Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
tak předposlední kapitola k Všechno není ztraceno. Pravda, že psát 'jeho vagína' bylo docela vtipné... Kapitola věnovaná Hanča, lucik, Ella, keishatko, em, raven9, Nade, Saskya, Lucka, bacil, aMaja.
Adelaine
***

Část 67

Když se později té noci navrátili z Londýna, Severus zrovna dohlížel na vykonávání sobotních odpoledních trestů a nebyl v jejich bytě, když se tam dostal Harry. Bylo pozdě, cesta vlakem byla dlouhá a Harry byl unavený, že jen došel do postele a skoro okamžitě usnul, jeho nákupy ležely na hromadě v nohách postele. Jeho spánek byl neklidný a měl noční můru skoro okamžitě, jakmile zavřel oči.

„Takový pěkný kluk,“ zasyčel Voldemort a zatlačil Cedrikův mrtvý obličej do špíny hřbitova.

„Nedotýkej se ho! Nedotýkej se ho!“ křičel Harry, jeho tělo se napínalo proti soše, která ho poutala, ale byl bezmocný, nemohl se pohnout. Nemohl se pohnout a Voldemort se stále dotýkal Cedrika, putoval svým dlouhým prstem po Cedrikově tváři v napodobenině láskyplného hlazení. „Vypadni od něj! Vypadni od něj!“ řval Harry a vzbudil se, lapaje po dechu.

Severus byl v okamžiku vzhůru a sevřel Harryho v objetí, dříve než o něj Harry stihl požádat. „Noční můra?“ zeptal se a políbil Harryho na čelo.

Harry přikývl, zatím nebyl schopný promluvit. Srdce mu tepalo tak silně, až byl překvapený, že nevyskočilo z jeho hrudi. Byl ulepený studeným potem a tak jen ležel třesoucí se v manželově náručí, cítil, jak hrůza pomalu ustupuje, když ho Severus držel. Teď když byl Voldemort mrtvý, Harry opravdu doufal, že přestane mít ty děsivé sny o Cedrikově vraždě. Cedric neměl zemřít – neměl – a Harry ucítil první spadané slzy dříve, než si stačil uvědomit, že brečí.

„Ššš, Harry, je to v pořádku, je to v pořádku,“ šeptal Severus znovu a znovu dokola, kolébal Harryho něžně u svého těla. Harry si dovolil tu útěchu a časem jeho pláč přestal. Cítil se, že je na pokraji svých možností: všechno bylo daleko více intenzivní vprostřed noci a přál si, aby už bylo ráno.

„Harry? Jsi v pořádku?“ zeptal se Severus, posunul se na posteli a o chvíli později, probudil pochodně k životu, ale tlumenějším světlem než obvykle. Ale bylo to dostatečné osvětlení, aby se viděli navzájem. Harry byl rád, dnes v noci nechtěl žádné stíny.

„To jen – to jen občas se mi stále stýská po Cedrikovi. Je to špatné?“ Harry si otřel oči a tváře od vlhkosti, měl trochu pocit viny, že znovu vynesl téma o Cedrikovi. Nejspíš Severus nechtěl s Harrym mluvit o jiném muži.

„Harry, samozřejmě, že není. Pravděpodobně se ti po něm do jisté míry vždycky bude stýskat. Byl tvou první láskou a zemřel velmi mladý.“

„Nevadí ti, že o něm někdy mluvím? Jestli bys radši, abych ne…“

„Harry, můžeš se mnou mluvit, o čem chceš, včetně Cedrika. Nechci, abys měl pocit, že jsou nějaké věci, o kterých mi říct nemůžeš. Můžeš mi říct cokoliv, Harry. Cokoliv.“

Pokud tohle nebyla pobídka pro Harryho další konverzaci, tak Harry nevěděl, co by byla.

