Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)

Ahojky.

tady máte od Adelaine další kapitolku k To love a Malfoy....už máme nachystané i další, k could you love me? a Všechno není ztraceno, jenom ty komentáře nějk váznout, tak zatím asi nic nebude....

Jinak tady je limit 10! A chtěla bych moc poděkovat všem, co komentovali minulou kapitolu- Lucka, Nade, janča, Catrina, Ayen, Wigy, Ella, keishatko, bacil. Děkuji :-)

Přeji hezké čtení. S.

Kapitola 13

 

Zatímco Harry tvrdě spal, tmavá postava se pomalu přiblížila k posteli, dávajíc si pozor, aby nevydala žádný zvuk, jenž by ho vzbudil. Zastavila se a potichu na něj pohlédla, pak natáhla ruku a malou dlaní s dlouhými štíhlými prsty mu jemně odhrnula vlasy z čela. Harrymu unikl lehký spokojený povzdech a spal dále.

 

Hermiona se usmála na svého spícího kamaráda, myslíc si, jak mladě a nevinně vypadá. Byla zvědavá, o čem se mu zdá, a doufala, že je to něco příjemného a ne žádná noční můra, které obvykle míval o Voldemortovi. Jakmile uviděla, že se usmívá a kňučí, Hermiona věděla, že si Harry užívá jakýkoli kouzelný fantazijní svět, ve kterém se nachází. Přitáhla si křeslo, posadila se do něj a začetla se do knihy, zatímco čekala, až se vzbudí.

 

V pokoji se objevil Dobby a nabídl jí, zda nechce něco k jídlu či pití, což zdvořile odmítla. Před příjezdem do Bradavic, Harry obdržel od Severuse svolení ke spolupráci s Dobbym při ověřování správného nastavení ochrany na dveřích. Harryho blízkým přátelům byl povolen vstup do jeho bytu, a jakmile byl jejich magický podpis vtištěn do zabezpečení, které bylo na vchodu umístěno, mohli přicházet a odcházet, kdykoli se jim zachtělo ho navštívit.

 

„Brýtro, Miono,“ zašeptal Harry se stále zavřenýma očima.

 

„Ahoj, Harry,“ usmála se Hermiona na ospalého kamaráda. „Jak jsi věděl, že jsem to já?“

 

„Slyšel jsem tě obracet stránky v knize, a protože Ron nerad čte, věděl jsem, že to není on,“ odpověděl Harry s malým úšklebkem.

 

Harry otevřel oči a protáhl se jako kotě, než se posadil na kraj postele čelem k Hermioně.

 

„Co se děje? V doupěti je vše ok?“ zeptal se.

 

„Všichni jsou v pořádku kromě toho, že se o tebe všichni bojíme. Zvláště Molly, a po naléhavé rodinné schůzce jsme se rozhodli, že by tě někdo měl zaskočit zkontrolovat. Dobrovolně jsem nabídla své služby a tak jsem tu,“ odpovídala Hermiona, zatímco se zvedla ze židle a sedla si k Harrymu na postel.

 

„Miono, odešel jsem z Doupěte teprve dnes ráno. To jsem vám tak moc scházel?“ uličnicky se zakřenil na svou kamarádku.

 

Hermiona se zasmála a objala Harryho. „Vím, jsme směšní, ale to jen proto, že pro nás tolik znamenáš. Molly mi řekla, ať ti připomenu, abys nezapomněl brát vitamíny, nepřetěžoval se a abys dostatečně jedl. Taky ti mám říct, že když něco budeš potřebovat, cokoli, máš jí okamžitě dát vědět a jestliže nedáš, bude ji to velmi mrzet.“

Povídali si spolu několik dalších hodin. Harry jí vyprávěl vše, co se stalo během jeho prvního dne s Luciusem Malfoyem a Johnathanem Chambersem. Když dokončil svůj příběh, podívala se na něj se zmatkem ve tváři.

 

„Harry, musíš být opatrnější, nebo Lucius zjistí, že jsi těhotný. Obávám se, že jestli na to přijde, mohl bys znenadání zjistit, že bojuješ o opatrovnictví.“

Když uviděla Harryho vystrašený výraz, políbila ho na tvář a pokračovala. „Promluvím s Lunou o tomhle Johnathanu Chambersovi a uvidím, co o něm ví od Nevilla. Jakmile něco zjistím, cokoli, buď si jistý, že ti dám vědět. A ty se prozatím snaž vyhnout všem ošemetným situacím. Obávám se, že přitahuješ trable a jednoho dne nebudeš mít štěstí. Harry, prosím, snaž se být opatrný a věř svým instinktům, protože příště tam nemusí být žádný rytíř v zářivé zbroji, aby tě zachránil.“

 

Hermiona se nabídla, že mu pomůže ještě jednou projít učební plány a dokončit poslední přípravy. Poté, co se spolu navečeřeli v jeho pokojích, políbila ho a objala na rozloučenou, pak odešla. Harry si dopřál dlouhou teplou koupel, a odešel do postele, aby si mohl odpočinout na první vyučovací den.

