Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
tak k prvnímu máji nová kapitola k Všechno není ztraceno, alespoň s částečným zadostiučiněním. Děkuji Ella, Abigail, em, bacil, anneanne, aMaja, keishatko, abigail.Snape, Lucka, Saskya, Nade, raven9. Přeji příjemnou četbu.
***

Část 64

„Stále se necítíš dobře, Harry?“ zeptala se Molly Weasleyová, když odnesla Harryho tác s obědem. To bylo mírně řečeno; Harry stěží snědl lžíci polévky, a hned ji vychrlil opět ven. Alespoň tentokrát se zvládl vyhnout tomu, aby tím potřísnil paní Weasleyovou. To stejné se dalo říct o snídani a stále se kvůli tomu cítil nesmírně trapně. Nicméně byla na něj velmi milá. Harryho krátce napadlo, jak jiný by byl jeho život, kdyby byl Harry přiveden do milující rodiny, jako byli Weasleyovi, místo k jeho strašným příbuzným.

„Ne, omlouvám se.“ Harry odsunul tác na stranu a nalil si skleničku vody ze džbánu na nočním stolku. Byl očarován, aby zůstával studený a chladná tekutina mu jaksi pomáhala proti nevolnosti. Zajímalo ho, jestli se vůbec někdy bude cítit natolik dobře, aby opustil ošetřovnu.

„Vůbec na to nemysli, Harry. Jen mi dej vědět, pokud bys později něco chtěl, dobrá?“ Mávnutím hůlky nechala zmizet tác i s jeho obsahem. Harry byl rád – dokonce i zápach jídla mu poslední dny zvedal žaludek. Poppy ho ujistila, že během těhotenství je to absolutně normální, ale Harry se stále obával.

„Oh! Podívej, Harry, máš tu návštěvu,“ řekla Molly, když se podívala ke dveřím. Harry se otočil a uviděl profesora Brumbála a dva další muže, které neznal, v proužkovaných hábitech, čímž mu nepříjemně připomínali Popletala. Ačkoliv ani jeden z nich nebyl ministr a Harry se podivil, jak se těm dvěma podařilo dostat přes Poppyiny ochrany na ošetřovnu. Ať to byl kdokoliv, Harry pochyboval, že přicházejí s dobrými zprávami.

Měl předpokládat, že lidé budou plní zvědavosti na to, jak porazil Voldemorta a nejspíše chtěli slyšet všechny detaily od Harryho, ačkoliv ani jeden z nich nevypadal jako novinář.

„Harry! Jak je skvělé tě vidět, drahý chlapče,“ zvolal Brumbál. Harry si skoro odfrknul. Už to byly skoro tři víkendy, co porazil Voldemorta a od té doby byl na ošetřovně. A tohle bylo poprvé, co se na něj Brumbál přišel podívat.

„Tohle je Edgar Pratt ze Služeb pro Kouzelnickou rodinu a tohle je léčitel Alfred Stebbins od Svatého Munga. Poppy je požádala o konzultaci,“ pokračoval Brumbál.

Oh, tak to by vysvětlovalo, jak se léčitel mohl dostat skrze ochrany, ale co ten muž se Služeb pro rodinu? Jistě by mu Poppy řekla, pokud by čekali návštěvu? Pokud to ovšem nebyla ona, koho měla návštěva překvapit? Harry byl udivený; poté co madam Bonesová ustanovila Severuse a Poppy jeho oficiálními opatrovníky, nebyla učiněna žádná jiná opatření a předtím je nikdy nekontaktoval nikdo ze Služeb pro Kouzelnickou rodinu.

„Pan Pratt by si s tebou rád promluvil později, Harry, ale nejdříve tě musí pan Stebbins prohlédnout. Nyní, Harry, proč nenecháme Molly jít a dát si šálek čaje, zatímco tě léčitel bude vyšetřovat?“ usmál se Brumbál. Ten úsměv se nikdy nedotkl jeho očí.

„Poppy chtěla, aby s ním zůstala, dokavad se nevrátí,“ řekla Molly.

„Ah, ale to bylo předtím, než dorazil další léčitel. Jsem si jistý, že Harry bude v pořádku v rukách léčitele Stebbinse, nebo ne, Harry?“

„Radši bych, aby paní Weasleyová zůstala, pane,“ řekl Harry, ačkoliv se skoro zadusil při těch slovech. Něco tady nebylo v pořádku; nevěděl, co to je, ale věděl, že tu něco je někde špatně. Poppy byla horlivá, aby Harry věděl o své léčbě a nikdy se nezmínila, že sem přijde léčitel od Svatého Munga. Harry věděl, že je ve vysokém nebezpečí, že potratí, protože mu to Poppy řekla, dokonce i když ty zprávy nebyly dobré, nic před ním neskrývala – ne jako Brumbál, který toho skrýval mnoho před všemi kolem.

