Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky,

tak maturita už je doma a na výšku jsem také přijatá :-D tak jsem vám našla novou krásnou povídku, doufám, že se bude líbit a okomentujete ji.

Jinak Gleti, ještě platí ta nabídka s překladem? Mám dojem, že se domluvíme :-) můžeš mě prosím kontaktovat? Jinak chci za pomoc moc poděkovat Yellow :-) a tak trochu jí tuhle kapitolu věnovat, dále také Salazaret a Nade.

Vaše Sirina.

***

1. kapitola

/Doupě/

Harry James Potter právě seděl na své posteli v pokoji, který sdílel s jeho nejlepším kamarádem Ronaldem Weasleym v jejich rodinném domě, kterému říkají Doupě. Právě slavil své devatenácté narozeniny s jeho adoptivní rodinou. Odešel do prvního patra, aby mohl sám vzpomínat na ten tragický den před rokem, kdy ztratil svoji milovanou Ginny.

Ginny, plakal, slzy mu tekly z jeho krásných zelených očí, když si ji vybavil. Její statečnost a krásu. Tak moc mi chybíš. Byla jsi moje spřízněná duše, láska mého života. Nevím, jak mám bez tebe dál žít. Plánovali, že se po válce vezmou a založí si rodinu. Ale to se nestalo.

Hned po tom, co Harry zabil Voldemorta v konečném boji o Bradavice, Bellatrix Lestrangeová zabila Ginny. Poslala na ni Avadu přímo mu před očima. Zabil Bellatrix, ale už bylo pozdě. Harry držel Ginny v ten okamžik, kdy naposledy vydechla.

Ten den ztratili tolik lidí; Freda, Remuse a Tonksovou, Moodyho. Právě tak ale i Draca a Narcissu Malfoyově, kteří byli surově zavražděni lordem Voldemortem jako odplata za to, že Lucius Malfoy byl vlastně špehem.

Později vyplynulo i to, že Severus Snape pracoval pro řád a řídil se Brumbálovými příkazy. V boji byl vážně poraněný, ale nedostal se do ohrožení života. Harry zjistil, že Severus miloval jeho matku Lily. Po tom, co si spolu promluvili o pár věcech a vyjasnili si je, se z nich stali dobří přátelé.

Ozvalo se klepání na dveře a Hermionin hlas ptající se, jestli může vstoupit.

„Není zamklé, Mio, pojď dál.“ odpověděl Harryho měkký hlas.

„Posílá mě Molly, abych ti dala vědět, že večeře je hotová.“ Hermiona vešla do místnosti a přešla k Harrymu. „Jak se cítíš, Harry? Všichni jsme se o tebe báli, když si odešel, aniž bys něco řekl.“

„Mrzí mě to, jen jsem potřeboval být sám a přemýšlet.“ odpověděl.

Hermiona vypadala ustaraně. Posadila se k Harrymu na postel a vzala ho za ruku. „Já vím, že je to pro tebe těžké, Harry, ale musíš jít dál. Ona byla má nejlepší přítelkyně, byla jako moje sestra a taky mi chybí, ale nepřestávám kvůli ní žít. To by Ginny nechtěla.“ jemně mu zmáčkla ruku, když s ním mluvila.

Harry k ní vzhlédl, setřel si slzy a s úsměvem jí odpověděl. „Já vím, ale je těžké přijmout to, že odešla a už se nikdy nevrtí.“

„Ginny tě milovala, Harry. Určitě by nechtěla, aby ses tak trápil. Chtěla by, aby ses přes to přenesl a našel si někoho, koho bys miloval. Vím, že chtěla, abys měl rodinu, o které jsi vždycky tak snil. Ó, Harry, máš ve svém srdci tolik lásky a já doufám, že jednoho dne najdeš někoho, komu ji budeš moci dát. Ginny by to tak chtěla.“ šeptala Hermiona.

