Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
tak pomalu ale jistě se blížíme k finiši s povídkou Všechno není ztraceno, takže si užijte další díl. Moc děkuji všem za komentáře.
Adelaine
***

Část 66

Harry byl nervózní, když se měl poprvé vrátit do třídy, zpátky na vyučování. Budou se k němu lidé chovat jinak teď, když je jeho tělo jiné? Poppy a Severus na ně oba, jeho i dítě, zakouzlili velké množství ochranných kouzel, až měl pocit, jako kdyby se ve skutečnosti procházel kolem zabalený do bavlnky. Všechno kolem sebe cítil trochu tlumeně, ale Severus s Poppy nechtěli, aby ho někdo proklel nebo uřknul. Zhluboka se nadechl, otevřel dveře do učebny Formulí a vešel dovnitř.

Každý věděl, co se stalo, novinky v Bradavicích nikdy nevydržely tajné moc dlouho, ale dosud ho většina spolužáků neviděla jako dívku a Harry se trochu obával, jak to vezmou. Jednou rukou si před hrudí tiskl své učebnice, snažil se tím zakrýt prsa, a druhou ruku sevřel kolem hole.

Stále mu připadalo divné, že má prsa a Harryho zajímalo, jestli holky byly taky tak v rozpacích, když jim narostly. Vstoupil do výuky a nebyl si tak úplně jistý, co má očekávat. Ron, Hermiona, Neville a Luna vzali skvěle vše, co se stalo. Byli trochu překvapeni tím, že se oženil se Severusem, ale když jim Harry vysvětlil, co po něm Brumbál chtěl a jak Severus to nechtěl udělat, pokud se neožení, byli velmi chápající.

„Ahoj, Harry,“ řekl Ron. „Držím ti místo.“

Naneštěstí Ron seděl úplně vepředu, před celou třídou, takže Harry musel projít celou uličkou, byl si jistý, že na něj všichni civí. Jen si celou dobu připomínal, proč to vlastně dělá. Pro dítě – jeho a Severusovo dítě – a potom už se tolik nestaral o to, jestli na něj lidé zírají nebo ne, nebo zda o něm mluví. Měl by na to teď už být zvyklý, vždycky o něm mluvili, nehledě na to, co se dělo.

„Vypadáš skvěle, Harry,“ zašeptala Hermiona, jakmile se profesor Kratiknot postavil na stojánek z knih a usmál se na své žáky.

„Jsme tu všichni, dobře, dobře. Teď, je sice ještě trochu brzy na toto zaklínadlo, normálně se učí až v sedmém ročníku, ale jelikož je pan Potter-Snape nejspíše bude potřebovat trošku dříve, tak jsem si myslel, že všichni začneme s kouzly na uklidnění dětí a povzbuzujícími zaklínadly. Dnes tu s námi máme dobrovolníka, takže můžeme nacvičovat. Mohli byste, prosím, všichni pozdravit paní Diggoryovou?“

Celá třída se rozhlédla kolem a Harry byl mile překvapen, když uviděl Sáru Diggoryovou s malým Timem v náručí, který se svíjel jako úhoř, aby se dostal ven. Muselo mu být teď už kolem dvou let. Když šla ke Kratiknotově stolu, zastavila se u Harryho a Ronovy lavice. „Gratuluju ti, Harry. Cedric by byl tak šťastný za tebe.“

Harry přikývl, hrdlo se mu stáhlo. Nemyslel si, že by byl schopný cokoliv říct, aniž by propukl v slzy.

***

Když byl čtyři měsíce těhotný a jeho pupek se už začínal ukazovat, Poppy a Hermiona se rozhodly, že vezmou Harryho na nákupy pro nějaké nové oblečení. Harry magicky zvládl natáhnout jeho vlastní košile a kalhoty, ale Hermiona byla přesvědčená, že by měl mít také nějaké mateřské oblečení. Severus jej to ráno políbil a popřál jim štěstí při jejich ‚dámské jízdě‘, a smál se Harryho rozhořčenému výrazu.