 

Harryho první školní týden byl absolutní úspěch. Obrana proti černé magii se stala nejoblíbenějším předmětem v Bradavicích a všichni studenti, kteří si ji chtěli zapsat, museli umístit svoje jméno na dlouhý čekací list. Severus byl potěšený a brzy do školy přilétaly sovy od rodičů, žádajících, aby jejich děti mohli chodit do hodin profesora Pottera.

 

Harry neviděl Luciuse od té doby, co ho doprovodil do jeho pokojů a přetahoval se s Dobbym o vitamíny, a zdálo se, že Johnathan Chambers vzdal svoji snahu ho uhánět. Všechno se zdálo být v pořádku. Harry byl šťastný a těšil se, až konečně bude mít svoji vlastní rodinu, ale netušil, že během několika příštích měsíců se události mohou úplně změnit.****
O měsíc později

 

Byla sobota a Harry pospíchal na svou schůzku ke Svatému Mungovi. Měl se setkat s Hermionou a Ronem v kanceláři a byl nervózní, co ultrazvuk může objevit. Jeho břicho už bylo lehce vystouplé a on začal nosit nové oblečení, které mu poslala Madam Malkinová pro skrytí těhotenství. Tyto hábity byly očarované, aby, až se jeho břicho zvětší, magicky se přizpůsobily na jeho velikost a udržovaly ostatní v nevědomosti o jeho stavu.

 

Musím si pospíšit, nebo přijdu pozdě, myslel si, když běžel dolů po chodbě směrem k Severusově pracovně, aby mu odevzdal seznam jmen studentů, které vybral pro speciálně vytvořený kurz OPČM. Po ohromném množství žádostí od rodičů i studentů, bylo rozhodnuto, že Harry bude pořádat dodatečný kurz jednou týdně. Jeho běžné hodiny, vzhledem k oblibě, byly zcela naplněny a tento kurz navíc byl způsob, jak uspokojit ty, kteří se do nich nedostali.

 

Rozmrzelý a supící konečně doběhl a zaklepal na dveře ředitelovy pracovny.

 

„Pojď dál, Harry,“ zvolal Severus, který ho očekával.

 

Harry otevřel dveře a vstoupil, a kráčel k místu, kde Severus seděl za stolem.

 

„Tady je ten seznam studentů, který jste chtěl, pane,“ předal mu ho Harry.

 

Harry už předtím Severusovi řekl, že má naplánovanou schůzku a tudíž se nezdrží. Severus popřál Harrymu hezký víkend a s úsměvem sledoval, jak mladší kouzelník běží zpátky ke dveřím.

 

Jak Harry běžel zpět do svých pokojů, aby se mohl odletaxovat ke Svatému Mungovi, měl toho v hlavě tolik, že nedával pozor, co se děje kolem něj a neviděl tedy osobu vycházející zpoza rohu před ním. Jakmile Harry doběhl k rohu, narazil přímo do pevného objektu. Silné ruce se natáhly a uchopily ho, ale síla nárazu je oba srazila na zem. Harry s heknutím přistál břichem na velmi pevném, svalnatém předmětu a svou tvář našel zabořenou do jemného krku neznámého jedince.

 

Harry tak na chvíli zůstal, snažil se zorientovat, přičemž se cítil docela pohodlně v jedinečné vůni kolínské té osoby. Zdála se mu poněkud povědomá. Jeho tělo se dokonale hodilo k tomu, kdo ho držel. Byl obklopen silnými pažemi neprodyšně ho tisknoucími na druhé tělo. Harry vzdychl a přitulil se blíže, užívaje si ten pocit bezpečí, který mu dávaly. Na co, ve jménu Merlina, myslím? Vyděsil se a zběsile se snažil zvednout a dostat se z nich. Nedařilo se mu to a pak uslyšel hluboký burácivý smích vycházející z hrudníku pod ním.

 

„Dovolte mi vás zvednout,“ ozval se pobavený hlas Luciuse Malfoye.

 

Oh, proboha, proč já? Ze všech lidí musím takhle narazit zrovna do Malfoye. Proč se, ve jménu Merlina, takovýhle věci vždycky musí stát mně. Musím jít nebo zmeškám schůzku. Ron s Hermionou se musí divit, kde jsem. Co to dělám? Všechno tohle Harrymu probíhalo hlavou, zatímco cítil, že je postaven na nohy a podepřen silnýma rukama.