„Severusi, když jsme byli v Londýně, Hermiona řekla něco, co mě donutilo přemýšlet. Nemilovali jsme se od doby, co jsem změněný. V tomto ohledu jsme oba nevinní. Nemyslíš si, že bychom znovu mohli provést rituál? Možná by ti to mohlo získat svou plnou sílu zpět?“

Severus v objetí ztuhl. „Je mi líto, Harry, neuděláme to.“

Harry měl pocit, jako kdyby se jeho srdce rozštíplo na tisíc ostrých střepů, propichující jeho hrudník. „Řekl jsi mi, že mě budeš milovat nehledě na podobě,“ řekl Harry, znovu potlačil slzy. „Byla to jen lež, abys mě uchlácholil? Dokonce ses mě ani nedotkl od doby, kdy mě přeměnili do zdejší předváděné zrůdy!“

„Harry, to s tím nemá co dělat. A ty nejsi zrůda.“

„Pak proč teda nemůžeme zkusit ten rituál znovu?“

„Protože, Harry, my oba bychom se museli postit a já neudělám nic, co by mohlo ohrozit tebe nebo dítě. To neznamená, že se s tebou nechci milovat, protože chci. Jen jsem čekal, dokud Poppy neřekne, že je to bezpečné.“

„Takže ty se chceš – i když vypadám takhle?“ Harry se podíval dolů na svoje prsa, byly podivně těžké a plné, když vzhlédl zpět, Severus si ho prohlížel, jako kdyby byl Harry obzvláště chutný dezert. Harry ucítil touhu. Chtíč. Jeho srdeční rytmus se zrychlil, jak zíral na Severuse, jejich oči zaklesnuté do sebe.

„Bože, Harry, nemáš ani představu, jak těžké to bylo udržet ruce od tebe. Rozkvetl jsi, každý kousek z tebe. Jsi jiný, ale stále jsi to ty a já chci ochutnat každý palec tvého nového já. Lízat a sát tvé prsy, zabořit tvář mezi ně. Políbit tvá stehna a přisát se mezi ně. Chci cítit, jak se svíjíš pode mnou, zatímco tě vyplňuje můj jazyk a penis.“

„Oh bože! Severusi!“ zasténal Harry, Severusova slova ho všude jemně rozechvěla, ale nejvíce mezi nohama a cítil, jak se mu tam sbírá vlhkost. Severus se snesl dolů, aby ho políbil, polibek byl hladový a dožadující se a Harry neměl jinou možnost, než se mu podrobit. Severus zaúpěl a Harry cítil ty vibrace hluboko ve svém vlastním hrdle. Cítil se vzrušeně a vrhl se na Severuse, snažil se smíchat je dva do jednoho těla. Jeho prsa byla drcena mezi nimi dvěma, Severus hladil jeho tvář, uchopil jeho bradu a Harry si pomyslel, že nejspíš zemře, pokud Severus brzy něco neudělá.

„Severusi, prosím!“ vydechl, když se odtáhl z polibku. Severus pohladil Harryho prsa přes látku trička, které Harry nosil do postele; cítil se trochu rozpačitě být nahý v posteli, když je teď přeměněn do dívky. Teď se rozpačitě necítil, jak Severusovy prsty štípaly jeho bradavky, Harry zakvílel a boky vyhodil nahoru. „Severusi! Severusi!“ naříkal Harry.

Severus se díval dolů na Harryho tvář a jemně se na něj usmál, jeho ruce klouzaly po Harryho hrudníku, polaskaly malý pahorek na jeho břiše, jejich dítě, a Harry z toho gesta pocítil touhu tak silnou; pulzoval jí, tepal jí a jeho nohy se samy od sebe doširoka otevřely. „Prosím, prosím,“ žadonil Harry, nejistý si tím, o co žádá.

Severusova ruka se posunula níže, ponořila se pod pásek Harryho trenýrek, proplétala se tam skrze trojúhelník chlupů. Každý dotyk manželových rukou rozežínal v Harryho těle plameny. Znovu vypjal boky, snažil se přimět Severusovu ruku, aby šla níže, do míst, kde ji potřeboval, a konečně se zdálo, že si Severus uvědomil, co to Harry chce a jeho prsty se pohnuly dolů a dvěma prsty lehce vklouzl dovnitř.

Harry byl tak mokrý, tak otevřený; cítil to jinak než předtím. Vždycky to předtím cítil ve svém penise a varlatech, teď to cítil, jako kdyby to, co mu Severus dělal, to pomalé klouzání prstů dovnitř a ven, působilo na každou část jeho těla, ne jen na místo, kde měl Severus prsty. Severus přejel palcem po tom malém uzlíčku nervů a Harry vykřikl.

