Slash má svou krásu, ale ne každý ji vidí...

Kterou povídku máte nejradši?

Ars amatoria (3002 | 5%)
Could You Love Me? (3169 | 5%)
Dark gifts (3132 | 5%)
Duet (2978 | 5%)
Komplikace Blackových (3018 | 5%)
Lektvarová pomoc (2953 | 4%)
My bad daddy (2990 | 5%)
Odezvy (2935 | 4%)
Revenge (2922 | 4%)
Tajemství odhaleno (2984 | 5%)
To Love a Malfoy (2983 | 5%)
Turnaj (2983 | 5%)
Valentýn (2966 | 5%)
Vánoční dárek (2936 | 4%)
Vánoční zprávy (2920 | 4%)
Ahojky,

tady je od Nelie další kapitolka k To love a Malfoy. Omlouvám se, že teď toho moc nepřekládám, ale jsem skoro pořád v práci, protože jsou dovolený, ale snad to bude za týden lepší. No i když minule jste to rychlé přidávání ani neocenili.

Tahle kapitolka patří všem komentujícím, to je: Lucka, Nelie, Salazaret, Kat, Nade, Cambera, Ell, janča, Catrina, ella a bacil. Moc jím tímto děkuji :-)

Limit je 10.

Hezké čtení.

Sirina.

***

5. kapitola

„Co si myslíte, že děláte?“ zalapal Harry po dechu, když ho Lucius začal líbat na krku. Harry se snažil svíjením dostat z pout, ale nedařilo se mu to. „NECH TOHO!“ vykřikl zoufale. Zuřil, že měl zavázané oči a nemohl vidět, co má Lucius v plánu.
„Konec hraní, pane Pottere! Myslím, že je čas Vám ukázat, proč jste tu. Později Vám vše vysvětlím, teď ale buďte trpělivý a vyčkejte,“ řekl Lucius klidně.
Harry slyšel Luciuse mumlat kouzla a pak si uvědomil, že jeho plášť i šaty zmizely a on tu teď byl úplně nahý, vydán na milost a nemilost bývalému Smrtijedovi.
Harry vyjekl překvapením, když ho chladný vzduch udeřil do těla a znovu začal bojovat s pouty.
„CO TO K ČERTU DĚLÁTE?“ křičel Harry v čistém běsnění a ze strachu, co by se mohlo stát.
Harry slyšel Luciusův smích a pak mu ruka odstranila pásku. Harry zamrkal v náhlém návalu světla. „Co ode mě chcete? Nechápu, proč to děláte?!“ řekl Harry, když se mu vidění vrátilo k normálu.
„Řekni, Harry, jsi ještě panic?“ zeptal se Lucius a pomalu sunul svou ruku po Harryho stehně nahoru a dolů. Harrymu se rozšířili oči hrůzou.
„Do toho Vám nic není, Malfoi! Dejte laskavě svoje ruce ode mě pryč.“
„Ach, pane Pottere. Ujišťuju Vás, že mi do toho je hodně,“ ušklíbl se Lucius zlověstně. „Řekni mi, Harry, kolik z radosti života ti mladá Ginny Weasleyová poskytla, než odešla mimo náš svět?“ zeptal se Lucius.
„JAK SE OPOVAŽUJEŠ VYSLOVIT JEJÍ JMÉNO!… TY ŠPINAVÝ SMRTIJEDE. CO BYLO MEZI MNOU A GINNY JE MOJE VĚC… CO TY MŮŽEŠ VĚDĚT O LÁSCE?“ plival Harry vzteky.
„Jestli chceš dnešní noc přežít, radil bych ti držet hubu, Pottere,“ zavrčel Lucius. Harry věděl, že to myslí vážně. Raději se rozhodl mlčet. „Zeptám se znovu. Jste panic?“ zeptal se. Když Harry neodpovídal, dodal: „Máte povolení odpovědět.“
„TÁHNI K ČERTU,“ vykřikl Harry.

