídy, a přitom pronesla formuli, kterou Harry neznal.

Modrá mlha se usadila kolem Harryho a pak odtekla k Pansy Parkinsonové, která zbledla a roztřásla se, sedíc za svou lavicí.

„Odebírám Zmijozelu dvacet bodů, slečno Parkinsonová, a uděluji vám trest dnes večer v osm s panem Filchem. Jestli vás ještě někdy chytím, jak proklínáte někoho v mé třídě, budete vyloučena! Vy ostatní, ven! Hodina je dnes skončena dřív!“

Harry se postavil, že odejde, ale McGonagallová potřásla hlavou. „Zůstaňte tady, pane Pottere.“

Harrymu se teď bolest skoro zdvojnásobila a tak se posadil na stůl lapaje po dechu; takhle strašné vzrušení nebylo normální, ačkoliv to vzniklo tímto způsobem. Jaké kouzlo na něj Pansy použila? Jen doufal, že ho budou moci zrušit brzy, nemohl takhle chodit celý den.

Jakmile ostatní odešli, profesorka McGonagallová hodila do ohniště vzadu ve třídě letaxový prášek a zvolala učebna lektvarů. „Severus Snape,“ řekla a téměř v ten okamžik se hlava mistra lektvarů objevila v krbu.

„Co pro vás mohu udělat, profesorko McGonagallová?“ optal se klidně, ale s obavou se podíval na Harryho, který seděl na lavici blízko krbu.

„Pansy Parkinsonová Harryho proklela kouzlem touhy,“ řekla profesorka McGonagallová. „Zajímalo mě, jestli máte něco, čím to zrušit. Nějaký anti-afrodisiakální lektvar nebo něco?“

„Dobrá, Pottere. Pojďte sem,“ řekl Severus, když se posunul na stranu a nechal Harryho projít letaxem.

„Moc se omlouvám, Harry,“ řekla profesorka McGonagallová. „Kdybych to věděla, nikdy bych tě takto nezahanbila před celou třídou. Doufejme, že se v době večeře už budete cítit lépe.“

„Um, díky,“ řekl Harry, zatímco vstoupil do ohniště a letaxem se dopravil do Severusova kabinetu. Viděl třídu otevřenými dveřmi kabinetu a cítil, jak jeho tvář hoří ještě více. Nepochyboval, že to, co Pansy udělala a co se Harry pokoušel dělat ve třídě, se brzy roznese po celé škole. Severus zavřel dveře mávnutím hůlky.

„Harry, běž a počkej v našich pokojích. Jen ukončím hodinu a vrátím se k tobě, v pořádku?“

Harry přikývl a zamířil do jejich obývacího pokoje, cítil se bolavý a tvrdý a doufal, že Severus bude schopný s tím něco udělat.

***

Když Severus vstoupil do obývacího pokoje, poté, co zadal poslední třídě domácí úkol, našel Harryho rozvaleného v jednom křesle, s vyhrnutým školním hábitem a kalhotami u kolen; obě ruce naléhavě držely penis. Měl zavřené oči, takže neviděl Severuse, který vstoupil do místnosti, a boky neustále přirážel do rukou, ale zvuky, které vydával, nebyly ty plné potěšení, spíše plné frustrace nebo bolesti.

„Harry,“ řekl Severus jemně, poklekl vedle Harryho křesla a položil ruku na manželovo nahé koleno. Harrymu se třepotavě otevřely oči, rozšířené za brýlemi.

„Severusi!“ celý Harryho obličej zaplál červení a svěsil hlavu, jakoby ponížením, ale Severus ho zachytil. „Je mi to líto! Nemohl jsem si pomoct – nemůžu – nejde – nedokážu vyvrcholit!“ vzlykal Harry. „Máš lektvar? Jak říkala profesorka McGonagallová?“

„Neexistuje nic jako anti-afrodisiakální lektvar, Harry, ale můžu ti s tímhle pomoct.“

„Můžeš?“ Naděje v Harryho hlase donutila jeho srdce poskočit. Harryho ruce ztratily pevný stisk na penise a upřeně na Severuse zíral po nějakou dobu.

