Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky,

tak tady máte od Nelie kapitolku k povídce To love a Malfoy. CHtěla bych moc poděkovat za komentáře k minulé kapitole. Moc mě potěšily, zvlášt od Hajmi, protože jsem si myslela, že ta sem nikdy nezavítá :-D Jinak je tako kapitola věnována všem co komentovali - Salazaret, Nade, Catrina, Cambera, adka, Hajmi, Lygie, Piper a Nelie.

Limit je 10. Hezké čtení.

Sirina

***

3. kapitola

„Ahoj všichni, že neuhádnete, co se mi právě stalo!“ řekl Harry, jen co dosedl ke stolu, kde seděli jeho přátelé.
„Nepronásledoval tě strachopud?“ zeptala se Lenka. Všichni se na ni otočili a nasadili nechápavé výrazy.
„Harry, co se stalo?“ promluvila Hermiona. „Viděli jsme, že tě zastavil Lucius Malfoy a Ron myslel, že tě prokleje nebo tak. Musela jsem ho přesvědčit, aby ho do zad nezasáhl nějakou kletbou.“
„Nebudete tomu věřit, ale požádal mě o tanec. Mám ho pro něj schovat, na později.“ Ron, který právě upíjel ležák, ho téměř vyplivl z úst, ale Hermiona ho stihla pokárat.
„Ronalde! Neopovažuj se! Nejdřív to spolkni!“
„Promiň,“ omluvil se poté, co vše spolkl. „Sakra, kámo. Co má za lubem? Při něčem takovém nemůžeme od Malfoye čekat nic dobrého. Možná bychom nějak mohli odvést jeho pozornost, aby ses vypařil a on tě nenašel. Víš, něco jako malou nehodu,“ nabídl se Ron.
„Ronalde!“ varovala ho Hermiona.
„Promiň, Miono, byl to jen nápad.“
„Harry, co budeš dělat? Nevypadá to, že bys měl jinou možnost, než si s ním zatancovat. Jinak bys ho mohl urazit a pak by tě opravdu mohl proklít,“ zašeptala Hermiona.
„Možná by mohl říct, že ho tlačí boty nebo, že je mu zle. Pokud by bylo podezření, že by Harry mohl ohodit jeho drahé oblečení, určitě by couvl,“ řekl Ron. Hermiona jen nevěřícně zakroutila hlavou.
„Harry, podle mě se tomu nevyhneš. Nemůžeš ho urazit tím, že ho odmítneš a pokud se samo od sebe nestane něco drastického, nevidím způsob, jak se z toho dostat,“ řekla.
„Smůla, kamaráde,“ řekl Ron.
„Promiň, Harry,“ přidal se Neville.
„Nevím, proč to po mě vůbec Malfoy chce. Mám obě nohy levý, tancem život nezachráním. Chce se mi snad pomstít za to Dracovo fiasko na Vánočním plese? Co budu dělat?“ zašeptal Harry.
„Hele, a co tě propašovat ven dveřmi do zahrady a uniknout tak,“ navrhl Ron. Harry sklonil hlavu a položil si ji na stůl.
„Asi mi bude špatně,“ zamumlal.
Hermiona tiše seděla vedle Harryho, zatímco se Ron, Neville a Lenka snažili vymyslet nějaký alternativní plán.

Bylo o něco později a Harry už si myslel, že Lucius na svůj slib zapomněl. Uvolnil se a dokonce uvažoval, že požádá Lenku o tanec, protože Neville byl zabrán do diskuze s profesory. Chystal se vstát, když za sebou ucítil něčí přítomnost a na rameni velkou ruku.
„Mohu mít tu čest a požádat Vás o tanec, pane Pottere?“ zeptal se tiše Luciusův hlas.
Harry zvedl hlavu a jeho zelené oči se setkali s šedivými.
„Já… slíbil jsem Lence a…“ začal, ale Lenka ho přerušila.
„Ach, Harry, už jde Neville, uvidíme se později. Bavte se,“ popřála jim a odtančila za Nevillem.
„Ehm… já… no,“ koktal Harry. Pak zjistil, že je v pevném sevření Luciuse na tanečním parketu.
Jenom tam ale stál a nevěděl co dál. Lucius se ujal vedení a chytil Harryho paže do postavení na valčík. Všechny oči v sále se upírali na ně. Takhle spolu vypadali jako velmi atraktivní pár. Jeden vysoký a mužný, další drobný a štíhlý.
Hudba zpomalila a Lucius si Harryho přitáhl ke své svalnaté hrudi, takže Harryho hlava přesně zapadla pod jeho bradu.
„Moc pěkné,“ předl Lucius Harrymu do ucha. „Všimli jste si, že nás všichni sledují?“
Harryho srdce bušilo tak nahlas, že si byl jistý, že to slyší i Lucius. Kývl, ale neřekl ani slovo. Teď měl Harry omotané ruce kolem partnerova krku a Lucius ho svíral kolem pasu.
„Tak proč jim nedat pořádné téma k rozhovoru,“ zašeptal Lucius. Harry cítil ruku na své bradě, jak zvedá jeho pohled nahoru. Lucius sklonil hlavu a než si Harry stačil uvědomit, co se děje, setkaly se jejich rty v hlubokém vášnivém polibku, který trval několik minut.
„Merline,“ zalapal Harry po dechu, když se od sebe odtáhli.
„Myslím, že potřebuju trochu čerstvého vzduchu, co Vy? Proč nenajít nějaké soukromější místo, kde by nás nesledovalo tolik lidí.“

„Dobře,“ kývl Harry.

Lucius ho objal kolem pasu a vedl přes celou místnost, až ke skleněným dveřím vedoucím na zahradu ministerstva. Otevřel je a doprovodil Harryho ven do chladného nočního vzduchu, dveře za nimi pak zavřel.
Než se Harry rozhlédl, Lucius ho přitáhl k sobě a Harry jen cítil ten známý pocit, jak se přemístili pryč.

Když Harry otevřel oči, zjistil, že stojí venku před dveřmi do Malfoy Manor. Lucius stál vedle něj. Bezradný Harry se zadíval na Luciuse.
„Co se děje? Proč jste mě sem přivedl?“ zeptal se. Pak všechno zčernalo.

24.07.11 13:04
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one