Lucius se postavil a výhružně se na Harryho podíval.
„Vypadá to, že si odpovědi na svoje otázky budu muset najít sám.“ Lucius odkráčel do středu místnosti a nespouštěl z Harryho pohled.
Harry sledoval, jak si Lucius odstranil své vlastní oblečení pouhým jedním mávnutím hůlky. Pak v celé své kráse pyšně vykročil k Harrymu, kterému se ještě víc rozšířily oči, když mu pohled spadl na ten velký orgán hrdě vyčnívající z hnízda zlatých kudrlinek mezi Luciusovými stehny. Uvědomil si, v jaké situaci to uvízl.
„No, pane Pottere, líbí se vám, co vidíte? Ať už ano nebo ne, nemá to pro mě žádný význam. Začneme, je čas na vaše první zasvěcení do fyzického potěšení.“
Harry zavřel oči a ucítil, jak se postel pod ním prohnula. Lucius se k němu připlazil a tiše se díval na nehybného Harryho. Když se nic nedělo, Harry otevřel oči a zjistil, že mu Lucius sundal pouta
„Myslíš si, že bych tě znásilnil, můj drahý Harry? Ach ne… Proč by si Malfoy měl vzít něco silou, když to k němu může přijít dobrovolně.“ Harry se na něj šokovaně díval. „Ano, Harry, slibuji, že než tato noc skončí, budeš prosit, abych tě vlastnil a vzal si tě, znovu a znovu a znovu!“
„Ne! NIKDY!“ vykřikl Harry. Začal přemýšlet. Mohl by použít magii a přivolat si Malfoyovu hůlku a pak uprchnout. Ale opravdu si to přeje? Proč ho tohle nechá dělat? Možná kvůli té zvláštní auře, kterou je obklopen. Nebo možná, protože je tak dynamický a silný.
Přiznej si to Harry, chceš přijmout vše to potěšení, které ti nabízí. Jeho tělo i mysl. Ani si neuvědomuješ, že Lucius přišel o ženu a jediného syna. Musí být zřejmě hodně osamělý, jako já bez Ginny. Možná je svedl dohromady jejich žal nad ztrátou milovaných.
Podíval se na Luciuse, který se nad ním tyčil na posteli. Harry s odhodlaným výrazem natáhl paže a ovinul je kolem jeho krku přitahujíc si ho tak dolů pro spalující polibek.
Když se jejich rty setkaly, Lucius začal jazykem bojovat o nadvládu a brzy se snadno stal vítězem.
Luciusovi silné ruce ovládali každý Harryho pohyb a instruovali ho v umění spalujícího milování. Harry kňučel v nekontrolovatelné potřebě Luciusova zkoumání jeho těla. Jeho velké ruce se dotýkali každého centimetru kůže na Harryho těle. V pomalé a vzrušující cestě.
Když jeho ruka doputovala k nejintimnější části, Harry zapředl jako kotě a vzepřel se boky proti Luciusovi v zoufalé potřebě.
„LUCIUSI!“ vykřikl se slzami v očích.
Zatímco Lucius prozkoumával jeho nedotčený majetek, Harry ruce začali bloudit po Malfoyově těle. Jeho prsty volně putovaly nahoru a dolů, přes jeho obličej, záda a hrudník.
Kdy ž si ho Lucius vzal poprvé, Harry vykřikl bolestí, která se ale rychle změnila v potěšení. Oba se líbali a vypadalo to, že se jeden nemůže toho druhého nabažit. Jejich magie naplnila místnost. Milovali se až do noci. Nad nimi se vznášela zvláštní záře, které zmizela v jejich těle.
Lucius konečně padl vyčerpáním na Harryho unavené tělo.
Poté, v pevném objetí, spali oba až do rána.