„Ale stěží jsem mohl McGonagallové říct, že se s tebou musím pomilovat, že jo?“ usmál se na Harryho a natáhl se pro polibek, lehký ale vášnivý. „Kouzlo, které Pansy použila, se používá na rozrušení protivníka při souboji, ale ona ho zakouzlila na spolužáka. Promluvím si s ní o tom, toho se neboj, Harry. Sníží se to, pouze když dosáhneš orgasmu z rukou někoho jiného, to proto nemůžeš sám vyvrcholit, Harry. To nefunguje.“ Severus něžně Harrymu sundal ruce z penisu a položil je na opěradlo křesla, natáhl se, aby polaskal Harryho úd svoji vlastní, větší rukou. Harry vyjekl, ale tentokrát, jak Severus věděl, to bylo rozkoší, ne bolestí. Harry zaklonil hlavu na opěradlo křesla a, jakoby ani neměl kosti, se do něho vpil, zatímco Severusovy prsty prováděli svoji magii.

Harryho sténání a vřískot mělo efekt na Severusův penis a trochu se zavrtěl, jak se snažil ulehčit tlak na svém bolavém údu. Jak se Harryho boky vzepjaly proti jeho rukám, Severus viděl, jak celé Harryho tělo ho pokouší a on se tolik chtěl zabořit dovnitř do toho úzkého tepla. Ale bylo Harryho tělo na to dostatečně v pořádku? Teprve včera odpoledne měli poslední pohlavní styk, a obvykle čekali několik dní mezi tím, než zkusili styk znovu, ale dělali mnoho jiných věcí.

Severus přesunul druhou ruku pod Harryho zadek a něžně ukazováčkem obkroužil vstup do mladíkova těla. Harry zakvílel, rozhodl za něj. „Do mě! Bože, Severusi! Do mě! Chci tě mít uvnitř!“

„Accio lubrikant!“ zvolal Severus přerývavým dechem. Sundal ruce z Harryho těla, aby zachytil lahvičku a chlapec skoro zavyl utrpením, když Severusovy ruce zmizely.

„Ššš, Harry. To je v pořádku, brzy, brzy,“ řekl, pak pronesl kouzlo, které je svléklo v pouhé vteřině. Celé Harryho tělo bylo napjaté potřebou a Severus nebyl o moc vzadu dokonce, i když na něj nebylo uvrženo kouzlo touhy. To byl pouze Harry, kdo Severuse dělal tak šíleným. Pokryl prsty gelem a připravil mladíka tak rychle, jak jen to zvládl, našel Harryho prostatu téměř na první pokus – teď už tělo svého manžela znal. Harry zaječel jeho jméno: „Severusi!“ a zabořil nehty do Severusových zad. Severus rychle rozetřel lubrikant na svůj pulzující úd, pak Harryho tělo nadzvedl v křesle.

Severus se posadil na křeslo a Harryho si usadil na klín; navedl Harryho na svůj penis. Severus zasténal, jak cítil, kterak se Harryho tělo spouští na jeho vlastní, ten horký, úzký průchod ho uchvátil jako by byl pokrytý sametem. Nikdy tohohle nebude mít dost, být uvnitř Harryho, být s Harrym jako jeden, a hrdelně zasténal, když se Harry začal pohybovat, pohupoval se na něm nahoru a dolů. Harryho ruka sevřela zádovou podpěru u křesla, jak se houpal na Severusově klíně, na jeho penisu. Severus chytil Harryho za boky, ale snažil se nediktovat Harrymu rytmus. Věděl, jak paralyzující některá tyto kouzla touhy mohou být, a věděl, že Harry potřebuje vyvrcholit, co nejdříve to půjde, aby se přestal cítit tak frustrovaně.

Harryho oči se zavřely a pusa se mu otevřela, jak si olízl rty a lapal po dechu. Penis mu stál skoro vertikálně z hnízda tmavých kudrlin, prosakoval preejakulátem a potřísnil Severusův hrudník, jak se společně pohybovaly v tom starodávném rytmu. Mezi nimi nebyl prostor pro Harryho ruce, tak se trochu předklonil, aby tím svým hrudníkem umožnil Harryho penisu nějaký tlak, o který se mohl třít. Harry vykřikl a zrychlil své přírazy; Severus cítil to napětí procházející Harryho tělem a věděl, že jeho manžel je na pokraji.

