Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
nová kapitola k Všechno není ztraceno. Děkuji moc za komentáře a ráda bych věnovala tuhle kapitolu em, abigail.Snape, keishatko, Nade, Ella, Lucka, tamias, Lily, Saskya, raven9, Yuddle, ala, bacil, aMaja. Příjemné čtení.
Adelaine
***

Část 65

„Můžu ti přinést ještě něco, Harry? Další deku?“ zeptal se Severus, když pečlivě obtočil deku kolem Harryho kolen. Harry ležel na pohovce, se zvednutýma nohama na opěradle, hlavou odpočíval na druhém. Severus si nebyl zcela jistý, že Harrymu je natolik dobře, aby byl mimo ošetřovnu.

„Je mi dobře, Severusi. Jen si sedni a odpočívej, víš, že Poppy by mě nenechala odejít, pokud by si nemyslela, že je mi dobře,“ řekl Harry.

„Hmm,“ Severus si nebyl úplně jistý, že je to pravda. Harry se na ošetřovně motal, jak blázen v kleci, a nejspíš by ji přesvědčil, aby ho pustila, i kdyby na to nebyl vůbec připravený. „Stále máš ranní nevolnosti?“

„Trochu,“ přiznal Harry. „Ale není to tak zlé, Poppy si myslí, že nejhorší už mám za sebou.“

„To je dobře,“ řekl Severus. „Šálek čaje?“

Harry udělal obličej, „Ugh, ne, teď nemůžu ani vystát ten zápach čaje nebo kafe. Poppy říká, že je to normální.“

Severus se posadil do jednoho křesla u krbu. „Nemyslel jsem tam, Severusi. Sedni si tady, vedle mě. Můžu si dát nohy na tvůj klín, pokud ti to nevadí?“

Severusovi to více než jen nevadilo. Prostě jen čekal, aby věděl, co je Harrymu příjemné. Byl na ošetřovně přes měsíc a teď už to byl skoro týden od doby, kdy novinka o jejich manželství prosákla na veřejnost díky Ritě Holoubkové a Dennímu Věštci. Ve skutečnosti s tím nemohli moc dělat, kromě toho, kdyby vymazali paměť všem, kdo byli ten den na ošetřovně. Očekávali huláky od objevení se toho článku.

Minerva McGonagallová se stala úplnou matkou kvočnou, aby chránila Harryho a huláky byly zlikvidovány ještě dříve, než se k němu dostaly. Severus si občas myslel, že to dělá, aby ochránila i jeho, ale věděl, že to Harryho lidé chrání. Nebylo pochyb, že byli vyděšeni, že se Harry zkazí v rukou Smrtijeda. Byl to jejich názor – nebyl to Harryho, ani žádného zaměstnance, který znal Severuse a rozhodně ne Severusův vlastní.

Nemyslel si, že je vůbec možné Harryho zkazit. Po tom všem, čím chlapec prošel, bylo by pro něj velmi snadné se obrátit k temné straně, kdyby vyloučili vše ostatní, tak minimálně s otcem, jakého měl, ale on to nikdy neučinil. Severus s Poppy mu vysvětlili o rovnováze magie – že musí přijmout stejně tak svou Černou magii jako Světlou, aby fungovala správně.

„Dostali jsme dopis ze Služeb pro Kouzelnickou rodinu,“ řekl Severus, přemýšlel jak nakousnout tohle téma. Harry protrpěl něco, čemu by se mohlo říkat malé zhroucení ten den, zvláště když slyšel, co s ním Brumbál udělal a co udělal jeho rodičům. Pan Pratt Brumbálovi dal Veritasérum a zjistili, že Brumbál na Potterovi použil kletbu Imperius, takže souhlasili s předáním Harryho. Aby souhlasili se všemi těmi operacemi jen, aby Brumbál měl svoji perfektní zbraň na poražení Voldemorta. Brumbál nikdy nenechal nic a nikoho, aby mu stál v cestě.

Pratt volal po Brumbálově zatčení, Popletal odmítal, prohlašoval, že to jen díky Brumbálovým akcím jsou nyní zbaveni Voldemorta. Ani se nezmínil o tom, do čeho Harryho strčil, nebo co ten chlapec musel roky snášet. Severus byl tak naštvaný na Popletala, že chtěl ministerstvo srovnat se zemí.