„Kurva! Severusi! Oh, do prdele!“ Harry řval, jak jím procházel orgasmus s prudkostí, o jaké nikdy ani nesnil. Měl pocit, jako kdyby celé jeho tělo vrcholilo, rozkoš ho zaplavila, vlna za vlnou se jím valila a on se cítil, jakoby se vznášel někde u stropu.

Severus ho hluboce políbil, zatímco třes pokračoval, Harry hladově sál manželův jazyk, měl potřebu mít něco ve svých ústech. Severusovy ruce Harryho stále něžně hladily, dovnitř a ven, Harry opět ucítil vzrůstající potřebu ve svém podbřišku a zaúpěl touhou do manželových úst.

„Chci tě, Severusi. Celého,“ zašeptal Harry proti rtům, když se nakonec dostatečně odtáhl, aby mohl promluvit. Severus se na něj usmál, Harry na svém boku cítil Severusovu erekci tvrdou jako kámen.

„Doufal jsem, že to řekneš,“ řekl Severus, jak pronesl kouzlo, aby sňal jejich oblečení a přivolal si lahvičku lubrikantu, kterou měl na nočním stolku.

Harry se zasmál. „Myslím si, že tohle dnes v noci nebudeme potřebovat, Severusi. Já – já už jsem dost vlhký,“ Harry cítil, jak rudne, pás horka se plížil přes krk a tvář. Severus uvnitř Harryho ohnul prsty, Harry vypískl a svíjel se rozkoší, miloval tenhle pocit, mít Severuse uvnitř sebe. „Prosím,“ prosil Harry.

Severus se nenechal pobízet dvakrát, odstranil prsty a použil obě ruce, aby roztáhl Harryho nohy. Harry viděl Severusovu erekci, tak červenou a pulzující, preejakulát se na špičce třpytil v tlumeném světle pochodní. Severus byl vzrušený, chtěl to tak moc jako Harry a ten se uvolnil, když ho Severus uchopil pod koleny a nastavil si ho do pozice. Trochu to bolelo, když poprvé zatlačil penisem dovnitř, ale muž zastavil a počkal, natahoval panenskou blánu a nechal Harryho tělo si přivyknout na nový pocit.

Pomáhalo, že Harry už vyvrcholil, svaly měl více uvolněné a celá Severusova předehra prsty ho roztáhla a udržovala ho vlhkého. „V pořádku, Harry?“ zadíval se na něj Severus, obavy vyryté v rysech, sklouznul trochu hlouběji dovnitř a Harry vydechl pod tíhou vjemů. Bylo jiné cítit Severuse ve své zadnici, ne přímo horší nebo lepší, jen jiné. Severus pokračoval v tlačení, zatlačil trochu víc, pomalu, a Harry to miloval, ten pocit být roztahován tak něžně. Když byl nakonec celý v jeho pochvě, vyšlo z něj zavrčení a Harryho naléhavě políbil.

Harry byl bolavý chtíčem a zavrtěním boků dal Severusovi najevo, ať se pohne, touha vzrůstala a vzrůstala, když Severus vzal Harryho pohyb boků jako pozvání, aby to udělal.

„Bože, Harry! Jsi tak těsný! To je nádherné, ty jsi nádherný!“ Severusovy přírazy se stávaly více nepravidelné, jak se blížil vrcholu a Harry shledával těžší dostat se do správného rytmu, tak se jen chytil Severusových zad, jak do něj přirážel. Harry byl tím méně vzrušený, čím déle ho Severus šukal a divil se, čím to je. Líbilo se mu mít v sobě prsty a chtěl tohle, tak proč mu připadá těžké zůstat vzrušený? Severus se nad ním náhle zachvěl, beze slova vykřikl, jak se v Harrym rozlil. Harry cítil to vlhké horko, jak zalévá stěny jeho vagíny a tam dole se sevřel, cítil potřebu udělat něco více.