„Pojď, pro mě, Harry. Pojď,“ naléhal Severus, věděl, jak moc Harry miluje jeho hlas. „Zahrň mě sebou, Harry.“

„Kurva! Oh, kurva!“ vykřikl Harry, jak se celé jeho tělo otřáslo, a Severus cítil, jak jeho hrudník a břicho jsou zalité manželovým semenem. Harryho zadek se sevřel kolem Severusova penisu a to bylo vše, co Severus potřeboval, aby mu to taky přišlo, zaplnil Harryho s každým ostrým tepem jeho penisu. Harryho ústa byla na jeho, zběsile ho líbal, jejich hrudě se lepily k sobě Harryho uvolněným spermatem, ale trvalo dlouho, než Harry ten zběsilý polibek zastavil. Severus si samozřejmě vůbec nestěžoval. Docela šťastně by mohl Harryho líbat celý večer, ale poněkud hlasitě mu zakručelo v břiše, což zlomilo náladu.

Harry odtrhl svá ústa, usmál se a lehce se zahihňal. „Hladový?“ zeptal se.

„No, právě jsme spálili docela dost energie,“ řekl Severus, políbil Harryho na nos. „Jsi v pořádku? Nebolí tě to moc po včerejšku?“ Severus Harryho nadzvedl, takže jeho ochablý penis vyklouzl z manželova těla.

„Ne, jsem v pořádku, Severusi. Stejně si myslím, že jsem to potřeboval. Proč si myslíš, že mě takhle začarovala?“ Harry se posunul, takže seděl schoulený na Severusově klíně, hlavu položenou na manželově rameni. Stále byli oba nazí a Severus byl překvapený objevem, o jak moc je Harry klidnější teď, ve své vlastní kůži. Bylo to, protože konečně nabral nějakou váhu? Možná si o sobě přestal myslet, že je tak ošklivý? Severus špičkou prstu obkroužil Harryho jizvy na hrudníku a ulevilo se mu, že Harry nic nenamítal.

„No, pokud jste neměli souboj, tak mě napadá jen jediný další důvod, proč by někdo mohl někoho proklít kletbou touhy. Ona chtěla být tou, která ti od ní pomůže.“

„Ugh! To je hrozný!“ zvolal Harry. „Ona je holka! A tak jako tak jsem stejně ženatý!“

„Ano, ale to lidé ve škole nevědí, Harry. Jsi velmi přitažlivý mladý muž, víš. Mohl jsem to očekávat dřív.“

„Chceš mi říct, že lidé se mě nejspíš pokusí proklít, protože je přitahuji?“

„To je možné, ano. Stávalo se to po celou dobu, co jsem byl ve škole, stejně tak jako lektvary lásky, samozřejmě, ale ty bylo lehčí zkonfiskovat. Kouzla jsou jednodušší.“

„Ale je to kouzlem! Není to skutečné; nemohl bych milovat nikoho jiného! To je – to je skoro jako znásilnění!“

„To je, Harry, to je taky důvod, proč to Pansy Parkinsonové neprojde bez trestu. Myslíš si, že budu stát nečinně stranou a nechám tě zranit? Kýmkoliv?“

„Co jí uděláš, Severusi?“ V Harryho hlase byla znát trochu obava o tu dívku, ale Severus se tím nenechal odradit.

„Zmijozelové kladou veliký důraz na čest, Harry, více než vůbec uvěříš. Ona zostudila svou kolej; nebudu muset udělat nic, zbytek Zmijozelů na její potrestání pomyslí jako první. Nicméně jako ředitel její koleje, ví, že mi bude muset čelit, aby si odpykala dnešní akci!“

„Ale Zmijozelům bude jedno, že proklela Nebelvíra!“ protestoval Harry, obrátil tvář čelem k němu.

„Ano,“ souhlasil Severus klidně, věděl, že mezi těmito kolejemi neexistuje žádná láska. „Ale to není ta její ostuda, Harry. Udělala něco, co by žádný Zmijozel neměl udělat. Nechala se chytit.“

20.04.12 01:46
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one