Brumbál byl sesazen z vedoucí funkce a Minerva McGonagallová byla teď ředitelkou Bradavic. Když se Brumbála ptali, proč vznesl obvinění týkající se Harryho se Severusem, pravda z něj vypadla: jak ve skutečnosti řekl Severusovi, aby Harrymu vymazal paměť a jak si myslel, že obvinění je dobrý způsob, jak se pomstít Severusovi. Brumbál mu nikdy neodpustil, že se před lety přidal ke Smrtijedům, ale přesto využil šance, aby získal špeha. Harry se Severusem byli oba využiti a Severus si nebyl jistý, že by byl odpovědný za své chování, kdyby ještě někdy spatřil bývalého ředitele. Co zaslechl posledně, bylo, že Brumbál žije se svým bratrem Aberforthem nad výčepem Prasečí hlavy v Prasinkách. Což bylo dalším dobrým důvodem, proč ten lokál často nenavštěvovat, kromě nedostatku hygieny.

„Co v něm stojí?“ zeptal se Harry, jakmile Severus zvedl Harryho nohy, posadil se a uložil si je do klína, a znovu narovnal přikrývku.

„Je to omluva za celé to utrpení, kterému jsme byli vystaveni, doufají, že nebudeme proti ministerstvu a přejí nám vše nejlepší k rodičovství.“

„Děláš si srandu?“ řekl Harry.

„Ne, můžeš si ho později přečíst, pokud chceš. Řekl ti léčitel Stebbins, že tě chce dneska vidět?“ Léčitel Stebbins chodil do Bradavic, aby kontroloval Harryho skoro každý den, byl fascinován vyhlídkou mužského těhotenství a byl pevně rozhodnutý najít způsob, aby Harry donosil dítě až do porodu, i když to tu nikdy předtím nebylo.

„Jo,“ řekl Harry rychle. „Chce mě… chce… chce…“ ale jak to vypadalo, Harry nedokázal říct nic víc a otočil hlavu pryč.

„Harry, co se děje? Co ti říkal?“

Harry točil rukama v klíně. „Chce mě změnit na holku, Severusi. Nemám dělohu; nemám nic, v čem by dítě mohlo růst, až bude větší. Chce mě změnit na holku, než porodím, a pak mě přeměnit zpět.“

„Oh, a jak to udělá? Mnoholičným lektvarem?“ zeptal se Severus.

Harry na něj nevěřícně civěl. „To je v pořádku? Tobě nevadí, že se ze mě stane holka?“

Severus se díval na svého mladého manžela. „Samozřejmě, že nevadí. Co sis myslel?“

„Že – že už mě nebudeš chtít, když budu holka.“

„Pojď sem, Harry,“ řekl Severus, zvedl Harryho nohy ze svého klína a poklepal se po kolenou. Harry se vyškrabal zpod deky a uháněl, aby se usadil na Severusův klín, opřel si hlavu o manželovo rameno. Harry dýchal poněkud nepravidelně a Severus skoro cítil, jak panikaří. Harry měl strašný strach, že bude odmítnut a Severus se cítil ohavně, že si Harry může myslet, že by ho někdy odmítnul. „Harry, miluji tě. Miluji tě. To se nezmění jen proto, že se změní tvůj vnější vzhled. Vím, jak je pro tebe důležité mít rodinu. Nikdy jsem si nemyslel, že se to přihodí mně. Najít někoho, koho bych miloval… s kým bych měl rodinu. Chci s tebou mít rodinu tak moc, Harry. Naše dítě, dítě, které jsme stvořili společně.“

„Oh, Severusi!“ vzlykal Harry na jeho rameni. „Bojím se, Severusi! Jsem vyděšený, že bych ztratil dítě, tolik moc ho chci!“

Severus třel jeho záda a držel Harryho, dokud se nezklidnil. Harryho klouby sevřely Severusovu košili, zatímco plakal a plakal. Severus si nebyl jistý, co má říct, tak ho jen držel, věděl, že Harry miluje doteky, že se tak cítí více spojen s někým, potom, co byl tolik let zanechán sám se svým zoufalstvím. Po půl hodině či více k němu Harry vzhlédl, slzy mu uschly v pramíncích.

„A – um – Severusi -“ Harry se zhluboka nadechl. „A co – a co sex?“

Severus si nemohl pomoci; rozesmál se. „Oh, Harry. Musím přiznat, že jsem k dívkám tímto způsobem nikdy přitahován nebyl, ale stále to budeš ty a tebe miluji. Jsem si jistý, že to nějak vyřešíme.“

Harry zrudnul. „Oh! Oh…“ řekl a Severus si pomyslel, že přesně tento odstín růžové by vypadal velmi dobře v dětském pokoji, pokud by měli holčičku. Harry si otřel své slzami potřísněné líce. „Musím se jít opláchnout.“ Severus pomohl Harrymu z jeho klína a podal mu hůl, jemně ho políbil, než Harry odešel do koupelny.

