Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahoj,
tak tedy když je ten první máj, tak přidávám po dloooouhé době kapitolu k To love a Malfoy. Děkuji keishatko, Nade, Lucka, Saskya, anneanne, Ella, Catrina, bacil, maugli, evica, Jamie, Kyle, ala, ranchan a pro ně je tu nová kapitola. Také děkuji Hoshi za beta-reader.
Adelaine
***

Kapitola 20

Poté co zamkl a zakouzlil na dveře ochranu, aby jim zajistil soukromí, Lucius donesl Harryho k obrovské posteli a něžně ho na ní položil. Mávnutím hůlky zhasil všechny světla v pokoji, takže jenom měsíční paprsky z noční oblohy hrály své vlastní stíny na posteli. Rychle se svlékl a klekl si na postel, sklonil se nad krásného mladého muže, který na něho vzhlížel v očekávání s výmluvnýma smaragdovýma očima.

„Harry, jsi si tím úplně jistý? Nechtěl bych zranit děti nebo tebe a…“

Harry ho zastavil vprostřed věty tím, že položil prst na blonďákovy rty a zašeptal: „Luciusi, dokud budeme opatrní, děti budou v bezpečí. Zkontroloval jsem si to u madam Pomfreyové, než jsme opustili Bradavice a ona mi řekla, že pokud se budeme milovat pomalu, vše by mělo být v pořádku.“

Lucius pozvedl obočí a s úšklebkem řekl: „Takže, pane Pottere, vy jste tohle to očekával, že?“

Harry se na něj zlomyslně usmál a odpověděl: „Vždycky mě učili, abych očekával neočekávatelné, takže jsem si myslel, že neuškodí se jí na to zeptat. Víš, jen pro jistotu, protože nikdy nemůžeš říct, kdy by se mohlo vyskytnout něco důležitého a vždycky je lepší být připravený.“

Lucius se snesl dolů na Harryho a hladově začal plenit jeho ústa. Váleli se na posteli, mačkali svá těla proti sobě, s nohama a rukama propletenýma, dokud nepřistáli uprostřed postele s Harrym pod Luciusem.

Lucius zamumlal kouzlo, které odstranilo Harryho oblečení a způsobilo, že se mladý muž chvěl vzrušením. Oba si dávali na čas, očima hltali tělo toho druhého. Harry se začal svíjet na posteli, čímž způsobil, že Lucius okamžitě zvrdnul.

Luciusovy oči přejely po Harryho lahodné postavě, odshora dolů, od kštice neuspořádaných havraních vlasů, po malá chodidla. Jeho oči prodlely na veliké bouli jeho břicha a umístil dlaň své ruky na vrch a ucítil pohyb uvnitř. Harry položil svou vlastní ruku na jeho a posunul jí dolů, takže Lucius ucítil, jak děti kopou. S šedýma očima rozšířenýma překvapením se bývalý Smrtijed usmál tím největším úsměvem, který kdy ozdobil jeho rysy. Vrátil se časem do doby, kdy Narcisa byla těhotná a čekala Draca, vzpomněl si, jak mu nikdy nedovolila dotknout se jejího břicha v tak intimním gestu. Miloval ji, ale byla neústupná ve svém rozhodnutí nedovolit mu, aby se jí fyzicky dotýkal během těhotenství.

„Děkuji ti, Harry,“ zašeptal vděčně Lucius muži, který se před ním rozprostíral jako anděl.

Harry se na něj usmál. „Nemáš za co, Luciusi,“ ale pak se jeho oči zamžily a zaprosil. „Prosím, jen už mi znovu neubliž, protože já nebudu schopný se s tou bolestí znovu vyrovnat, pokud to uděláš.“

Ta slova, která byla pronesena tak potichu, skoro probodla jeho srdce a Lucius si vzpomněl na všechna ta muka, která způsobil tomu krásnému mladému muži. Harry si nic z toho nezasloužil, jen prostě být Malfoy bylo v jeho krvi a Malfoyové ubližovali svým nepřátelům a on považoval Pottera za svůj primární cíl pro útok, kvůli jejich vzájemné minulosti. Zvláště, když se školní rivalita mezi Dracem a Harrym přenesla s nimi do války.