Poppy a Hermiona rozhodly, že mudlovský Londýn je to nejlepší místo, kam jít, nikdo tam nebude vědět, že Harry byl kluk a taky tam tolik nebudou civět na jeho břicho. V sobotu ráno vyjeli Bradavickým Expressem. Poppy ještě nedovolila Harrymu cestovat někam letaxem nebo se přemisťovat a tak se dohodli, že do Londýna pojedou vlakem.

Harry sledoval rozmazané barvy kolem ubíhající krajiny, nevědom si toho, že po celou dobu měl na tváři malý, spokojený úsměv. Při jeho poslední kontrole mu Poppy oznámila, že dítěti se daří dobře a že má velkou naději a že riziko potratu je stále menší a menší. Harryho nové tělo mu s tím pomáhalo – přeci jen všechna ženská těla byla stvořena, aby nosila děti.

Z nádraží šli nejdříve ke Gringottovým, kde si Harry vyměnil nějaké galeony za mudlovské peníze, doufal, že jich bude mít dostatečně. Neměl doopravdy ani ponětí, kolik oblečení v mudlovském světě stojí, protože celou tu dobu, co strávil u Dursleyových, ho ani jednou nevzali na nákupy s sebou.

„Myslím, že půjdeme nejdříve na Oxfordskou ulici,“ navrhovala Hermiona. „Je tam nový obchod s oblečením pro matky, který se jmenuje Blooming. Jsem si jistá, že tam pro tebe něco najdeme, Harry.“

Harry přikývl, ve skutečnosti se nezajímal o to, kam jdou, jen doufal, že nebudou nakupovat dlouho.

Vzali si taxi. Poppy stále mlela svou, Harry, nesmíš dělat nic příliš namáhavého, a bylo lehčí jí ustoupit, než se o tom dohadovat. Také nechtěl udělat nic, co by ohrozilo ten droboučký život v něm a pokud si Poppy myslela, že jet taxíkem by pomohlo, pak byl Harry pro.

Blooming byl zastrčený vzadu mezi obchodním domem a pekařstvím. Vůně jablek a skořice, která zavála ven z otevřených dveří, zaplnila Harryho ústa slinami. Venku bylo pár kovových stolků a židlí a několik nákupčích tam seděli u kafe a dortu, užívajíce si ranní májové sluneční paprsky.

„Můžeme sem jít na oběd potom, co ti nakoupíme nějaké oblečení,“ řekla Poppy, jak otevřela dveře do obchodu pro maminky. Obchod byl uvnitř větší, než vypadal z ulice, byl úzký, ale byla zde dlouhá řada za řadou oblečení, kam až oko dohlédlo. Měli tu kalhoty, tílka, sukně, šaty, noční košile a dokonce i luxusní dámské spodní prádlo.

Harry zrudnul, když spatřil všechnu tu krajku a satén. Hermiona mu zezačátku půjčila několik podprsenek, ale Harryho prsa její brzy přerostou; věděl, že potřebuje větší číslo, ale bylo to tak trapný. Shledává Hermiona nakupování spodního prádla trapným? Poppy si všimla jeho zrudnutí a poklepala mu na rameno. „Proč nenecháme Hermionu, ať ti s tím pomůže? Já se půjdu podívat nahoru na kočárky,“ řekla Poppy a volnou chůzí odešla.