 

„Spěcháme, profesore Pottere? Je zde nějaká nouzová situace, na kterou bych měl být upozorněn?“ zajímal se Lucius se svým obvyklým Malfoyovským taktem.

 

Harry vzhlédl k Luciusovi s ruměncem na tváři, snažil se uklidnit a vymýšlel plán, jak se dostat z této situace, aby mohl jít dál. Dobrý, pomyslel si, nemám moc času, takže tady to je.

 

„Pane Malfoyi, je mi to moc líto. Neviděl jsem vás přicházet zpoza rohu a omlouvám se, že jsem vás takhle srazil, ale opravdu musím jít. Ve skutečnosti ano, docela pospíchám a nechci se zpozdit, takže děkuji, že jste mě opět zachránil a nashledanou,“ volal Harry za velmi zmateně vypadajícím Malfoyem, který se divil, co se to k čertu stalo, zatímco dobíhal zbytek cesty ke svým pokojům.

 

****

U Svatého Munga

'St. Mungo’s'

 

„HARRY!“ zvolala Hermiona, jak pospíchala s Ronem pozdravit Harryho, který právě bez dechu přiběhl do čekárny.

„Harry, co se stalo, báli jsme se? Právě jsem se chystala Rona poslat tě hledat,“ Hermiona objala Harryho, pozorně ho kontrolujíc, aby se ujistila, jestli je v pořádku.

„Jo, kamaráde, mysleli jsme si, že ti Snape provedl něco odpornýho,“ zasmál se Ron úlevně, když viděl přítele stát před sebou.


„Ronalde, vážně, ředitel Snape by nic takového neudělal,“ plísnila Hermiona svého přítele.


Harry s Ronem se na sebe podívali a usmáli se, pak každý vzal Hermionu za jednu ruku a dovedli ji k recepci, aby se Harry mohl zapsat. Netrvalo to dlouho a bylo zavoláno Harryho jméno.


„Harry James Potter,“ zavolala jeho jméno hezká mladá sestřička a on se zvedl a následoval ji do ordinace s Ronem a Hermionou hned za ním.

Podala mu nemocniční oblečení a řekla mu, ať se svlékne od pasu dolů a pak počká na léčitelku Jamisonovou, která by brzy měla dorazit.


„Oh, Harry, jen si pomysli, že se nám podaří zjistit, jestli budeš mít holku nebo kluka a uslyšíme jejich tlukot srdce. Jen si představ, jaký je to zázračný zázrak a ty jsi nám umožnil být toho součástí. Nesmíme zapomenout požádat o snímek ze skenování, ať to můžeme ukázat Molly a Arturovi.“ Hermiona chtěla odejít, ale v tu chvíli do místnosti vstoupila léčitelka Jamisonová.

Léčitelka Jamisonová se posadila a několik minut mluvila s Harrym, ptala se ho na různé otázky, zatímco si zapisovala poznámky do desek. Když skončila, musel se postavit na váhu, aby jeho hmotnost mohla být zaznamenána a řekla mu, aby vylezl na vyšetřovací stůl. Harry vyšplhal nahoru a položil nohy do šautů (místo na porodním křesle, kam si rodička pokládá nohy, pozn. překlad), jak ho instruovala, pak zavřel oči, zatímco pokračovala v jeho důkladném vyšetření. Po skončení testů se postavila a přešla ke kompaktně vypadajícímu stroji a dotlačila ho ke stolu.

S úsměvem se Harryho zeptala. „Dobrá, jste připraven zjistit dobré zprávy?“


Harry jí oplatil úsměv a přikývl hlavou, řka: „Na tento okamžik jsem čekal dlouho, stejně tak mí přátelé.“


Léčitelka Jamisonová rozetřela studený gel na Harryho břicho a poté do ruky uchopila ruční skenovací přístroj a přejela jím po jeho břiše.


„Mezitím, co hledám tlukot srdce, ujistěte se, že sledujete velmi pozorně monitor,“ řekla těm třem, zatímco pokračovala se skenováním.

Ordinace ztichla, když ti tři poslouchali a sledovali, jak tichý pípající zvuk naplnil místnost dřív, než nabral na síle a stal se hlasitým pípáním.

 

„Oh, Harry, podívej se na to…“ pokynula Hermiona ukazující na obrazovku. „Vidím miminko.“


Tři přátelé hleděli s obavou, jak se obraz na monitoru stává pro ně zřetelnější.