Brumbál se zasmál. „No tak, Harry. Velký kluk jako ty, neříkej mi, že potřebuješ někoho, aby tě držel za ruku? Jsem si jistý, že Molly má spousty jiných věcí, kterými se musí zabývat.“

„Řediteli, pokud si Harry přeje, abych s ním zůstala, opravdu si myslím, že bych měla,“ řekla paní Weasleyová a zmáčkla Harrymu ruku.

Brumbál se upřeně podíval na léčitele.

„Pokud se budete držet dál, zatímco budu pracovat, madam,“ řekl povýšeně. Muž ze Služeb pro Kouzelnickou rodinu vypadal, že ho celá situace velmi zajímá, ale zatím ještě nepromluvil. „Nyní, Harry, svlékni se a můžeme začít s procedurou. Nebude to trvat dlouho a tvůj malý problém bude pryč.“

Malý problém? Oni mluví o dítěti, uvědomil si Harry.

„Držte se ode mne dál!“ zakřičel Harry. „Neopovažujte se mě dotknout!“ Nikdo mu nevezme jeho dítě. Nikdo.

Harry cítil, jak se uvnitř něj sbírá síla; pokusil se ji odolat, ale byl příliš naštvaný. Vztek jako teď nikdy předtím necítil kromě jednou – té noci, kdy zabil Voldemorta – v něm vzkypěl. Tlak byl natolik velký, že Harry si myslel, že vybuchne na tisíce malých kousků.

Oni se mu pokusí vzít dítě – násilně ukončit těhotenství – a to je on nemůže nechat udělat. Netušil, jestli pronesl zaklínadlo – jediné, co slyšel, bylo strašné prohánění větru v uších a jeho vidění se slilo do teček. Někdo vykřikl, jak se všechna okna na ošetřovně roztříštila, zasypala střepy každého kromě Harryho, jak Harry vřeštěl svůj hněv do pokoje. Stěny se chvěly, měnily se, zdálo se, že se rozpouštějí jako zmrzlina v horkém dni. Pár dlaždiček se uvolnilo z podlahy a kroužilo po pokoji a srazily Brumbála a ty dva cizince na zem.

„Harry!“ vykřikl Severus ode dveří a to stačilo; jen slyšet manželův nádherný hlas stačilo, aby se Harryho magie znovu uklidnila. Zhluboka se nadechl a zastavil ten větrný vír. Tři muži na podlaze sténali, zatímco se Poppy sklonila, aby se o ně postarala. Harry se třásl, ruce a nohy cítil jako rampouchy z masa. Ruce mu modraly, jak se na ně díval.

Severus doběhl k němu, nezastavil se, aby se podíval, jak vážná zranění mají ti muži, a chytil Harryho do objetí, drtil ho o svůj hrudník. „Ššš, Harry, všechno je v pořádku. Všechno je v pořádku.“

„Profesore Snape, prosím, odejděte,“ řekl pan Pratt ze Služeb pro Kouzelnickou rodinu. „Vaše přítomnost tady věci jenom zhorší. Harry nebude schopný mluvit svobodně, pokud člověk, který ho zneužíval, bude s ním v jedné místnosti?“

„Cože?“ zaječela Molly společně s Poppy.

Severus zvedl hlavu a zlostně se na ty dva muže podíval. „Vypadněte! Ani jeden z vás se k Harrymu nepřiblíží, je to jasné? Tady nemáte co pohledávat.“

„Je mi líto,“ řekl pan Pratt. „Ale jakmile bylo vzneseno obvinění, jsme povinni to prošetřit.“

„Obvinění? Jaký druh obvinění?“ dožadoval se Severus, utáhl stisk kolem Harryho. „Kdo vznesl to obvinění?“

„Je mi líto, ale to nejsme oprávněni říct.“

„Oh, velmi příhodné. Znovu se vás ptám, jaký druh obvinění?“

Pan Pratt se rozhlédl kolem po všech obyvatelích té místnosti. „Jste si jistý, že byste nedával přednost soukromější konverzaci, profesore Snape?“

„Řekněte mi to. Hned,“ použil Severus svůj nejlepší hlas z vyučování.

„Dobrá tedy. Obdrželi jsme anonymně po sově dopis, ve kterém stálo, že vy – že jste znásilnil Harryho Pottera a sexuálně jste ho zneužíval od té doby, co byl svěřen do vaší péče.“

„Nikdy mě neznásilnil!“ protestoval Harry. „Nikdy!“

Molly Weasleyová vypadala, jako že omdlí.

