Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky,

tak tady máte ode mě další kapitolku k povídce To love a Malfoy, původně jsem myslela, že spíš přidám kapitolku k povídce Dark gifts, ale nějak jsem to nestihla. Ano, tuhle povídku už zase překládám já.

Jinak, Hajmi, klidně si to prolez, ale pak chci znát tvůj názor.

Jinak Piper, ano pamatuju a pořád tak nějak doufám, že bys mohla začít zase psát :-)

Tak tuhle kapitolku chci věnovat všem komentujícím, kterým tímto za komentáře děkuju- Salazaret, Catrina, weronika315, Piper, Cambera, Kat, Hajmi, Lucka, Nade a janča.

Jinak hezké čtení a limit je 10.

Sirina

***

4. kapitola

„Viděl někdo Harryho?“ zeptala se nervózně svých přátel Hermiona, jakmile si prorazila cestu davem z tanečního parketu k jejich stolu. Ona a Ron protancovali celý večer a oba si potřebovali odpočinout.

Neville a Lenka se na sebe podívali a pak Lenka odpověděla: „Ano, Harry odešel tančit s panem Malfoyem asi před hodinou.“

Neville se ptal Hermiony, kde je Ron a ona odpověděla, že šel pro pití a brzy se k nim zase vrátí.

 „Nikde je tu nevidím. No, já doufám, že je Harry v pořádku!“ řekla Hermiona, která si začala dělat starosti o svého nejlepšího kamaráda.

Neville odpověděl, že když s Lenkou tančil, tak ho potkal na parketu, ale bylo tam tak plno, že neměli šanci zastavit a promluvit si.

 „Ach! Zajímalo by mě, kde mohou být. Doufám, že se Ron brzy vrátí a pomůže nám najít Harryho.“ zvolala Hermiona.

Všimla si Rona a úzkostlivě na něj zamávala.

„Co se děje? Vypadáš jako bys právě ztratila svého nejlepšího kamaráda.“ podal jí nápoj a posadil se vedle ní, aby si odpočinul.

„Oh, Rone, to je kvůli Harrymu, zdá se, že tu není! Musíme ho najít! Co když mu Malfoye udělá něco strašného!“ odpověděla naštvaně Hermiona, vypadala, že má slzy na krajíčku.

Ron rychle odložil pití a s odhodlaným výrazem ve tváři se postavil. „ Dobře! Budeme hledat tak dlouho, dokud ho nenajdeme. Podívej, Mio, Harry bude v pořádku, dokáže se o sebe postarat, uvidíš.“ ujistil Ron svoji přítelkyni.

„Neville a Lenko, budou hledat na téhle půlce místnosti a já s Mione se podívám na té druhé polovině. Sejdeme se tu za třicet minut. Dobře, tak pojďme!“ řekl Ron.

ξ ξ ξ

'Malfoy Manor'

Harry zasténal a pokusil se otevřít oči, ale zjistil, že je má překryté měkkou látkou. Když se snažil natáhnout ruku, aby ji mohl oddělat, nemohl. Nemohl pohnout rukama. Zpanikařil, začal bojovat, aby se osvobodil, ale uvědomil si, že je příliš pevně spoután. Vzdal to a přemýšlel, co se to vlastně děje.

Vzpomněl si, že byl s přáteli na slavnostním plese a dobře se s nimi bavil. Pak čelil Luciusi Malfoyovi, který chtěl, aby si s ním zatančil. Pak spolu tančili a Lucius ho políbil… sakra!… Co jsem si myslel!… Pak mě vzal ven do zahrady a oba nás přemístil na Malfoy Manor a to je poslední na co si vzpomínám!

Harry si přál, aby měl svou hůlku, ale po smrti Voldemorta vydalo Ministerstvo kouzel zákon, který neumožňuje mít u sebe hůlku při akcích ministerstva. Harry ji nechal v Doupěti spolu s hůlkami Weasleyovích.

Možná bych mohl zkusit magii bez hůlky, pomyslel si Harry a zkoušel koncentrovat mysl na jeho pouta. Po několika neúspěšných pokusech si frustrovaně uvědomil, že to nepůjde. Harry se rozhodl, že se pokusí vymyslet jiný plán na únik. Věděl, že jeho přátelé si všimnou, že chybí. Neville a Lenka jim určitě řekli, že jsem byl s Malfoyem. Vsadím se, že Ron a Mia už pravděpodobně vymýšlejí plán, jak mě odtud dostat. Určitě už jsou na cestě a každou chvíli sem vrazí. Tedy pokud se dostanou přes ochrany jeho panství, že! Musím být jen trpělivý a čekat.

 Uplynulo několik dalších minut, pak Harry uslyšel otevírat dveře a kroky, které se k němu blížili. Harry otočil hlavu k centru hluku a čekal až na něj Malfoy promluví. Říkal si, že se radši propadne, než by mu dal na vědomí, že se děsí toho, co má Malfoy za lubem!

„Dobře, dobře, sám Harry Potter!, chlapec, který přežil, chlapec, který porazil vy víte koho nebo, jak měl můj syn ve zvyku vás oslovovat zjizvená hlava!“ mluvil pomalu chladný hlas Luciuse Malfoye.

„Podívejte se Malfoi! Nevím, jakou zvrácenou hru hrajete, ale uděláte nejlíp, když mě pustíte! Moji přátelé mě budou hledat a oni ví, že jsem byl na plese s vámi. Pokud se nechcete ocitnout ve vážných potížích, pak bych vám navrhl, abyste mě rozvázal, a můžeme zapomenout na to, že se něco takového stalo!“ zasyčel rozzlobeně Harry.

Harry sebou trhl, když uslyšel Malfoyův smích, který naplnil místnost.

„Zdá se, můj mladý příteli, že žijete v dojmu, že záchrana je hned za rohem! Ale jak jste daleko od pravdy! Pokud ministerstvo nemohlo proniknout do prostor mého panství, tak jak by to pak mohly dokázat ty ubohé náhražky kouzelníků, kterým říkáte vaši přátelé!“ posmíval se Lucius Harrymu.

„JAK SE UPOVAŽUJETE… NEOPOVAŽUJTE SE TAKHLE MLUVIT O MÍCH PŘÁTELÍCH!“ zakřičel Harry.

„Oh, můj milý Harry, nemyslím si, že jsi zcela pochopit tvou situaci. Obávám se, že jsi v situaci, kdy si nemůžeš diktovat, co můžu a nemůžu říct nebo udělat! Zdá se, že jsi trochu zmatený, ale myslím si, že ti s tím můžu pomoci.“ nabídl se Lucius.

Harry začal znova bojovat proti poutům a zdálo se, že tím Luciuse pobavil. „ Kdybys věděl, Harry, jak lákavě vypadáš, když tam na posteli tak bezmocně ležíš a nemůžeš se nijak bránit před jakýmkoliv útokem.“

Tato poznámka ještě víc rozdmýchala Harryho hněvem a začal bojovat a proklínat Luciuse každým slovem na které si vzpomenul. Kdyby byla Molly Weasleyová v pokoji, asi by mu umyla pusu mýdlem.

„Pane Pottere! Ty vaše šaškoviny už mě začínají obtěžovat! Znepokojují mě! Je na čase, abych se pustil do skutečného důvodu, proč jsem vás přivedl do mého domu. Tak proč tedy? Bylo by příjemnější, kdybych vám to ukázal.“ zašeptal Lucius a olízl šokovanému Harrymu ucho.

27.07.11 11:55
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one