Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3171 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3019 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2984 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky všichni,

vím, že je toho zoufale moc, ale mám toho teď dost a jsem hrozně unavená, tak sem si říkala, že vám sem dám alespoň takový kousek, že budete určitě rádi :-)

Jinak mi v komentech můžete říct ke kterým překladům byste rádi další kapitolky, jen ne Dark gifts, pro tu sem ještě nenašla překladatele :-(

Sirina

6. část

Cedrik Harryho za těch čtrnáct dní do jejich schůzky moc často nevídal, ale za to na něj hodně myslel. Dělal si o mladšího chlapce starosti. Jestli Harry nedal své jméno do poháru, znamená to, že to byl někdo jiný, ale proč by to dělal? Harry byl mladší než ostatní závodníci, měl míň zkušeností a zdálo se, že to Cedrika dost rozčilovalo.

Na škole se začaly objevovat odznaky, Potter smrdí, Potter je lotr… Cedrik už řekl svým přátelům, aby je nenosili, bylo to opravdu odporné a zajímal se, jak se cítí Harry, když celá škola stojí proti němu. To ho přimělo si vzpomenout na to, jak před pár lety považovali Harryho za dědice Zmijozelu. Cedrik se rozhodl, že to s Harrym musí na jejich rande probrat a pokusit se odvést Harryho mysl od těch nehezkých věcí.

Nebyla to jen Harryho překvapivá účast na turnaji, ale také Brumbálův útok, při kterém Harryho téměř udusil a Cedrik si přál, aby ho tenkrát přesvědčil k návštěvě madam Pomfreyové. Proč Harry tak prudce reagoval, když se Cedrik pokoušel uvolnit jeho knoflíčky na košili? Chtěl jen vidět ty modřiny na Harryho krku, ale možná si Harry myslel, že si na něj chtěl dovolovat (pozn. překladatelky: Vím, zní to divně, ale prostě je to fráze, osahávat by asi bylo lepší). Cedrik by to neudělal, Harry byl na tyhle věci ještě mladý, možná jen pár polibků. Harry by se určitě nebránil pár pusám nebo ano? Cedrik se zasnil o tom, jaké by bylo se s Harrym líbat.

V sobotu, v den jejich rande se vzbudil s ulepenými kalhotami a úsměvem, byl rád, že je primus a má své vlastní pokoje. Zdálo se mu o Harrym, nedávno už několik snů měl, ale dokázal svou touhu udržet.

***

Harry se v den jeho rande se Cedrikem vzbudil s pocitem, že je ještě míň vyspaný, než večer, kdy šel do postele. Stále častěji měl noční můry a také nedůvěra zbytku školy udělala své. Kdyby nebylo Hermiony a Cedrika, nevěděl by, co dělat. Myslela na své rande se Cedrikem, srdce mu zběsile bušilo. Ron s ním ještě nemluvil a Harry věděl, že by dokázal zvládat líp nenávist ostatních, kdyby mu Ron věřil.

Ron byl jeho první přítel a Harryho bolelo, že si jeho přítel o něm myslí, že hledá pozornost a lže. Fred, George a Giny s Harrym sice mluvili, ale měl dojem, že si nejsou sto procentně jistí, jestli lže nebo ne.

Obrátil se, Ronova postel byla prázdná. Držel si od Harryho odstup tak, jak jen to bylo možné. Harry si povzdechl, jak vstával. Hledal ve svém kufru mýdlo. Bylo ještě brzo, slunce sotva vyšlo, Dean, Seamus a Neville ještě spali a Harry si myslel, že by si mohl dát sprchu, ještě než se vzbudí, aby měl nějaké soukromí.

Bylo obtížné ve škole pro sebe najít čas, bylo pořád kolem plno lidí, ve třídě, v jídelně, dokonce i v ložnici a Harry chtěl být chvilku sám. Nebylo to jen proto, že se někdy potřeboval uspokojit, ačkoliv to bylo fajn, ale potřeboval být sám, jen on. Jen Harry. Ne Potter, ne chlapec, který přežil a tak dál. Jen Harry. A jestli byl ve sprše sám, nepotřeboval používat kouzlo krásy. A to bralo jeho energii.

 

14.09.10 18:34
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one