***

Slunce už se prodíralo skrz otevřené okno do ložnice, když Harry otevřel oči. S úsměvem se protáhl a začal se rozhlížet kolem, aby našel svého milence. V posteli nebyl a Harry ignorujíc svoji nahotu vylezl z pod přikrývek jal se ho hledat po místnosti. V jasném ranním světle viděl v rohu sedět stín.
„Luciusi?“ promluvil. „Děje se něco?“
Harry najednou cítil chlad, proto vzal přikrývku a skryl se do ní. Se strachem se díval, jak Lucius sedí v křesle bez toho, aby řekl jediné slovo. Děsilo ho to. To ticho a ten chlad ve vzduchu. Přemýšlel, co se děje.
„Jaké to je, pane Pottere? Ztratit svoji nevinnost s nepřítelem. Stát se chlípnou děvkou za jednu noc. Netušil jsem, že jste taková děvka. Bože! Co by na to řekli vaši drazí přátelé? Chcete vědět, proč jsem si přivlastnil vaši nevinnost? Hmmm. POMSTA! Čistě jen z pomsty. Jak jste si mohl myslet, že někdo jako Lucius Malfoy by toužil po takovém ubohém, vychrtlém a ošklivém těle. Ach, jak Vámi pohrdám.“ Místnost naplnil ledový smích.
Harry zůstal stát zamrzlý na místě. Nemohl mluvit, slzy nepřetržitě tekly po jeho tvářích. Jeho tělo se třáslo pod nekontrolovatelnými vzlyky.
Co udělal, že si tohle zasloužil? Harry to v hloubi duše věděl. Je to proto, že on přežil, zatímco všichni kolem něj byli zabiti. Protože byl slabý, aby tomu zabránil.
To je to, co si zaslouží.
Vše, co Harry chtěl, bylo najít v životě někoho, kdo ho bude milovat celým svým srdcem a koho by on mohl milovat. Chtěl rodinu.
Viděl, jak Lucius vstává a míří k němu. Byl oblečený. Zastavil se u postele, kde Harry klečel.
„Je to tvoje chyba, že je moje žena mrtvá. Že je můj syn mrtvý. Kdyby nebylo tebe, byli by stále tady, živý a součástí mého života. Nezasloužíš si žít, zatímco oni jsou pryč. Mel bys zemřít. Nejsi nic jiného než vrah!“
Harry sebou trhl. Takhle ho nazval i strýc Vernon a teta Petunie, když zjistili, že Cedrik a Sirius byli zabiti.
„Mám, co jsem chtěl. Svoji pomstu. Ponížil jsem tě tím nejtrapnějším způsobem. Na který nikdy nezapomeneš. Možná bych mohl zavolat do Denního věštce a prodat jim příběh o tom, jak Chlapec, který přežil ztratil svoje panictví s Malfoyem.“
Harry už slyšel dost. Postavil se na posteli a nechal pokrývku sklouznout z jeho nahého těla.
„NE! TY BASTARDE! JAK SE OPOVAŽUJEŠ?! MYSLÍŠ, ŽE JSI JEDINÝ, KDO VE VÁLCE ZTRATIL SVÉ BLÍZKÉ? DOVOLTE, ABYCH VÁS INFORMOVAT, PANE NAMYŠLENÝ MALFYOI. ZTRATIL JSEM GINNY, NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO ČLOVĚKA NA SVĚTĚ. ZTRATIL JSEM REMUSE A TONKSOVOU… A FREDA… ZTRATIL JSEM MNOHO SVÝCH PŘÁTEL ZE ŠKOLY. NEMLUVĚ O ČLENECH FÉNIXOVA ŘÁDU. JÁ ALESPOŇ MOHU ŘÍCT, ŽE JSEM MĚL OPRAVDOVÉ PŘÁTELE. TO NĚKDO JAKO VY, BÝVALÝ SMRTIJED A ZASTÁNCE VOLDEMORTA, NEMŮŽE NIKDY ŘÍCT.“
Harry by pokračoval, ale do obličeje ho zasáhla pěst a srazila ho zpět na postel. Kolem krku ucítil ruku, jak ho škrtí. Malfoy byl jak smyslů zbavený, snažil se ho zabít. Harry použil vnitřní magii, aby se ubránil. Nakonec se mu podařilo dostat Malfoye pryč od jeho těla a srazit ho na zem.
Všiml si svého oblečení na židli a rychle se oblékl. Podíval se na Luciuse, nechápala proč, ale bylo mu ho líto.
Harry použil magii a probral ho.
Když Lucius otevřel oči, Harry na něj mířil hůlkou.
„Luciusi, je mi líto, že vaše žena a Draco byli zabiti. Ale když mě z toho budete obviňovat, nepřivede vám je to zpět. Nezasloužili si takovou smrt. Vím, že mnou pohrdáte. Ale podívejte se. Nebyla to moje vinna, že byla vaše rodina zavražděna Voldemortem. Mně zabil mámu a tátu, když jsem byl ještě dítě. Věřte mi, kdybych mohl, zabil bych ho dřív.“ Harry se na chvíli odmlčel, slzy v očích. „Přeju si, abych ten den mohl umřít taky. Je mi líto Vaší bolesti.“ Upustil hůlku na zem a otočil se ke dveřím. Odešel z pokoje a nechal Luciuse Malfoye o samotě.

03.08.11 12:27
Sirina
V nebi je sice pěkné podnebí, ale v pekle lepší společnost. Proto slashi a jiným zvrhlostem zdar!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one