Když se dveře zavřely, Severus se upřeně zadíval do vyhasínajících uhlíků v ohništi. Začínaly poněkud chladnout, ale on se neobtěžoval je znovu zapálit. Dívka – to bylo něco, co si nedokázal představit, ale pokud to pomůže Harrymu mít dítě, které vždycky chtěl, potom tomu Severus nebude odporovat. Řekl Harrymu pravdu, nikdy nebyl přitahován ženami nebo dívkami, ale byl to Harry a Severus si nedokázal představit, že by nebyl přitahován Harrym, nehledě na to, jakou vnější podobu na sebe vezme.

„Severusi! Severusi!“ křičel Harry z koupelny a Severus vystřelil z pohovky tak rychle, až se bál, že si něco zlomil. Rozrazil dveře do koupelny a našel Harryho ležet na podlaze s rukama sevřenýma na svém břichu.

„Poppy! Potřebuji Poppy! Severusi, krvácím!“ vydechl Harry.

***

Poppy poslala pro Stebbinse potom, co se rozhodlo, že Harry musí tuhle noc být změněn, nemohli čekat ani o chvíli déle. Severus Harryho držel za ruku, zatímco Stebbins pronášel kouzla, která Harryho dočasně změní na dívku. Změní to Harryho na genetické úrovni; stále to bude Harry, ale tím, jaký by byl, kdyby byl dívka.

Zabralo to několik hodina změnit Harryho tělo do ženského; všichni fascinovaně sledovali, jak Harrymu rostou prsa; rozšiřují se mu boky; zužuje pas a vlasy mu narostly několik stop do délky. Harry se dosud nezačal holit, takže jeho tvář se mnoho nezměnila, jen se mu trochu zjemněly rysy a jeho rty se staly plnější. Nicméně to byl stále Harry, a když je Poppy nechala samotné, Severus nedokázal odolat, sklonil se a jemně ho políbil. „Jsi krásná, můj Harry,“ zašeptal mu Severus do pusy, chutnala slaně.

„Dítě, Severusi? Je to dítě v pořádku?“

Hned potom strčila madam Pomfreyová hlavu za závěsy zajišťující jim soukromí, Stebbins postával za ní. „Máme tady tvoje výsledky, Harry. Dítěti se daří dobře.“

„Ale to krvácení?“ zeptal se Harry s obavou.

„Během těhotenství se občas krvácí, neznamená to nezbytně, že potrácíš, ale bylo nejlepší tě změnit tak rychle, jak to bylo možné a dítěti tak poskytnout největší možnou šanci. Jsi přibližně v devátém týdnu, Harry, a dokud neskončí třetí měsíc, tak jsou tu rizika. Riziko se zmenšuje s tím, jakou dobu jsi těhotný, takže musím trvat, abys odpočíval, dokud nepřekleneme nebezpečné období.“

„Mu – musím zůstat opět na ošetřovně?“

„Ne, můžeš jít domů, také můžeš chodit na vyučování, ale nezůstávej tam dlouhou dobu a budeš se muset úplně vzdát lektvarů, některé přísady a výpary nejsou pro dítě dobré. Kdykoliv budeš moci, dej si nohy nahoru a dlouho odpočívej.“

„Takže když budu tohle všecko dělat, pak bude dítě v pořádku?“

„Harry, drahoušku, to ti nikdo nemůže zaručit, je mi líto. Ale dělání toho, co jsem ti navrhla, pomůže minimalizovat riziko, a to je všechno, co můžeme dělat. Nicméně z tvých výsledků ti můžu říct, že začínáš zpět nabírat váhu po ranní nevolnosti a srdeční rytmus dítěte je silný a v pořádku. Máš bojovníka, Harry. Dítě chce být narozeno.“

Harry položil ruku na břicho a druhou se natáhl po Severusovi a umístil Severusovu ruku vedle svojí.

„Cítíš to, Severusi? Cítíš tam naše dítě?“

Severus již více nedokázal zastavit slzy, stejně jako nemohl zastavit vycházející slunce.

„Cítím, Harry, cítím,“ vykuckal se, i když věděl, že je ještě příliš brzy, aby něco cítil.

03.05.12 15:00
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one