„Ten samý dopis naznačil, že vám byla vymazána paměť, pane Pottere, a že na ten incident tedy nebudete mít žádnou vzpomínku. Léčitel Stebbins bude schopen zvrátit paměťové kouzlo, které bylo použito na pana Pottera a prokáže, zda Harry Potter vskutku trpěl nějakým zneužíváním v péči profesora Snapea nebo ne.“

„Jak se opovažujete! Vypadněte! Nepřiblížíte se ke mně! Nenechám vás!“ prohlašoval Harry. Tohle byla noční můra, musela být. Tohle nemohlo být skutečné. Nápad, že mu Severus něco takového mohl udělat. A vymazat mu paměť; v téhle místnosti byla pouze jedna osoba, která trvala na tom, aby Harrymu byla vymazána paměť a ta tu teď stála ve svém purpurovém hábitu a tvářila se jako svatoušek. Ale Harry to dobře věděl. Byl to Brumbál, věděl, že to byl on.

Pratt si vyměnil pohled se Stebbinsem. „Toto je časté chování u zneužívané oběti, léčiteli Stebbinsi. Averze k dotyku, jakkoliv nevinnému.“

„Zneužívané? Chcete mi vyprávět o zneužívání, pane Pratte?“ křičel Harry. „Služba pro Kouzelnickou rodinu? Kde jste byli, když moji rodiče zemřeli a já jsem byl umístěn k Dursleyovým? Ti mě zneužívali od prvního okamžiku, který jsem tam strávil! Takže tam nestůjte a neobviňujte Severuse z něčeho tak ohavného, jak se píše v tom anonymním dopise! Vím, proč tu ve skutečnosti jste, pane Stebbinsi. Snažíte se mi vzít dítě, ale já vás nenechám! Nikdy!“

Brumbál zalapal po dechu, i on toho byl schopen. Myslel si, jak není chytrý, že? Nechat Severuse vymazat Harrymu paměť, aby se nikdy nedozvěděl, že je těhotný a potrat by se konal bez většího povyku. Jenže Harrymu nikdy nebyla vymazána paměť – Severus to odmítl udělat.

Léčitel Stebbins nevěřícně civěl na Harryho. „Harry, ty se mi snažíš říct, že jsi těhotný?“

„Ano, jsem těhotný,“ řekl Harry. Voldemort byl mrtvý, teď už nezáleželo na tom, kdo to ví, ne? Rychle se podíval na Severuse, byl zvědavý, jestli zašel moc daleko, ale Severus se na něj malinko usmál.

„Ale to je nemožné! Byl jsem informován, že máš rakovinový nádor v břiše. Byl jsem tady, abych ho odstranil, stejně tak proto, abych tě vyšetřil ohledně toho obvinění ze zneužití.“

„Nikdy, nikdy neříkejte mému dítěti nádor!“ vyštěkl Harry.

„Harry, drahoušku,“ řekla Molly. „Chlapci nemohou otěhotnět.“

„Já ano,“ řekl Harry jemně a ochraně si položil ruce na břicho. To gesto neušlo nikomu z nich.

„Ten ubohý chlapec je rozrušený,“ řekl Brumbál. „Ztratil zdravý rozum.“

„Léčiteli Stebbinsi, chtěl byste se podívat na Harryho výsledky?“ řekla Poppy, jakmile je vyčarovala. „Jak můžete vidět, Harry je skutečně těhotný.“

Stebbins si pročítal výsledky po dobu, co se zdálo skoro jako hodina nebo více; zastavoval se každou chvíli a ptal se Poppy na nějaké lékařské otázky, ale Harry nerozuměl polovině z nich. Jen chtěl, aby všichni odešli a nechali ho samotného se Severusem.

„Stěží tomu mohu uvěřit,“ řekl nakonec Stebbins. „Ale je to tady černé na bílém.“

„Ale jak?“ trvala na svém Molly. „Jak může kluk otěhotnět?“

„Harry,“ řekl Pratt. „Tak tohle se stalo? Profesor Snape tě znásilnil a ty jsi otěhotněl?“

„Jste hluchý?“ zaburácel Harry. „Nikdo mě neznásilnil! Severus mě nikdy neznásilnil!“

„Možná se ti to nezdálo jako zneužití, Harry, ale profesor je tvůj učitel a tvůj opatrovník. Jakékoliv sexuální počínání mezi vámi dvěma je vysoce nevhodné, jistě to chápeš?“ pokračoval Pratt.

„Ne, nechápu,“ řekl Harry. „Severusi, myslíš, že je čas jim to říct?“

Severus zmáčkl Harryho ruku a vrhl kouzlo, které odhalilo jejich svatební prsteny všem přítomným.

„Teď, pane Pratte,“ začal Harry. „Řeknete mi, že sexuální aktivity s mým manželem jsou zakázané?“

01.05.12 16:45
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one