Lucius se zadíval dolů, do Harryho očí. „Harry, slibuji ti, že nikdy vědomě neublížím tobě nebo našim dětem, ale jak víš, jsem Malfoy a čistokrevný. Přál bych si, abych mohl změnit ideály a víru, v kterých jsem byl vychován, jak se dívat na kouzelnickou a mudlovskou společnost, ale na to je už moc pozdě. Žil jsem s nimi příliš dlouho, takže nedokážu vymazat způsob, jak vnímat ty pode mnou. Vím, budeš si myslet, že je to arogantní a je to možné, ale je to to, jaký jsem.“

Lucius Harryho políbil a pokračoval: „Vím, že jsem ti ublížil a vážně mě to mrzí. Myslíš si, že je možné, abychom začali nanovo a naučili se, jak věřit jeden druhému nebo je na to příliš pozdě?“

„Nechci změnit to, kým jsi, Luciusi, jako jsem si jistý, že nechceš, abych byl jiná osobnost. Jak víš, vyrostl jsem jako sirotek u mudlovských příbuzných, kteří nenáviděli cokoliv, co mělo něco společného s magií, a považovali mě za zrůdu. Ani jsem netušil, že jsem kouzelník, dokud jsem nedostal dopis z Bradavic a nepotkal jsem Hagrida. Když jsem se poprvé potkal s Dracem u madam Malkinové, chtěl jsem být jeho přítelem, ale byl tak snobský a shodil Hagrida a později Weasleyovy. Naneštěstí kvůli tomuhle jsem si vytvořil špatný názor na Draca a tvou rodinu, ale doopravdy si přeji, aby věci mohly být jinak a my bychom se stali přáteli,“ usmál se na Luciuse a pokračoval: „Ano, myslím si, že je to možné a chtěl bych se o to pokusit pro dobro našich nenarozených dětí stejně tak jako pro naše vlastní.“

Lucius se sklonil dolů a začal okázale líbat Harryho obličej, užívaje si slanou chuť pokožky způsobenou nedávnými slzami. Harry zavřel oči a vychutnával si pocit být líbán zkušenými ústy staršího milence. Lucius políbil špičku jeho nosu, pak pokračoval dolů na jeho krk a Harry se pevně držel jeho paží a ramen. S Luciusem, který si ho přitáhl blíže, poznal Harry novou výšku extáze. Harry Luciusovi oplácel polibky a doteky, rukama váhavě prozkoumával svalnaté tělo staršího muže, hladil jeho pevný hrudník a rukama se probíral dlouhými hedvábnými blonďatými vlasy. Harry zaklonil hlavu, když Lucius objevil malé bradavky a obklopil je svými ústy, sál je a ohryzával, až ty malé hrbolky ztvrdly do drobných špiček. Lucius byl opatrný, netlačil moc na Harryho břicho, ale láskyplně ho laskal a líbal, dával si na čas a liboval si pocitu cítit ty malé bytostí uvnitř těla mladšího milence.

Lucius se zaměřil na to, jak hedvábná a jemná je Harryho pokožka na dotek. Harry byl v tolika věcech zatím stále naivní a nevinný, dokonce i potom, čím vším si prošel. Lucius nechal své ruce zatoulat se dolů na drobný penis uhnízděný mezi Harryho stehny. Nacházeje to, po čem pátral, zadíval se Harrymu do obličeje a spatřil éterickou krásu, hlavu zakloněnou v polštářích a zelené oči naplněné touhou. Lucius pohladil úzký penis, prsty proběhl přes štěrbinku, pak něžně promnul šourek. Harry začal na posteli přirážet a jemně kňourat.

Lucius si klekl mezi Harryho široce roztažené nohy, jazykem obtočil kolem hlavičky údu, zatímco hladil jeho kopí, čímž způsoboval Harrymu, že kroutil svými boky a v polštářích házel hlavou sem a tam. Harry sevřel v pěsti jedné ruky Luciusovy blonďaté vlasy a v druhé prostěradlo. Pomalu a se záměrným potěšením Lucius začal lízat a cucat Harryho délku, než ji celou vzal do úst. Harry nikdy předtím nezažil tak exotickou rozkoš a zjistil, že je chycen v přílivové vlně vášně, vytvářené jeho blonďatým milencem.

„OH, LUCIUSI!“

Harry vyvrcholil, hlasitě řval, zatímco svaly v jeho těle se chvěly uvolněním a Lucius spolykal každou kapku, než oddálil svá ústa. Usmál se na Harryho, který byl rozvalený před ním a vypadal poněkud zhýrale. Harry mu oplatil úsměv vlastním připitomělým úšklebkem, než obtočil ruce kolem Luciusova krku a stáhl si ho dolů pro vlhký polibek.

Opět skloněný nad Harrym se Lucius zadíval do Harryho očí a uviděl přikývnutí hlavou v potvrzení, že chce, aby pokračoval. Lucius popadl hůlku z nočního stolku vedle postele a zašeptal lubrikační kouzlo. Harry ucítil chlad ve svém vstupu a spatřil Luciuse, jak si maže mast po svém úctyhodném obvodu. Lucius se na něj položil, dlouze a tvrdě ho políbil, než roztáhl jeho kolena od sebe.

