Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
nová kapitola k Všechno není ztraceno je věnována abigail.Snape, anneanne, Saskya, em, keishatko, Ella, aMaja, Lucka, bacil, Nade.
Přidávám vlastní varování: Je to trochu nechutný!!!
Adelaine
***

Část 61

„Ty bastarde!“ zaječel Harry a zápasil v Severusově sevření, ale dával pozor, aby se zatím neosvobodil. Voldemort musel uvěřit, že Harry je bez hůlky bezmocný. Severus vykroutil Harryho hůlku hned, jakmile vstoupili do Raddleova statku, a dal ji Temnému Pánovi a poklonil se před tím démonem. Oh, Voldemort zaplatí za všechno, co udělal Severusovi. Všichni zaplatí.

Voldemort stál na stupínku, který byl v minulosti pódiem pro muzikanty, kdykoliv se v Raddleově panství pořádalo cokoliv naživo, jako třeba bály. Za tou stvůrou byla židle, která vypadala jako trůn; byla jen ze dřeva a sprejem nastříkaná zlatě, a i Harry, jak se na ni upřeně díval, viděl, že malba v některých místech není nastříkaná. Těžko se mohl dívat na Voldemorta; jen oční kontakt s tou kreaturou mu způsoboval vzplanutí bolesti v jizvě na čele, a na to se nesměl soustředit. Než odešli z Bradavic, Severus mu dal dávku lektvaru proti bolesti; pomáhala mu jak s bolestí v noze, tak v jeho jizvě.

„Pracoval jsi pro něj celou dobu!“ pokračoval Harry ve vykřikování, jak se kroutil v Severusově pažích. „Jsi zasraný zrádce!“ Voldemort si otáčel Harryho hůlkou ve svých bledých, hubených prstech. Harry po tomhle bude chtít novou hůlku; nebyla možnost, že by chtěl nadále používat tu, s kterou tak bezohledně zacházel Voldemort.

„Samozřejmě,“ řekl klidně Severus. „Snad sis doopravdy nemyslel, že pracuji pro toho starého blázna, nebo jo? Jsem věrný pouze jedinému kouzelníkovi. Tomu, který oplývá větší silou, než jakýkoliv žijící kouzelník dnešní doby. Větší silou, než jakýkoliv kouzelník, co kdy žil.“

„Dobře řečeno, Severusi! Dobře řečeno!“ zajásal Voldemort, rukama radostně tleskl. Neviděl ten jemný pohled, kterým se Severus podíval na Harryho. Harry věděl, o kom Severus mluvil a nebyl to ten, koho si myslel Voldemort. „Luciusi. Tu chlapcovu hůl, přines mi ji.“

Maskovaný smrtijed s kapucí prolomil řady a Harry ucukl, poznal ty světle blonďaté vlasy. Ale jeho zápolení bylo zbytečné; Lucius popadl jeho hůl a podal ji Pánovi Zla. Kromě Harryho bylo v místnosti třináct lidí; byl tu Voldemortův vnitřní kruh, jeho nejbližší, a Severus byl jedním z nich. Jedině Severus a sám Voldemort byly bez kápě a bez masky. (Harryho zajímalo, jestli je to proto, že Temný Pán Severusovi naprosto důvěřoval, nebo protože mu nedůvěřoval.)

„Hmm,“ řekl Voldemort, potěžkal si Harryho hůl, dárek od Severuse. „Ochranné kouzlo, ale nic jiného. Bez pochyby dárek, pravděpodobně od toho vměšujícího se blázna Brumbála, nebo od tvého proslulého kmotra. Na tom nezáleží, ochranná kouzla ti tady nepomohou, Harry. Teď jsi v mém panství a v mé moci a pod mou kontrolou.“

„Nikdy nebudu v tvé moci, Tome!“ vyplivl Harry s veškerým odporem, který v sobě nahromadil.