„Harry, Harry,“ řekl Severus bez dechu na Harryho rameně. „Vyvrcholil jsi znovu?“

„Ne,“ odpověděl Harry, snažil se neznít moc zklamaně. Chtěl, ale nebyl schopný se do toho bodu dostat. Možná příště.

„No, tak to budeme muset napravit, ne?“ usmál se Severus, jak začal lízat cestičku od Harryho krku k jeho břichu. Harry zadržel dech; jistě Severus nemyslel tohle? Oh, ale myslel. Severus roztáhl Harryho nohy a sklonil mezi ně hlavu. Merline! Ten jazyk! Sál a lízal a dokonce i kousal a Harry se roztékal blahem na posteli, když Severus pokračoval v ukojování ho jazykem. Lubrikant byl stále na posteli; Harry viděl Severuse, jak si jím pokrývá dva prsty a noří je opět mezi Harryho nohy.

Severusovy ruce se posunul dolů, dozadu na Harryho hráz a prozkoumával místo kolem Harryho konečníku, dokud se Harry dostatečně neuvolnil, aby nechal prsty vputovat dovnitř. Oh do prdele! Ty dvojí pocity, Severusova jazyka v jeho pochvě a těch prstů v jeho zadku bylo něco, co nikdy předtím necítil a zasténal, jak se žhavé teplo zabodlo do celého jeho těla. Svíjel se, snažil se narazit se na ty prsty i na ten jazyk, jak nechal těm pocitům prolétnout jím.

„Oh bože! Ano! Ano! Oh bože!“ zasténal Harry, rukama sevřel Severusovu hlavu, držel ten jazyk tam, právě tam, kde ho chtěl, právě tam, kde ho potřeboval. „Kurva! OHH! OHH! SEVERUSI!“ řval Harry, jak ho zaplavil jeden z nejsilnějších orgasmů, jaké kdy měl. Cítil, jak se sevřel kolem Severusových prstů a Severusova jazyka, cítil se tak plný, natažený až na své hranice. Severus ho stále něžně lízal a prsty klouzal ven a dovnitř Harryho konečníku, aby mu ulehčil návrat z postorgasmické slasti.

Severus se na posteli přesunul nahoru, políbil ho a Harrymu se líbila jejich chuť, líbal Severuse, aby mohl ochutnat každou kapku. „Hádám, že sis to užil?“ ušklíbl se Severus.

„Nemáš ani ponětí jak!“ zasmál se Harry, přitulil se k němu.

„Zranil jsem tě, Harry?“ zeptal se Severus více vážným tónem.

„Jen trochu, ze začátku. Chtěl jsem, aby ses se mnou miloval, Severusi, ale po chvíli jsem přestal být vzrušený. Je to normální?“

„Slyšel jsem o tom, ne každá žena může mít orgasmus během pohlavního styku, ale může mít během předehry nebo potom. Většina senzitivních nervů jsou kolem vnějšku pochvy, a speciálně tady,“ řekl Severus, ruka nahmatala hrbolek a zmáčkla ho. „Na poštěváčku.“ Nezmáčkl ho tvrdě, to byl Harry rád, teď byl poněkud citlivý, skoro jako jeho penis po orgasmu.

„Jsi si jistý, že jsi nikdy nebyl se ženou, Severusi? Zdálo se, že přesně víš, co dělat.“

„To je, protože jsem s tebou, Harry. Miluji tě a z toho to přirozeně vycházelo.“

„Můžeme to zopakovat, někdy?“ Harry zívnul.

„Můžeme, ale právě teď ty a dítě potřebujete spánek.“

***

Za necelou hodinu, byl Harry z dřímoty vzbuzen výkřikem svého manžela. Severus byl na posteli ztuhlý, jako kdyby měl záchvat nebo něco takového. O pár vteřin později se Severusovo tělo uklidnilo, jen sklenička s lubrikantem se roztříštila, jako to udělalo i všechno ostatní sklo z luceren a šatníku.

Severus otevřel oči a v údivu se rozhlédl kolem. „Harry? Co se děje?!“

„Funguje to, Severusi! Funguje!“ vzlykal Harry, sevřel svého manžela v náručí. „Získáváš zpět svou plnou sílu!“

09.05.12 11:55
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one