„Harry, celkově jsem zachytila tři srdeční ozvěny, což znamená, že budete mít trojčata,“ oznámila léčitelka Jamisonová. „Jestli dále budete sledovat monitor, za chvíli budete schopen rozeznat všechny tři děti. Gratuluji, vypadá to, že budete mít dva kluky a jednu dívku.“


Ozvalo se žuchnutí, jak Ron spadl v bezvědomí na podlahu ordinace. Harry a Hermiona ho ignorovali a stále měli oči přilepené na obrazovku, s nadšením sledovali, jak tři malé objekty se objevily v zorném poli.

 

Poté, co se Harry obléknul, dostal podrobnější instrukce a řeklo se mu, aby přišel zase za měsíc. Harry se rychle vrátil do čekárny ke svým přátelům a společně odešli, každý držel snímek v ruce. Přišli do vestibulu a s dobrými zprávami se odletaxovali přímo do Doupěte.

 

Molly úzkostlivě čekala v kuchyni s Arturem, a když slyšela, že Harry bude mít trojčata, objala ho a políbila, brečící radostí. „Oh, Harry, jaké skvělé zprávy. Budeme muset začít jednat a připravit pro ně pokoj. Je tu tolik práce na udělání a nemáme moc času. Arture, jen si pomysli, brzy tu v Doupěti budou miminka a to znamená, že zase budeme mít kojenecké láhve na ohřívání a plenky na měnění. Nemůžu se dočkat, je to příliš krásné, aby to byla pravda.“

 

Artur jen objal a políbil svou šťastnou ženu. Ron jí podal jeden ze snímků a ona si ji od něj vzala a dívala se na ni se slzami v očích.

 

„Oh, jsou tak krásné, jen se na ně podívejte.“ Vzala svou hůlku a mávnutím vzduchem umístila snímek do rámečku, který položila na krbovou římsu.

 

Zatímco zůstávali v Doupěti, Hermiona vyprávěla Harrymu, že měla rozhovor s Lunou o Johnathanovi Chambersovi. Jediné novinky, které měla pro Harryho, byly, že Chambers pochází z Ameriky a jeho rodina je tam považována za stejně mocnou jako Malfoyové jsou v Británii. Harry se rozhodl, že v Doupěti zůstane až do neděle do večera, než se vrátí do Bradavic.


****

Malfoy Manor

 

Lucius přecházel tam a zpět jako šílený ve své pracovně v sobotu ráno, přemýšlel o událostech posledních pár měsíců. Něco velmi zvláštního se dělo s Potterem a on byl odhodlán zjistit, co přesně to je. Nejvíce otravná věc, která mu nejvíc trápila, byla; Potterova náhlá slabost a celá ta stupidní epizoda s jeho bývalým domácím skřítkem a láhví zatracených vitamínů, a potom ještě včera, jak Potter utíkal dolů chodbou jako blázen, srazil ho a po pár proklatých omluvách zase znovu utekl.


Zastavil své přecházení a zadíval se z okna, prohlížel si zahrady a zamyslel se nad předchozím dnem. S obočím zbrázděným v hlubokém zamyšlení si přehrál ve své mysli, co se stalo. Ušklíbl se, vzpomněl si, jak dobře se cítil s Potterovým malým pružným tělem ležícím tak důvěrně navrchu jeho. Náhle se zamračil, počkat chvíli, zamyslel se, vzpomněl si na okamžik, kdy cítil, jak se malá vyvýšenina tlačí proti jeho břichu. Odkdy Potter začal přibírat na váze a narostl mu pupek?

****

Bradavice

 

Johnathan Chambers seděl ve svém pokoji, upíjel brandy ze skleničky a myslel na Harryho Jamese Pottera. Jon byl muž, který měl vlastní metody, jak dostat to, co chce a nezáleželo, kdo mu stojí v cestě. Byl potomkem jedné z nejstarších a nejrespektovanějších kouzelnických rodin v Americe. Jon měl velkou úctu sám k sobě spolu s dostatkem peněz. Opravdu nepotřeboval místo mistra lektvarů v Bradavicích, ale když slyšel o možnosti, že Chlapec, který přežil, by mohl přijmout nabídku od Snapea na místo Obrany proti černé magii, nebyla možnost, že by si mohl nechat takovouhle příležitost proklouznout mezi prsty.

 

Jona začal Harry fascinovat dávno předtím, než porazil Voldemorta a sledoval veškeré novinové reportáže o něm. A dávno se rozhodl, že jednoho dne, Harry bude jeho. Jak upíjel svůj drink, začal přemýšlet, jak zkazil svůj první pokus o dobytí Harryho. Už se to znovu nestane, pomyslel si, protože příště se ujistím, že Lucius Malfoy se mi nepostaví do cesty. Nedělám stejné chyby dvakrát. Jon dostane svého zelenookého krasavce sám a až ho dostane, pak Harry bude patřit jemu.

02.01.12 09:26
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one