Harry hleděl Hermioně do očí, jako kdyby tam snad hledal odpověď „Máš pravdu, Mio, už je čas, abych začal zase žít, a přemýšlím, že začnu hned.“ Vstal a pevně Hermionu objal. „Pojďme, už mám hlad a nemyslím si, že by Molly ocenila, kdyby nám vychladlo jídlo.“

Ruku v ruce šli dolů připojit se k jejich rodině.

***

/Malfoy Manor/

Lucius Malfoy a Severus Snape seděli společně v knihovně Malfoy Manor a upíjeli nejlepší víno, které měl Lucius ve sklepě.

Lucius Malfoy byl svalnatý vysoký a krásný muž. Měl asi 38let a do půli zad mu spadaly platinové vlasy. Špičatému bledému obličeji dominovaly šedé oči, které se podobaly bouřkovému mraku. Měl vysoké aristokratské lícní kosti a tenké měkké rty.

Lucius se stal špehem ještě před tím, než byl Brumbál zabit Severusem. Chtěl ochránit svou manželku a sny, ale selhal. Byl považovaný za krutého a snobského muže. Těžko říct co je z toho pravda. Ho nezajímalo, co se o něm povídá. Mohli se věřit, čemu chtěli. Do pekel s nimi.

 „Luciusi, můj drahý starý příteli, je na čase, abys vystrčil paty z domu a trochu se vmísil do společnosti. Je to už dlouho, co jsi tady zavřený. Tvůj obličej je bledší než obvykle a to něco znamená, když vezmu v potaz, jak dřív vypadal můj! ” řekl Severus.

Když Lucius neodpovídal, Severus pokračoval, „Ministerstvo pořádá příští měsíc slavnostní ples. Měl bys vážně uvažovat o své účasti na něm. Poslouchej mě, Luciusi, mysli na publicitu, kterou bys tam získal. Také bys Malfoyům získal zpět dobré jméno. Udělá ti to dobře a třeba dostaneš svoji starou práci nebo také získat místo ve školské radě v Bradavicích.“

Lucius jen seděl v křesle usrkávaje vína a poslouchal, co mu jeho přítel říká. Také o tom přemýšlel.  Hmm, přemýšlel o tom. Slavnostní ples v přítomnosti všech mých starých přátel i nepřátel, jak lákavé.

 Severus ho sledoval s potutelným úsměvem. Lucius začal probírat jeho současnou situaci. Jeho milovaná manželka a syn mu navždy odešli a všechno to byla chyba toho spratka! Kdyby Harry Potter zabil Temného pána dřív, tak by tu teď Cissa a Draco byli a mohli si užívat zvonu získanou svobodu společně.

Jak o tom začal víc přemýšlet, tak si Lucius uvědomil, že by to mohl být dobrý nápad. Ano, rozhodl se. Půjdu tam a uvidíme, co se stane. Už byl čas, aby se znova objevil ve společnosti a zařídit tak očištění svého jména.

„Ano, Severusi, máš pravdu, půjdu na tu slavnost. Jsem si jistý, že bude celkem zajímavá.“ odpověděl Lucius překvapenému Severusovi.

Severus nečekal, že tak ochotně přijme jeho návrh, tak se málem udusil vínem. Rozkašlal se. „Luciusi, můj milý příteli, nečekal jsem kladnou odpověď, jsem ale příjemně překvapený a rád to slyším.“

Severuse zajímalo, co donutilo Luciuse takhle změnit názor, ale neptal se. Byl šťastný, že jeho přítel se chce po té hrozné ztrátě vrátit do společnosti.

Lucius elegantně zvedl obočí a řekl Severusovi: „Mělo by to být celkem zajímavé, nemyslíš? Jsem si jist, že se o tom v příštích měsících bude šířit spousta drbů.“

Severus se ušklíbl a odpověděl. „Ano, Luc, jsem si jistý a tak se na to těším!“ se smíchem pokračovali v konzumování nápojů a družném hovoru dlouho do noci.

27.05.11 08:34
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one