Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

Ahojky,

tady máte od Izmy R.I.P další kapitolku k povídce Could you love me. Doufám, že se vám bude líbit a oceníte ji komentáři.

Já snad přidám další kapitolku v průběhu příštího týdne a bude to k všehno není ztraceno, ovšem kdy bude kapitola k Dark gifts je ve hvězdách, protože již tradičně mi Isabella Green neodpovídá na zprávy.

Přeji heké čtení. Limit je 10.

Sirina.

***

2. část, 8. kapitola – Uprchlý ženich

Když se Lucius ráno probudil-sám, překvapilo ho to. Ve velké posteli nebylo nic kromě něj a hromady obrovských polštářů. Jak si pamatoval ze svých studentských let v Bradavicích, Nebelvíři obvykle vstávali pozdě. Příslušníci této koleje se obvykle objevili na snídani jako poslední.

Lucius se ušklíbl a líně se protáhl. Zamyslel se nad svatební nocí. Ano, jeho mladý manžel byl minulé noci trochu plachý a bojácný…. Ale to ho dělalo ještě přitažlivějším…  Hmm, na tom se zapracuje, až si na něj chlapec zvykne, z Luciusova „vyučování“ se toho hodně naučí. Kdyby Lucius hledal zkušenost a zručnost v posteli, vzal by si děvku z Obrtlé ulice. Všechno by bylo podle jeho představ.

Jednou Harryho zlomí … Lucius sebou trhl. Promluvil jako jeho otec. Lucius nesnášel, když se přistihl, jak papouškuje něco, co už řekl Abraxas Malfoy. Lucius by to nikdy nepřiznal, ale byl rád, že jeho otec zemřel na dračí neštovice krátce po Dracově narození. Přesto s ním starý muž dobře cvičil. Abraxas byl dávno pryč, ale Lucius sám jednal, myslel i mluvil, jak ho to naučil.

Nenáviděl to. Ale teď není nejvhodnější doba pro pitvání se v rodinné historii.

Blonďatý Zmijozel zabořil obličej do polštáře na druhé straně postele. Stále voněl jako Harry… mmm… klidně by se na tom mohl stát závislý. Nicméně, teď se potřeboval osprchovat. Seslal sice na sebe a svého milence rychlé čistící kouzlo, které odstranilo většinu nepořádku, který vytvořili, ale přesto… teplá voda, ta byla úplně jiným kouzlem. Rozdíl, asi jako mezi pravou láskou a nápojem lásky.

Poté co se Lucius vysprchoval, šel se podívat po svém malém zelenookém manželovi… jaké, s ním jen měl plány.

Ale byl nemile překvapen – nenašel Harryho v žádném z chlapcových tří pokojů; to nečekal.

A byl skutečně naštvaný, když mu domácí skřítci oznámili, že chlapce nenašli nikde v Malfoyově sídle, ani v zahradě.

U, Merlina!

Po roztřískání několika váz až na prach, a dalších cenných uměleckých děl, si Lucius Malfoy konečně přiznal, že jeho manžel zmizel. A jak si uvědomil, zmizel, aniž by narušil jakákoli ochranná kouzla kolem panství, a aniž by si ho kdokoliv všiml. Jak později zjistil, Harryho kufr zůstal otevřený, a vypadal, jako by v něm několik věcí chybělo; včetně koštěte.

Jeho manžel tedy zřejmě utekl.

 Jak dětinské a nezodpovědné… Luciuse nebyl tak rozzuřený od doby, co byl přinucen pracovat s Albusem Brumbálem a jeho přívrženci.

Kouzelník už před sebou uviděl svého přítele, bradavického profesora lektvarů a jeho výraz ve tváři. Severus se tvářil nesnesitelně, arogantně a řekl: „Já ti to říkal. Varoval jsem tě, říkal jsem ti, že ti ten chlapec způsobí jen hromadu problémů. Ten kluk bude tvůj konec!“.

A Lucius nemohl popřít, že měl Severus skutečně zase pravdu. Od svatby už uplynuly tři dny u Salazara! „Denní Věštec“, „ Týdeník Čarodějek“, „Kouzelnické doupě“ a dokonce i některé zahraniční deníky stále psaly o „svatbě roku“.

Opravu mu bylo k ničemu, že je slavný, atraktivní, mladý muž, když neměl vůbec žádnou představu, kde teď ten malý spratek může být!

ΩΩΩ

I když Harry neměl žádnou jinou možnost, snad poprvé v životě za to byl vlastně vděčný.

Příjemná, starší dáma, Anne Hathaway ho „přijala“. Probudila jej, když spal na lavičce v parku a vzala ho k sobě domů. Dala mu najíst, nechala ho vykoupat a poskytla mu nějaké čisté oblečení, které dřív patřilo jejímu manželovi, a které mu bylo o pár čísel větší. Na to byl Harry stejně zvyklý, a i přesto byly ty šaty mnohem menší a hezčí, než jaké kdy dostal po Dudleym.

Pak se Anne zeptala jak je Harry starý. Řekl jí pravdu.  A když se Anne opatrně zeptala na jeho rodinu, Harry vyhrkl, jen to jak se tam nechce vrátit, prostě nemůže!

Anne něco zahlédla v očích toho hubeného dítěte. To něco způsobilo, že si rozmyslela snahu vrátit chlapce k jeho rodině, ať už byla kdekoliv. Šestnáctiletí muži jsou přeci schopní rozhodnout se sami, kde chtějí žít. Tím to vyřešila.

Už věděla co dělat s tím roztomilým, milým chlapcem. Anne nechtěla slyšet nic o odchodu. Byla sama, a pro dámu nebylo bezpečné žít sama. Harry s ní zůstane, a na oplátku jí bude pomáhat v domě a v pekařství. Tím bude vše srovnáno.

Pokračování: 2. část, 9. kapitola

 

02.10.11 10:17
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one