„Ne? Slyšel jsem, že jsi docela odolný vůči Imperiu, Harry, a občas Cruciatu chybí poetičnost, nemyslíš si to taky? Mudlové mají výraz, Poetická spravedlnost*. Ty sám jsi více než jen trochu mudla, Harry, nehledě na to, že jsi mně jednou unikl. Dnes v noci neunikneš. Jednou provždy budeš poražen, o tom tě ujišťuji. Nepotřebuji magii: zemřeš způsobem, který tě vždy nejvíce děsil. Nečestnou smrtí, Harry, žádné mučednictví, můj mladý příteli.“

„Nejsem tvůj přítel! A budeš to ty, kdo dnes v noci zemře, Tome, ne já!“

„Oh, ne, Harry, já ne. Víš, co mi můj drahý Severus řekl, Harry? Jak tě porazit? Jak tě zabít a navíc sledovat tvé nejhorší utrpení?“ Voldemort mávl Harryho hůlkou a svou vlastní a tam, uprostřed zaprášeného tanečního parketu stála obdélníková vana naplněná až po okraj vodou; vypadala jako dvě nebo tři stopy hluboká a Harry si nemohl pomoci a proběhlo jím malý záchvěv strachu, i když věděl, že je to součástí plánu. „Voda, Harry. Tvůj největší strach – až po mně samozřejmě!“ Rozchechtal se a Smrtijedi se k němu přidali. „Tohle je mudlovský lidový zvyk, kterým před mnoha lety mučily čarodějnice, utopili nás nebo upálili. Nenávidím zápach spáleného masa – voda je o tolik kultivovanější. Utopím tě, Harry. Zemřeš, lapaje po dechu a s vědomím, že ani nikdo tě nemůže zachránit. Řekni mi, Harry. Jak se cítíš, s vědomím, že zemřeš mojí rukou?“

Harry se na tu stvůru usmál. „Skvěle, Tome. Prostě zatraceně skvěle!“

***

Lucius nalil další míru vína pro Temného Pána a nedokázal se přestat usmívat. Už uplynula hodina od doby, kdy Harry byl strčen hlavou napřed do vody; hodina od doby, kdy Severus viděl Harryho tělo zápasit se Smrtijedem, který ho držel; hodina od doby, kdy zápas ustal a jeho tělo zůstalo nehybně ležet.

Oni tři byli ve Voldemortově ložnici a Severus věděl, že brzy bude zavolán, aby vykonal svou povinnost pro Temného Pána, muž byl ve slavnostní náladě a to znamenalo pouze jedinou věc. Chtěl někoho ošukat a Severus byl na tuto akci jeho oblíbencem. Poté, co Harry ztuhnul, Voldemort poslal ostatní pryč, dokonce je povzbudil, aby šli a našli vlastní způsob, jak oslavovat teď, když je Chlapec, který přežil konečně mrtvý.

„Stěží tomu můžu uvěřit,“ řekl Lucius, jak položil džbán vína na malý stolek u okna. Voldemort se opřel a překvapeně na něj zíral. Pokusil se ulehnout zpět na polštáře, ale něco se zdálo, že mu stojí v cestě.

„Ty jsi o mně pochyboval, Luciusi?“ vyštěkl, pro tuto chvíli zapomněl na tu podivnou věc s jeho polštáři.

„Ne, můj Pane. Odpusť mi, co jsem právě řekl. Nikdy jsem nepochyboval o tom, že bys to nedokázal.“

„Je ti odpuštěno, Luciusi. Zítra chci, aby mi přivedli Popletala. Dohlédni na to, Luciusi. Ministerstvo bude mít od zítřka nového vůdce.“

„Samozřejmě. Můj Pane, cokoliv si přejete, se stane.“

„Severusi, pojď sem. Dostaneš odměnu. Můžeš mě dnes večer potěšit. Svými ústy – těmi ústy, které zradili Pottera a dovedly ho do záhuby.“

„Jak si přeješ, můj Pane,“ řekl Severus a jako vždy skryl svůj odpor. Náhle Voldemortovou hlavou cukly ze strany neviditelné ruce a zakroutily mu krkem. Ta stvůra neměla ani čas vykřiknout. Byl to Lucius, kdo řval, když Znamení Zla na jeho paži začalo pálit jako kyselina. Severusovo Znamení bolelo tupě; nejen Harry si toho dne vzal dávku lektvaru proti bolesti.

Harry se vymotal z neviditelného pláště a vykřikl kouzlo, které ho Severus nikdy neučil.

„FRACTUM!“ zakřičel a ukázal prstem na Luciuse a tam se ozval hlasitý křupavý zvuk, jak se každá kost v Luciusově těle zlomila v ten samý čas. Jeho zlomené nohy a páteř ho dále nepodpíraly, tak Lucius spadl na zem na jednu pomačkanou hromadu, ječel v agónii, jak jeho plíce a ostatní orgány byly propíchnuty zlomenými žebry. Nemohl se pohnout, aby se ochránil, když se k němu Harry přiblížil.

Severus to celé sledoval jako v omámení. Harry to dokázal; Harry zabil Temného Pána a teď zabije Luciuse Malfoye, pro něj. To všechno bylo pro něj, to Severus věděl, Harry vždycky chránil své vlastní.