„Oh, Harry, tady mají nádhernou kolekci, podívej,“ řekla Hermiona, držela krajkovou podprsenku, která očividně více odhalovala, než skrývala. Harry si zkusil představit, co by si Severus pomyslel o něm v krajkovém spodním prádle, dosud Harry nosil plně bavlněné podprsenky, které mu dala Hermiona a své vlastní boxerky nebo slipy, ale Hermiona se probírala stojanem s luxusním prádlem a vytáhla saténové a krajkové kalhotky v různých odstínech. Harry se natáhl a pohladil materiál – byly vážně příjemné, ale to, že bude oblečený jako holka, neodežene to od něj Severuse úplně? Poppy jim radila, aby se nepokoušeli o pohlavní styk během tří měsíců od prvních známek, a Severus se nezdál ani nadšený, když se Harry pokoušel ho vykouřit, takže zatím nedělali nic jiného kromě polibků.

„Severus tě v těhle bude milovat, Harry, jsou tak krásné,“ řekla Hermiona, ukazovala mu odpovídající košilku v bledě broskvové s kalhotkami lemovanými krajkou, které se k tomu hodily. Harry se rozhlédl kolem, prodavači byli na druhém konci obchodu, kde pomáhali několika dalším zákazníkům.

„Um, Hermiono, tím si nejsem jistý. Severus – no, je gay. Nikdy ho nepřitahovali ženy. Nikdy nebyl – nikdy nebyl se ženou.“

„No, ale byl s tebou, ne?“ zeptala se Hermiona, probírala se znovu stojany a vytáhla nabírané negližé.

„Ne – ne od té doby, co jsem takhle,“ přiznal Harry, cítil, jak jeho tvář zalévá horko. Bylo to trochu trapné mluvit o tomhle s Hermionou, ale s Poppy by bylo daleko horší. „Ne od doby, co jsem holka.“

Hermiona se rozhlédla a pak zběžně pohlédla na Harryho. „Víš, co to znamená, Harry?“

„Že ho takhle nepřitahuju?“

„Ne, jsem si jistá, že tím to není. Pravděpodobně nechce udělat nic, co by ublížilo dítěti, ale ty jsi říkal, že poslední výsledky byly dobré, že? Zeptal ses madam Pomfreyové, jestli je to tedy v pořádku?“

„Jo, zeptal. Říkala, že by to mělo jít.“

„Dobře, tady to máš,“ řekla Hermiona, jako kdyby tu záležitost vyřešila. „Ne, to, co se ti snažím říct, Harry, je, že v tomhle ohledu jste oba panici.“ Její hlas se snížil do šepotu a pak se Hermiona náhle rozhihňala.

„Hermiono, co?“ dožadoval se.

„Právě jsem si uvědomila, Harry. Ty jsi panenská matka!“ znovu se překlonila, až se jí jedna z prodavaček šla zeptat, jestli je v pořádku. Hermiona přikývla, slzy smíchu se jí řinuly po tvářích, odmávla dívku pryč, že ona Harrymu pomáhá vybrat nějaké oblečení, včetně spodního prádla.

***

Poobědvali v malém pekařství vedle vchodu kuřecí sendviče a kousek jablečného koláče se šlehačkou. Poppy zářila, když ho viděla jíst. Už to bylo nějakou chvíli, co Harry měl potřebu zvracet po jídle; věděl, že musí pořádně jíst pro dobro dítěte a tak se snažil ze všech sil. Jeho mysl dnes nebyla zaměřena na jídlo, ale na to, co řekla Hermiona v obchodě. Byla to pravda, oba v tomhle byli panici a Harryho zajímalo, jestli to, co ho napadlo, bude ve skutečnosti fungovat.

Vzpomněl si na konverzaci, kterou s ním kdysi dávno vedl Severus o sexu. ‚Pouze vaginální nebo anální pohlavní styk je považováno za ztrátu nevinnosti.‘ Lucius Malfoy znásilnil Severuse, tím pádem násilně obral Severuse o jeho plnou moc. Pokud by on se Severusem měli sex teď, když jsou oba v tomto směru nevinní, může Severus získat svou plnou sílu zpět?

Harry si tím nebyl jistý, ale s novými nákupy zabalenými do krabic a tašek, byl rozhodnutý to zkusit.

07.05.12 18:23
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one