„Jsi si jistý?“ zeptal se Lucius ještě jednou, dívaje se Harrymu do očí.

„Ano, Luciusi, ale prosím, jen si dej pozor, abys postupoval pozvolna,“ poprosil Harry, začal se teď trochu obávat, když se to fyzicky mělo stát a vzpomínal na posledně, kdy se miloval. Muselo se to odrazit na jeho tváři, protože Lucius se na něho znovu v opětovném ujištění usmál a zlehka ho políbil na rty.

„Neboj se, má lásko, slibuji ti, že si to užiješ stejně tak, jako já,“ přísahal Lucius.

Lucius se nastavil do pozice a pomalu začal pronikat do Harryho úzkého kanálku. Pohyboval se pozvolna a dával Harrymu čas, aby se přizpůsobil na pocit vniknutí. Těsné sevření Harryho stěn kolem jeho orgánu ho dráždilo a vyzývalo, aby pokračoval ve svém úkolu. Tlačil se skrz svěrač, aby získal přístup k tajně skrytým rozkoším uvnitř. Lucius se pozvolna protlačil celý dovnitř a zastavil se, stále dával Harrymu čas se přizpůsobit narušení a velikosti jeho penisu. Zatímco čekal, začal hladově líbat Harryho a potom zahájit přirážení ven a dovnitř. Jejich tempo bylo zezačátku pomalé, ale brzy nabralo na rychlosti, když na něj jeho mladý milenec začal naléhat. Jak jejich milování pokračovalo celou noc, skřípění postele a sténání dvou milenců bylo slyšet ve ztemněném pokoji.

***********************************************************

Ranní slunce právě začalo vycházet na obzoru, když se Lucius probudil. Podíval se dolů na spícího krasavce, kterého držel pevně zabaleného ve svém náručí. Harry stále tvrdě spal, takže se sklonil dolů, aby políbil zavřená oční víčka, pak nos a nakonec rty. Harry vypustil lahodně znějící sten a otevřel oči. Usmál se na Luciuse a přitulil se k němu ještě blíže, zatímco dlaněmi rukou přejížděl nahoru a dolu po jeho hrudi.

„Dobré ráno,“ pozdravil Luciuse a dal mu polibek na tvář.

„Dobré ráno, Má lásko,“ odpověděl Lucius, zatlačil ho zpátky do polštářů a políbil ho jako smyslu zbavený.

Po dalším kole milování, byl Harry vyčerpaný a velmi hladový. Lucius zavolal Dobbyho, kterého Harry již dříve uvědomil, že je pro něj bezpečné vrátit se do Malfoy Manor, a přikázal pro ně snídani do postele. Když byla Harryho tužba po jídle uspokojená, pokračovali v povídání a líbání během ranních hodin, poznávali jeden druhého rozličnými způsoby.

„No, pane Pottere, nemohu proležet v posteli celý den, i když musím přiznat, že vyhlídka na to je docela lákavá.“ Lucius ještě jednou políbil Harryho a lítostivě se zvedl a vstal z postele. „Naneštěstí mám práci, kterou musím udělat, a obávám se, že ministerstvo nebude rozumět mým důvodům, proč jsem se neukázal.“

Když přešel ke koupelně, Lucius se otočil a natáhl ruku, usmívaje se na Harryho a řekl: „Pane Pottere, nechtěl byste se ke mně připojit ve vaně na poslední kolo zábavy a her?“

Smějící se Harry se vyškrabal z postele a přikolébal se k místu, kde stál Lucius. Uchopil jeho ruku, pak společně vešli do koupelny a zavřeli dveře. Dobby se přemístil do ložnice a po vyslechnutí smíchu přicházejícího z koupelny, rychle ustlal postel a opustil pokoj se širokým úsměvem na tváři.

***********************************************************

Harry seděl v knihovně, četl si knihu a jedl nějaké sušenky a zmrzlinu, když se rozhodl, že se nudí. Pomyslel si, že teď je dobrý čas na to, aby vybral nějaká jména pro děti, aby si s Luciusem zvolili. Vzal kousek pergamenu a začal zapisovat svůj výběr. Poté, co skončil, pohlédl na hodiny nad římsou, aby viděl kolik je. Páni, skoro jsem zapomněl, Ron s Hermionou mají přijít na oběd a já ještě nejsem vůbec připravený. Vstal a opustil místnost, aby se připravil na příchod svých přátel.

**********************************************************

Mezitím daleko odsud v Americe, Jonathan Chambers uváděl do chodu závěrečné přípravy svého plánu.

01.05.12 21:26
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one