„Proklínám tě, Luciusi Malfoyi. Nechť tvoje duše nikdy nenajde klid, po němž prahne. Ty a celý tvůj rod zemře s tebou; dnešní den zemře tvoje přímá krevní linie, stejně tak jako ty.“

„Dr – Draco je velmi dobře ukrytý,“ zaskřehotal Lucius skrz svou rozbitou čelist. „Nikdy ho nenajdeš.“

„Nemusím ho najít,“ zavrčel Harry. Postavil se nad rozbité tělo Luciuse Malfoye a zvedl ruce do vzduchu; celý pokoj byl zaplněný burácejícím větrem a Severus nikdy necítil tolik síly, dokonce ani když Voldemort poprvé povstal. Harry nepoužil Avada Kedavra a Severus nikdy ani neslyšel o kouzle, které teďko používal.

„Exterminatus!“ zaburácel Harry a Malfoyovo tělo se zhroutilo do sebe, rozptýlilo maso a krev po nich obou a zbytku ložnice. Harry sebou flákl na kolena; Severus nevěděl, jestli to bylo kvůli té síle, kterou Harry právě vyvolal nebo kvůli tomu krveprolití, které je oba pokrývalo nebo jestli to bylo kvůli jeho těhotenství.

Severus na ně zakouzlil čistící kouzlo a pro Harryho vyčaroval sklenici vody, aby si vypláchl pusu.

„Je po všem, Harry, je po všem,“ řekl Severus, jemně Harryho třel po zádech, jak Harry usrkával vodu. Harry postavil prázdnou sklenici na podlahu a postavil se, vyvinul se ze Severusova objetí.

„Už jen jedna poslední věc,“ řekl Harry. Postavil se na třesoucí nohy a přivolal si hůl ze strany Voldemortovy postele. Harry se zašklebil, jak se podíval na Voldemortovo mrtvé tělo, ale nechtěl jít pryč. Severus nečekal ten vztek, který se z Harryho valil ve vlnách. Harry pozvedl hůl, jako kdyby to byla pálka a začal mlátit do Voldemortova již mrtvého těla v zuřivosti, nemotorně poskakoval na své zraněné noze.

„Ty bastarde! Ty zkurvysynu!“ ječel Harry. „Měl jsem tě nechat trpět! Tohle je za Cedrika!“ Rána! Voldemortova lebka se rozpadla. „Tohle je za Severuse!“ Harry udeřil tvora do břicha. „A tohle!“ Harry roztrhl Voldemortův hábit, jako vždy byl pod ním nahý a strašný penis ležel nehybně na spojení jeho stehen. Harry znovu a znovu mlátil holí do toho jednoho místa, jak ničil tuto část Voldemorta, která způsobila tolik bolesti. „Tohle je za mou matku!“ vyplivl Harry. Když skončil, tělo se hodně podobalo masu do hamburgeru.

Severus se neobtěžoval zastavit Harryho; kolikrát on sám chtěl učinit to samé? Byla to škoda, že ten zvrácený bastard nebyl naživu, aby cítil všechnu tu bolest. Jakmile na to pomyslel, cítil, jak se v pokoji opět zvedá síla, když se Harry připravoval pronést zaklínadlo. „Reani-“

„NE, HARRY, NE!“ vykřikl Severus, přerušil tak Harryho dříve než mohl dokončit tohle kouzlo.

„Zaslouží si to!“ řekl Harry, slzy mu kapaly po tvářích, celé jeho tělo se třáslo adrenalinem a vztekem.

„Vím, Harry, ale ne ty. Pojď, Harry. Půjdeme domů.“

Harry se otočil k němu, oči mu vzplály smaragdovým plamenem, než se ještě jednou otočil k Voldemortově mrtvole.

„Incendio!“ zahřměl Harry a brzy po Temném Pánovi nezůstalo nic kromě hromádky popela.


A/N: Fractum - zlomit, naprosto zničit
Exterminatus – vytvořeno z ‘exterminate’ (=vyhladit, pozn. překlad), jen protože to znělo dobře :)

(*pozn. překlad: Pokud někdo, stejně jako já nevíte, co je to poetická spravedlnost, v originále poetic justice, tak je to ideální forma spravedlnosti, kde ctnost, dobré skutky, atd… jsou po zásluze odměněny, zato hanebnost a provinění jsou potrestány; často používáno v dramatech, eposech apod., od toho pochází ten název)

25.04.12 09:53
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one